Статьи

Гарячий шоколад з перцем чилі

dolphy Кухарчук 6 рівня

  • 11 жовтня 2010, 18:17
  • 24657

Я знайшла цей рецепт під назвою "Шоколад ацтеків". Покопавшись в історії шоколаду, дізналася, що дійсно за однією з версій винахідниками шоколадного напою були саме ацтеки, але перець був невідомий в Новому Світі до завоювання Іспанією. Тому такий напій не може мати традиційно ацтекських коріння. Так що перець залишаю, назва міняю і пропоную вам дуже смачний і пікантний напій. Нехай вас не лякає наявність в ньому пекучого перцю, вся гострота кудись дівається (спасибі молоку, мабуть), а залишається дуже цікавий оксамитовий смак.

Нехай вас не лякає наявність в ньому пекучого перцю, вся гострота кудись дівається (спасибі молоку, мабуть), а залишається дуже цікавий оксамитовий смак

У каструльку покладіть перець чилі, півстручка ванілі і корицю. Залийте молоком і доведіть до кипіння. Поваріть на слабкому вогні пару хвилин.
Я побоялася, що напій буде дуже гострим і взяла половину перчика чилі. Але хочу вас запевнити, що звичною нам пекучості не буде, її, мабуть, глушить молоко, тому сміливо використовуйте цілий перчик.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача