Статьи

Глава 1: Початкові відомості про iPad

  1. аксесуари
  2. Екран Multi-Touch
  3. Кнопка «Режим сну / Пробудження»
  4. Кнопка «Додому»
  5. Кнопки гучності і бічний перемикач
  6. Роз'єм для SIM-карти
  7. значки статусу

У цьому керівництві описано використання iOS 7 на пристроях iPad 2, iPad (3-го і 4-го поколінь), iPad Air, iPad mini і iPad mini з дисплеєм Retina

У цьому керівництві описано використання iOS 7 на пристроях iPad 2, iPad (3-го і 4-го поколінь), iPad Air, iPad mini і iPad mini з дисплеєм Retina.

iPad mini з дисплеєм Retina

iPad mini з дисплеєм Retina

iPad Air

iPad Air

Програми та функції iPad можуть змінюватися в залежності від країни придбання, вибраної мови інтерфейсу, оператора і моделі пристрою. Щоб дізнатися, які функції доступні у Вашому регіоні, відвідайте веб-сторінку www.apple.com/ru/ios/feature-availability .

аксесуари

У комплект поставки iPad входять наступні аксесуари:

Адаптер USB. Використовуйте адаптер для подачі живлення на iPad і для зарядки акумулятора. Адаптер Вашого iPad може виглядати, як один із зображених на малюнку нижче, в залежності від моделі iPad і країни придбання.

Адаптер Вашого iPad може виглядати, як один із зображених на малюнку нижче, в залежності від моделі iPad і країни придбання

Кабель Lightning для підключення до роз'єму USB. Цей кабель застосовується для підключення iPad (4-го покоління і новіше) і iPad mini до блока живлення USB при зарядці або до комп'ютера.

Цей кабель застосовується для підключення iPad (4-го покоління і новіше) і iPad mini до блока живлення USB при зарядці або до комп'ютера

Кабель з 30-контактним роз'ємом для підключення до роз'єму USB. Цей кабель застосовується для підключення iPad 2 або iPad (3-го покоління) до адаптера живлення USB або до комп'ютера. Використовуйте його разом з додатковою док-станцією iPad або підключайте до iPad безпосередньо.

Використовуйте його разом з додатковою док-станцією iPad або підключайте до iPad безпосередньо

Екран Multi-Touch

Кілька простих жестів - дотик, перетягування, змахування і зведення пальців - ось і все, що потрібно для управління програмами на iPad.

Кнопка «Режим сну / Пробудження»

Якщо iPad не використовується деякий час, його можна заблокувати і перевести в режим сну. Поки iPad заблокований, при торканні екрану нічого не відбувається, але при цьому можна слухати музику і регулювати гучність кнопками.

Блокування iPad. Натисніть кнопку «Режим сну / Пробудження».

Розблокуйте iPad. Натисніть кнопку «Додому» або кнопку «Режим сну / Пробудження» і перетягніть бігунок, який з'явиться на екрані.

Включення iPad. Натисніть кнопку «Режим сну / Пробудження» і тримайте її, поки не з'явиться логотип Apple.

Вимкнення iPad. Натисніть і утримуйте протягом декількох секунд кнопку «Режим сну / Пробудження». На екрані з'явиться червоний бігунок. Перетягніть його.

Якщо не торкатися до екрану протягом двох хвилин, iPad блокується автоматично. Можна налаштувати час, через яке буде блокуватися iPad, а також задати пароль, який потрібно буде вводити для розблокування.

Налаштування часу очікування для функції автоматичного блокування. Виберіть «Настройки»> «Основні»> «Автоматичне блокування».

Завдання пароля. Виберіть «Настройки»> «Основні»> «Захист паролем».

Можна використовувати обкладинку Smart Cover або обкладинку Smart Case (купуються окремо) для автоматичного блокування та розблокування iPad (iPad 2 або новіше).

Блокування та розблокування iPad за допомогою обкладинок Smart Cover або Smart Case. Виберіть «Настройки»> «Загальні» і включіть опцію «Блокування при закритті».

Кнопка «Додому»

Кнопка «Додому» дозволяє в будь-який момент повернутися на головний екран. Вона також надає швидкий доступ до інших зручним функціям.

Перехід на головний екран. Натисніть кнопку «Додому».

Щоб відкрити програму, торкніться її на екрані «Додому».

Перегляд запущених програм. Двічі натисніть кнопку «Додому» на заблокованому iPad, потім смахніте вліво або вправо.

Використання Siri (iPad 3-го покоління або новіше). Натисніть і утримуйте кнопку «Додому».

Кнопки гучності і бічний перемикач

За допомогою кнопок гучності можна змінити гучність відтворення пісень та інших файлів мультимедіа, а також повідомлень і звукових сигналів. Бічний перемикач можна використовувати для відключення звуку в попередженнях і повідомленнях. З його допомогою можна також заборонити iPad переходити з вертикальної орієнтації в горизонтальну і навпаки.
За допомогою кнопок гучності можна змінити гучність відтворення пісень та інших файлів мультимедіа, а також повідомлень і звукових сигналів

Регулювання гучності. За допомогою кнопок гучності.

  • Відключення звуку. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
  • Налаштування обмеження гучності звуку. Виберіть «Настройки»> «Музика»> «Обмеження гучності».

ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Важливі відомості про попередження втрати слуху см. В розділі Важлива інформація з безпеки.

Відключення звуку повідомлень, нагадувань і звукових ефектів. Посуньте бічний перемикач в сторону кнопок гучності.

Бічний перемикач чи вимкнено звук при відтворенні музики, подкастів, фільмів і телешоу.

Бічний перемикач можна використовувати і для блокування орієнтації екрану. Виберіть «Настройки»> «Основні»> «Блокування орієнтації».

Для відключення звуку виклику FaceTime, нагадувань і повідомлень також можна використовувати функцію «Не турбувати».

Включення на iPad функції «Не турбувати». Змахніть вгору від нижнього краю екрану, щоб показати Пункт управління, потім натисніть Включення на iPad функції «Не турбувати» . Навіть коли «Не турбувати» нагадування і повідомлення не супроводжуються звуковим сигналом, і при заблокованому екрані підсвічування не загоряється. Однак, будильники і раніше спрацьовують зі звуком. Якщо екран розблоковано, функція «Не турбувати» не діє.

Для створення розкладу безшумного режиму, отримання викликів FaceTime від певних людей або дозволу повторних викликів FaceTime виберіть «Налаштування»> «Повідомлення»> «Не турбувати».

Роз'єм для SIM-карти

У iPad моделей Wi-Fi + Cellular для передачі даних через стільникову мережу використовується SIM-карта. Якщо SIM-картку не вставлено, а також при зміні оператора стільникового зв'язку може знадобитися установка або заміна SIM-карти.

Відкриття гнізда SIM-карти. Вставте кінець інструменту для витягання SIM-карти в отвір гнізда, потім сильно натисніть, поки гніздо не вискочив назовні. Витягніть гніздо SIM-картки та вставте або замініть SIM-карту. При відсутності інструменту для витягання SIM-карти можна використовувати кінець канцелярської скріпки. Більш докладну інформацію див. В розділі Стільникові настройки.

значки статусу

Значки в меню статусу у верхній частині екрану показують відомості про роботу iPad.

Джерело: manuals.info.apple.com

Повернутися до змісту

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача