Статьи

Гаджети «невидимки»

Можливість додавати гаджети на робочий стіл з'явилася в Windows Vista і Windows 7 її успадковувала. Гаджети мають ряд налаштувань, таких як, наприклад, «Розмір», «Розташування» і «Непрозорість». У цій короткій статті ми розглянемо останню настройку. Рівень прозорості гаджетів робочого столу Windows 7 можна регулювати, при цьому мінімальне значення становить 20%, а максимальне 100%. Якщо непрозорість гаджета складає менше 100%, він стає повністю непрозорим при наведенні на нього курсора. Зробити гаджет повністю невидимим, щоб він з'являвся тільки при наведенні курсору, по-замовчуванню не передбачено, тому що значення непрозорості 0% для гаджетів в настройках відсутня. Проте, зробити гаджет повністю прозорим можливо, а як саме - ви дізнаєтеся, дочитавши статтю до кінця. У нашому прикладі ми зробимо «невидимим» гаджет «Годинник».

1) Натисніть на потрібному гаджет правою кнопкою миші і надайте йому значення непрозорості 20% (рис.1)

1)

сайдбар

Малюнок 1.

2) Завершіть роботу бічній панелі Windows. Для цього запустіть Диспетчер завдань (Ctrl + Alt + Del), знайдіть в списку процесів sidebar.ex e і завершите його. При цьому всі гаджети з робочого столу пропадуть. Ця умова обов'язкова для того, щоб змінити конфігурацію.

3) Далі нам потрібно знайти файл настройок гаджетів робочого столу Settings.ini. Він розташований в папці «C: Користувачі {ім'я користувача} AppDataLocalMicrosoftWindowsSidebar» (папка «AppData» прихована, тому щоб дістатися до файлу налаштувань, попередньо потрібно буде включити відображення прихованих папок, файлів і дисків в меню Сервіс - Параметри папок - Вид). Відкрийте цей файл у Блокноті (Notepad), відшукайте в ньому рядок «PrivateSetting_GadgetOpacity =" 20 "» і замініть «20» на «1». Має вийти так: «PrivateSetting_GadgetOpacity =" 1 "» (без лапок). Після цього збережіть зміни і закрийте Блокнот (рис.2)

Settings.ini

Малюнок 2.

Примітка: якщо відкривши файл Settings.ini ви не знайдете в ньому рядки PrivateSetting_GadgetOpacity », то це буде означати, що ви не виконали пункт 1. Можна повернутися до нього і виправити, але можна також цей рядок дописати в файлі вручну і привласнити їй значення = »1".

Рядок слід дописувати після останнього рядка секції з гаджетів, який необхідно приховати (зробити повністю прозорим).

4) Щоб побачити результат, потрібно знову запустити процес, який відповідає за відображення гаджетів. Для цього введіть sidebar.exe в поле введення команди Win + R і натисніть Enter. На робочому столі з'являться всі гаджети, за винятком того, для якого раніше було виставлено значення непрозорості 20%. Насправді він нікуди не подівся: підведіть курсор на місце де розміщувався гаджет, і він стане видимим.

Таким же способом можна приховати всі інші гаджети. Тільки не забудьте виставити для кожного з них значення непрозорості 20% і обов'язково завершите процес sidebar.exe, щоб відредагувати файл настройок, а потім запустіть його знову.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача