Статьи

Гаджети «невидимки»

Можливість додавати гаджети на робочий стіл з'явилася в Windows Vista і Windows 7 її успадковувала. Гаджети мають ряд налаштувань, таких як, наприклад, «Розмір», «Розташування» і «Непрозорість». У цій короткій статті ми розглянемо останню настройку. Рівень прозорості гаджетів робочого столу Windows 7 можна регулювати, при цьому мінімальне значення становить 20%, а максимальне 100%. Якщо непрозорість гаджета складає менше 100%, він стає повністю непрозорим при наведенні на нього курсора. Зробити гаджет повністю невидимим, щоб він з'являвся тільки при наведенні курсору, по-замовчуванню не передбачено, тому що значення непрозорості 0% для гаджетів в настройках відсутня. Проте, зробити гаджет повністю прозорим можливо, а як саме - ви дізнаєтеся, дочитавши статтю до кінця. У нашому прикладі ми зробимо «невидимим» гаджет «Годинник».

1) Натисніть на потрібному гаджет правою кнопкою миші і надайте йому значення непрозорості 20% (рис.1)

1)

сайдбар

Малюнок 1.

2) Завершіть роботу бічній панелі Windows. Для цього запустіть Диспетчер завдань (Ctrl + Alt + Del), знайдіть в списку процесів sidebar.ex e і завершите його. При цьому всі гаджети з робочого столу пропадуть. Ця умова обов'язкова для того, щоб змінити конфігурацію.

3) Далі нам потрібно знайти файл настройок гаджетів робочого столу Settings.ini. Він розташований в папці «C: Користувачі {ім'я користувача} AppDataLocalMicrosoftWindowsSidebar» (папка «AppData» прихована, тому щоб дістатися до файлу налаштувань, попередньо потрібно буде включити відображення прихованих папок, файлів і дисків в меню Сервіс - Параметри папок - Вид). Відкрийте цей файл у Блокноті (Notepad), відшукайте в ньому рядок «PrivateSetting_GadgetOpacity =" 20 "» і замініть «20» на «1». Має вийти так: «PrivateSetting_GadgetOpacity =" 1 "» (без лапок). Після цього збережіть зміни і закрийте Блокнот (рис.2)

Settings.ini

Малюнок 2.

Примітка: якщо відкривши файл Settings.ini ви не знайдете в ньому рядки PrivateSetting_GadgetOpacity », то це буде означати, що ви не виконали пункт 1. Можна повернутися до нього і виправити, але можна також цей рядок дописати в файлі вручну і привласнити їй значення = »1".

Рядок слід дописувати після останнього рядка секції з гаджетів, який необхідно приховати (зробити повністю прозорим).

4) Щоб побачити результат, потрібно знову запустити процес, який відповідає за відображення гаджетів. Для цього введіть sidebar.exe в поле введення команди Win + R і натисніть Enter. На робочому столі з'являться всі гаджети, за винятком того, для якого раніше було виставлено значення непрозорості 20%. Насправді він нікуди не подівся: підведіть курсор на місце де розміщувався гаджет, і він стане видимим.

Таким же способом можна приховати всі інші гаджети. Тільки не забудьте виставити для кожного з них значення непрозорості 20% і обов'язково завершите процес sidebar.exe, щоб відредагувати файл настройок, а потім запустіть його знову.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.