Статьи

Голландці відкривають центр, в якому будуть відучувати гризти нігті

nail-biter.com

Голландці відкривають центр, в якому будуть відучувати гризти нігті https://cdn.segodnya.ua/img/article/652/83_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/652/83_tn.jpg 2007- 08-03T15: 32: 04 + 03: 00 Світ у голландському місті Венло з'явиться перший в світі спеціалізований центр для тих, хто хоче позбутися звички гризти нігті.

Для повного позбавлення від цієї звички пацієнтам Центру оніхофагіі потрібно чотири тижні. Лікування буде проводитися за спеціальною методикою, розробленою директором майбутнього центру - Аленом-Раймондом ван з Інституту патологічної оніхофагіі.

Під час перебування в центрі пацієнтам встановлять спеціальний пристрій для рук, яке не дозволить їм гризти нігті. Потім їм будуть призначені консультації і курс терапії, в тому числі допомога психолога.

Фахівці центру стверджують, що повний курс лікування допоможе практично всім пацієнтам.

Оніхофагія, тобто нав'язливе прагнення гризти нігті, дуже поширена. Тільки в Нідерландах приблизно 2 мільйони людей мають звичку гризти нігті. Дослідження показали, що оніхофагією страждає приблизно 15% дорослих, 33% маленьких дітей і 45% підлітків.

Передбачається, що унікальна клініка в Венло буде користуватися великою популярністю, і відразу ж після відкриття в неї почнуть звертатися пацієнти з усього світу.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.