Статьи

Gabrielle Chanel: модний будинок презентував довгоочікуваний аромат

Легендарна засновниця будинку продовжує надихати її послідовників на створення шедеврів. Так, в цьому році Карл Лагерфельд назвав її ім'ям сумку - Gabrielle блищала в весняно-літньому шоу бренду. А вже восени весь світ познайомиться з новим однойменним ароматом.

# @ #

Парфумерна новинка Gabrielle Chanel надійде в продаж тільки восени, але вона вже у всіх на слуху. Прем'єрі аромату передувала гучна рекламна кампанія. Воно й не дивно - шанувальникам бренду довелося чекати його ні багато ні мало 15 років!

Воно й не дивно - шанувальникам бренду довелося чекати його ні багато ні мало 15 років

Аромат, покликаний дати питання на відповідь: «Яка вона, Габріель?», Став відображенням сили і бунтарського духу цієї великої жінки, вміла перетворювати в мистецтво все, до чого вона торкалася. Протягом року будинок Chanel планує випуск 4-х фільмів, присвячених ключовим аспектам життя Габріель Шанель: бунт, свобода, любов і чарівність. Перший з них - «Габріель, історія бунтарської натури» був приурочений до запуску Gabrielle Chanel.

Перший з них - «Габріель, історія бунтарської натури» був приурочений до запуску Gabrielle Chanel

Відео надихає і окрилює. Адже Коко Шанель піднесла жінкам масу уроків, і вони стосуються не тільки стилю. Вона вчить слідувати своїй долі, домагатися поставлених цілей, насолоджуватися життям і головне - залишатися при цьому бути справжньою і щирою, бути собою.

Вона вчить слідувати своїй долі, домагатися поставлених цілей, насолоджуватися життям і головне - залишатися при цьому бути справжньою і щирою, бути собою

Презентація Gabrielle Chanel відбулася в Парижі 4 липня. Закрита вечірка на честь цієї події пройшла в Palais de Tokyo і зібрала масу гостей: представників дому та знаменитостей. Решта могли стежити за подією в прямому ефірі, який транслювався на каналах Chanel.

Решта могли стежити за подією в прямому ефірі, який транслювався на каналах Chanel

Наступним кроком стало знайомство з ароматом представників преси і блогерів. Продовжуючи тему античності, розпочату в круїзної колекції Chanel Resort 2018, творці аромату вирішили перенести презентацію в Афіни. Тут, в овіяній легендами і залитої сонячним світлом Греції, Gabrielle Chanel постала у всій своїй красі.

Тут, в овіяній легендами і залитої сонячним світлом Греції, Gabrielle Chanel постала у всій своїй красі

Над флаконом, який вражає своєю вишуканістю та легкістю, майстри працювали 5 років. Кожна його деталь ретельно продумана, щоб класичний стиль будинку зберігся, але зазвучав по-новому. Чисті лінії, вишукана форма - виконаний в золотих тонах, він зачаровує з першого погляду і дотику.

Чисті лінії, вишукана форма - виконаний в золотих тонах, він зачаровує з першого погляду і дотику

Але головної уваги, безумовно, заслуговує сам аромат. У ньому вгадуються справжня елегантність, простота, розкіш і нескінченна жіночність, до якої прагнула велика Габріель Шанель. Для створення композиції головний парфумер Chanel Олів'є Польж взяв за основу білі квіти: флердоранж, іланг-іланг, жасмин і тубероза не сперечаються між собою, а грають одну мелодію, точно визначаючи ідентичність модного будинку. Чуттєвий і п'янкий, він співає оду сильній жінці, жінці-переможниці.

Чуттєвий і п'янкий, він співає оду сильній жінці, жінці-переможниці

Обличчям парфуму стала давня муза Карла Лагерфельда, яка є посланцем модного будинку з 2013-го - Крістен Стюарт . За час співпраці з брендом дівчина встигла попрацювати з різними лініями, але честь представляти аромат їй випала вперше.

За час співпраці з брендом дівчина встигла попрацювати з різними лініями, але честь представляти аромат їй випала вперше


Аромат, покликаний дати питання на відповідь: «Яка вона, Габріель?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача