Статьи

Гаджети робочого столу Windows

  1. Гаджети для Windows
  2. Про те, як налаштовувати

З цієї статті ви дізнаєтеся, що таке гаджети робочого столу Windows, навіщо вони потрібні, їх можливості встановлення і налаштування З цієї статті ви дізнаєтеся, що таке гаджети робочого столу Windows, навіщо вони потрібні, їх можливості встановлення і налаштування. А також короткий огляд по гаджетам в цілому.

Гаджети робочого столу Windows це такі маленькі графічні функціональні додатки, призначені для надання додаткової інформації не вдаючись до допомоги веб-браузера, а також для розширення функцій комп'ютера або іншого пристрою.

Всі вони дуже прості в управлінні і настройці за, що і популярні. Вибір настільки великий, що є гаджети практично для будь-якої з функцій комп'ютера.

Одні працюють автономно, наприклад, повідомляють про стан системи, показуючи роботу процесора П.К, календарі та всілякі годинник, будильники і нагадування.

Гаджети для включення і відключення комп'ютера, а ще чимало гаджетів - міні ігор.

Наступні працюють тільки за допомогою мережі Інтернет, наприклад, повідомлення про погоду і новинах, про курс валют і пробках на дорогах, інтернет радіо і телебачення і ще тисячі інших.

Ще є група пристроїв, що підключаються до комп'ютера через USB-порт. Комп'ютерна миша , Флешка або ж такі незвичайні пристосування як міні вентилятор, пилосос для крихт, підігрівач чашки і навіть холодильник! Всі ці пристосування є гаджетами споживають малу кількість енергії, яку вони черпають через USB-порт комп'ютера.

І в навколишньому реальному світі, гаджети дуже широко застосовуються і використовуються людьми всюди і повсякденно.

Яскравим прикладом тому є мобільний телефон, без якого вже неможливо уявити життя сучасної людини.

Електронні книги, МР3 плеєр, годинник, функціональні електронні авторучки і т.п. список нескінченний і все це називається теж гаджетами.

У наш час гаджетом вважається будь-який невеликий цифровий прилад, який використовується сам по собі або підключається до комп'ютера або до комунікатора.

Гаджети для Windows

Гаджети для Windows

В операційних системах Windows Vista і Windows 7 гаджети перебували в базовому комплекті з 10 додатків, але вже в Windows 8 їх, на жаль не стало.

Корпорація Microsoft відмовилася від гаджетів через те що через них зловмисники можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру.
Але все ними до сих пір успішно користуються, в тому числі і я головне качати гаджети з перевірених сайтів один з таких сайтів, де можна скачати гаджети робочого столу безкоштовно і безпечно це https://www.sevengadgets.ru/.

Для тих, хто не має, але хоче повернути базовий пакет додатків, а це власники Windows 8, то така можливість є за допомогою не великий програми 8GadgetPack це легко зробити. Знайти її і встановити не важко будь-якому починаючому користувачеві, в комплекті додається близько 30 гаджетів.

Користування програмою таке ж, як на Windows 7 опис читаємо нижче.

Про те, як налаштовувати

І так, клацаємо правою кнопкою миші по робочому столу, в контекстному меню вибираємо вкладку гаджети. Після чого на екрані з'явиться меню з різних груп гаджетів.

Вибираємо будь-який, навівши на нього курсор, затискаємо ліву кнопку миші, перетягуємо гаджет на робочий стіл в потрібне нам місце і відпускаючи кнопку миші. При наведенні курсора на встановлений гаджет спливає меню з трьох пунктів.

При наведенні курсора на встановлений гаджет спливає меню з трьох пунктів

  • Закрити: значить видалити з робочого столу (але не плутати з повним видаленням).
  • Параметри: можна зробити якісь не великі настройки.
  • Перетягнути: переміщення шляхом затиснення лівої кнопкою миші по робочому столу на інше місце.

Клацанням по гаджету правою кнопкою миші відкриваємо контекстне меню, де побачимо з шести вкладок дві нові.

  • Поверх інших вікон: гаджет буде завжди знаходитися поверх активного вікна, а при поєднанні клавіш Windows + G все гаджети робочого столу відобразяться поверх вікон
  • Непрозорість: вказана у відсотках, чим менше цифра, тим прозоріше і непомітніше стає гаджет, а при наведенні на нього курсора він як би спалахує і знову гасне при відведенні курсору в сторону.

І в завершенні хочу сказати не на користь гаджетів, що не варто ними захоплюватися, так як вони використовують ресурси системи втім, як і будь-який запущений процес впливає на загальне швидкодії системи. Але в цілому гаджети робочого столу Windows вкрай корисні і в розумних кількостях не завадять роботі вашій машині а навпаки допоможуть.
На цьому по даній темі всі.

Пропоную подивитися відео Рукопашного бою серед дівчат!

Валерій Семенов, moikomputer.ru

Головна

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.