Статьи

Фюле нагадав українським політикам про наслідки їх рішень

Штефан Фюле. Фото: AFP

Фюле нагадав українським політикам про наслідки їх рішень https://cdn.segodnya.ua/img/article/4954/28_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4954/28_tn.jpg 2014-02- 12T22: 55: 16 + 02: 00 Політика Європейський комісар з питань розширення та європейської політики добросусідства Штефан Фюле в середу відвідав центральний госпіталь МВС України

Про це повідомляють в прес-службі відомства.

Ш.Фюле закликав українських політиків пам'ятати, до яких наслідків можуть мати їх вирішення, а також нагадав про те, що по обидва боки барикад в Києві перебувають люди.

За словами комісара Євросоюзу, відвідування медичних закладів вперше стало частиною програми його візиту. Він ознайомився з умовами лікування українських правоохоронців, які постраждали під час масових заворушень на вулиці Грушевського в столиці.

представники МВС Україна продемонстрували єврокомісару відеокадри, на яких відображені наслідки протиправних діянь учасників масових заворушень. Він також мав можливість поспілкуватися з кількома правоохоронцями, які зараз проходять курс лікування в центральному госпіталі МВС.

Ш.Фюле також зазначив, що для нього в цей момент не має значення, на якій зі сторін барикад знаходилися потерпілі, адже це - люди, які отримали поранення. Він також підкреслив, що хотів висловити їм звичайну людську солідарність і подякувати лікарям за їхню професійну роботу.

"Я хотів би звернутися до політиків: коли вони будуть опрацьовувати питання сьогоднішнього і завтрашнього дня України, щоб вони мали на увазі, що деякі їх рішення мають ось такі наслідки ", - підсумував Ш.Фюле.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.