Статьи

Голландці відкривають центр, в якому будуть відучувати гризти нігті

nail-biter.com

Голландці відкривають центр, в якому будуть відучувати гризти нігті https://cdn.segodnya.ua/img/article/652/83_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/652/83_tn.jpg 2007- 08-03T15: 32: 04 + 03: 00 Світ у голландському місті Венло з'явиться перший в світі спеціалізований центр для тих, хто хоче позбутися звички гризти нігті.

Для повного позбавлення від цієї звички пацієнтам Центру оніхофагіі потрібно чотири тижні. Лікування буде проводитися за спеціальною методикою, розробленою директором майбутнього центру - Аленом-Раймондом ван з Інституту патологічної оніхофагіі.

Під час перебування в центрі пацієнтам встановлять спеціальний пристрій для рук, яке не дозволить їм гризти нігті. Потім їм будуть призначені консультації і курс терапії, в тому числі допомога психолога.

Фахівці центру стверджують, що повний курс лікування допоможе практично всім пацієнтам.

Оніхофагія, тобто нав'язливе прагнення гризти нігті, дуже поширена. Тільки в Нідерландах приблизно 2 мільйони людей мають звичку гризти нігті. Дослідження показали, що оніхофагією страждає приблизно 15% дорослих, 33% маленьких дітей і 45% підлітків.

Передбачається, що унікальна клініка в Венло буде користуватися великою популярністю, і відразу ж після відкриття в неї почнуть звертатися пацієнти з усього світу.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача