Статьи

Freepbx настройка пошти. конфігурація FreePBX

 1. Переваги власної IP-АТС
 2. Налаштування FreePBX
 3. Функціональність і гнучкість

Практично з самого відкриття інтернет-магазину, а може навіть і раніше, гостро стояло питання IP-телефонії, за допомогою якої необхідно вирішити такі проблеми:

 • єдиний багатоканальний номер для прийому дзвінків (з можливістю вітання, черги, очікування, перемикання між операторами і т.д.);
 • зручна, недорога внутрішній зв'язок між співробітниками;
 • скорочення витрат на вихідні дзвінки (особливо на мобільні, і в інші міста);

Спершу ми користувалися зручним сервісом, наданих оператором MangoOffice, але прийшов час зробити ще один крок на користь гнучкості, зручності та економії за допомогою FreePBX.

Це повідомить системі, що, коли хтось набирає 3-значне число, він повинен перейти до внутрішнього внутрішнім номером. Перевірена група часу: постійні шаблони набору маршрутів: це шаблони, які ми використовуємо, по одному і тому ж маршруту. Назва маршруту: Тип вихідного маршруту: немає. . Історія інтернет-телефонії майже така ж стара, як Інтернет, як саме середовище масової інформації. Прорив стався лише в останні роки після широкого впровадження широкосмугового доступу в Інтернет. Найважливішим попередньою умовою для телефонії з зовнішніми абонентами є широкосмуговий доступ в Інтернет.

Переваги власної IP-АТС

Працювати з віртуальної АТС звичайно зручно, і це досить гарний вибір , Тому що вони, як правило легкі в налаштуванні, надійні і мають досить широкі повноваження. Але якщо ви стикаєтеся з проблемою мінімізації витрат на телефонію, цей варіант не підійде.

По-перше тому, що часто ви прив'язані до одного постачальника послуг IP-телефонії, і вибравши віртуальну АТС втрачаєте можливості вибирати найдешевші тарифи на різні напрямки серед багатьох компаній. По-друге, ви змушені платити за додаткові послуги : Чергу, очікування, запис розмови і т.д. По-третє, ви оплачуєте так само внутрішні розмови співробітників по невеликому, але все-таки тарифу.

Важливо також невеликий час очікування з'єднання, оскільки в іншому випадку ви чуєте сильні затримки в телефонному дзвінку . В цілому, чим швидше, тим краще - особливо якщо ви хочете подорожувати по Інтернету, а також по телефону. Такі технології, як формування трафіку, допомагають визначити пріоритети мовних пакетів.

Якщо ви хочете здійснювати дзвінки не тільки всередині країни, а й з іншими абонентами, вам потрібен провайдер, який може організувати розмови в класичній фіксованої мережі. При передачі факсів, латентності і якості лінії критично важливі, а стиснення голосу є ключем до хорошого старому віддаленого копіювання через Інтернет. Якщо у вас немає аналогового з'єднання як «резервний», ви можете використовувати так званий веб-факс з більшістю провайдерів, з яким ви зручно відправляєте повідомлення браузером і отримуєте по електронній пошті.

налаштувавши власну IP-АТС у вас немає необхідності здійснювати додаткові платежі. Ви платите оператору за оренду телефонного номера (Якщо Вам потрібен прямий міський номер), і вибираєте як завгодно багато операторів для вихідних дзвінків з різних напрямків з найнижчими цінами.

Налаштування FreePBX

 1. Створюємо внутрішні номери користувачів (Applications -> Внутрішні номери)
  - Після цієї настройки підключення абоненти вже зможуть спілкуватися один з одним, але дзвонити на зовнішні телефони поки не зможуть.
  Так само потрібно створити номер для голосової пошти. Для цього потрібно створити новий SIP номер, наприклад 500, і в його налаштуваннях, розділі «Голосова пошта», поле «Статус» поставити «Включено».
  Ім'я внутрішнього номер ставимо «VoiceMail».
  Після збереження знову заходимо в налаштування цього номера, і в останньому розділі налаштувань «Опциональниє призначення» ставимо переадресацію в усіх випадках на «Голосову пошту»:
  VoiceMail (no-msg).
 2. Створюємо SIP транки для вхідних і (або) вихідних дзвінків (Connectivity -> Транки)
  Для цього необхідно зареєструвати аккаунти у вибраних провайдерів SIP-телефонії . Про налаштування деяких.
 3. Створити правила для вихідних дзвінків (Connectivity -> Вихідна маршрутизація)
  Ці правила зводяться до того, що необхідно вибрати параметри набору номера для виходу на того чи іншого оператора телефонії (наприклад, можна зателефонувавши через «0» - користуватися послугами одного ператора, а через «9», або безпосередньо - іншого. Так само можливі складніші настройки) і порядок перебору цих операторів всередині маршруту.
  - Після цієї настройки абоненти внутрішньої телефонної мережі зможуть дзвонити на зовнішні - міські і мобільні номери.

 4. Привітання нам знадобляться для програвання при вхідних дзвінках. Завантажити вітання можна в форматі wav, на сторінці Admin -> System Recording.
  Для того, що б ваші клієнти, при дзвінку до вас і очікування в черзі слухали музику, а не гудки, необхідно створити «музичний плей-лист», і завантажити туди записи. Це робиться в розділі Settings -> Music On Hold. Тут Ви можете завантажити ваші записи в категорію «за замовчуванням», або створити кілька музичних потоків.
  Кілька потоків може стане в нагоді наприклад, для програвання різної музики при вхідному дзвінку на різні номери.
 5. Створення групи викликів (автовідповідач)
  В даному випадку ми застосовуємо групи виклику для настройки автовідповідача. Справа в тому, що я не знайшов, де налаштовується вітання, програє автовідповідачем. Для вирішення цієї проблеми була створена «Група викликів», при попаданні в яку програється повідомлення, далі дзвінок переадресовується на голосову пошту. Упевнений, що є більш розумні рішення проблеми, передбачені творцями Asterisk і FreePBX, але мені їх знайти не вдалося.
  Заходимо в Aplications -> Ring Groups і створюємо нову групу викликів. Назва: VoiceMail. В поле «Extension List» ставимо неіснуючий внутрішній номер. В поле «Привітання» (Announcement) - вибираємо завантажене раніше нами вітання. А в останньому розділі налаштувань «Призначення, якщо ніхто не відповів» (Destination if no answer) вибираємо «Голосова пошта», і створений нами для голосової пошти номер 500: VoiceMail (no-msg). Зберігаємо.
  Таким чином, при надходженні дзвінка на цю групу викликів програється повідомлення, після Asterisk намагається його переадресувати на неіснуючий номер, але у нього нічого не виходить і він переадресовує виклик на голосову пошту, що не програючи додаткових повідомлень. З боку абонента це виглядає як звичайний автовідповідач.
 6. створення черги
  Якщо у вас кілька операторів, і потрібно, що б дзвінки оброблялися по черзі, потрібно її створити. Робиться це в Applications -> Queues. Створюємо нову чергу, вводимо назву. В поле Static Agents вводимо по одну на рядку внутрішні номери операторів, на яких будемо переадресовувати дзвінок. Вибираємо стратегію дозвону (Ring Strategy). Існує кілька стратегій. Можено задати, що б телефони всіх операторів дзвонили одночасно, або телефонувати йшов лінійно (по черзі) і т.д. У нас використовується лінійний дзвінки. Бреши необхідності ставимо значення YES у властивості «Пропускати зайнятих операторів» (Skip Busy Agents), і вибираємо, яку музику будемо програвати при очікуванні (Music on Hold Class). Так само необхідно поставити повідомлення при попаданні (Join Announcement): це якраз недавно завантажене нами вітання.
  Черги мають безліч налаштувань, тому з іншими, при необхідності, доведеться познайомиться самостійно.
  В самому кінці сторінки ставимо маршрут, куди буде переадресовуватися виклик за відсутності відповіді операторів. Зазвичай виклики адресуються на голосову пошту. Для цього в випливаючим списку вибираємо «Групи виклику», і створену нами групу, відповідну голосової пошти.
 7. Створення тимчасової группиДля того, що б в робочий час дзвінки переадресовувалися на операторів, а в неробочий на автовідповідач, необхідно налаштувати тимчасові групи і правила по часу.
  Для створення тимчасової групи заходимо в Applications -> Time Groups і створюємо групу, згідно часу роботи офісу. наприклад
  Назва: Rabota-Otdih
  Час початку: 10:00, Час закінчення: 20:00
  День тижня почала: понеділок, день тижня закінчення: П'ятниця
  І зберігаємо створену групу.
 8. Створення правила по временіДля того, що б дзвінки переадресовувалися згідно з тимчасовим групі, необхідно створити правило за часом. Applications -> Time Conditions.
  Тут потрібно задати назву правила, Тимчасову групу для нього, і маршрути, куди будуть переадресовуватися дзвінки, при попаданні в робоче і не робочий час.
  В робочий час дзвінки переадресовуються в створену чергу, а в неробочий в «Групу викликів» відповідну голосової пошти.
 9. Створення правил для вхідних дзвінків
  У розділі Connectivity -> Inbound Routes створюємо новий вхідний маршрут. Для цього вказуємо назву маршруту та правило перенаправлення. Наприклад, для того що б маршрут прямування залежав від часу дзвінка, потрібно в групі «правило за часом» (Time conditions) вибрати створене на попередньому етапі правило. Так само можна перенаправити дзвінок безпосередньо в чергу, або за вказаною внутрішнім номером, або використовувати інші можливості переадресації.
  Зберігши маршрут, всі вхідні дзвінки надходять на транки будуть переадресовуватися, згідно налаштувань даного маршруту.
  Для поділу надходять на транки викликів за різними маршрутами (наприклад, якщо необхідно, що б при дзвінках на різні номери програвалися різні повідомлення, або дзвінки направлялися ра різні черги), необхідно в настройках маршруту в відповідне поле ввести номер DID, відповідний даному маршруту.

Для додавання внутрішнього (Extension) номера перейдемо до Додатку (Applications) - внутрішній номер (Extensions).

Функціональність і гнучкість

Крім телефонії, він пропонує інтегрований автовідповідач, телефонні конференції, послуги інтерактивного спілкування і багато іншого. Крім того, ви можете розширити функціональність за допомогою численних плагінів. Для цього ви використовуєте мова скриптів і точно визначаєте, що відбувається з вхідними та вихідними викликами: пересилання, оголошення, сигнали зайнятості, голосові повідомлення і багато іншого відносяться до репертуару. Також можлива конфігурація, що залежить від денного часу.

Ми покажемо вам, як інтегрувати фіксовану лінію в інтернет-телефонію. Згодом у вас є два телефони на столі, і в гіршому випадку у них однакові мелодії дзвінка, тому ви не помітите в перший момент, який дзвонить один з телефонів. Або у вас може бути комп'ютер з мережевим портом на вашому столі, але телефонний зв'язок Відсутнє.

У вікні, що з'явилося можна вибрати тип додаткового номера, який ви хочете створити:

Generic SIP Device - пристрій, що працює за технологією SIP
Generic IAX2 Device - пристрій, що працює за технологією IAX2
Generic DUHDI Device - аналоговий пристрій
Other (Custom) Device - пристрій, що не використовує перераховані вище технології
None (virtual exten) - віртуальний пристрій

Перш ніж ви почнете, скажіть слово про передумови для проведення. Чи є це пасивної чи активної картою, в основному не має значення. Однак з деякими навичками ви можете перенести кроки в інші дистрибутиви без серйозних проблем. З усіма іншими розподілами робота дещо складніше. Тут ви починаєте з нуля, створюючи нове ядро.

це програмне забезпечення може бути розширено відповідно до вимог модулів. Однак, оскільки сервер не налаштований для прийому таких викликів, він безшумно посилає виклик в порожнечу. Цей розділ не змінюється. Використовуючи цю абонентську групу, програма знає, який провайдер може маршрутизировать з'єднання з локальної мережі в іншу і на який телефон будуть маршрутизировать виклики та інші підключення ззовні. Для цієї мети він використовує окремі стовпці команд, так звані контексти.

У нашому випадку ми будемо налаштовувати внутрішній номер за технологією SIP. Вибираємо Generic SIP Device і натискаємо Зберегти (Submit).

Ми потрапляємо на сторінку з завданням параметрів внутрішнього номера.


Практично з самого відкриття інтернет-магазину, а може навіть і раніше, гостро стояло питання IP-телефонії, за допомогою якої необхідно вирішити такі проблеми:  єдиний багатоканальний номер для прийому дзвінків (з можливістю вітання, черги, очікування, перемикання між операторами і тВнутрішній номер користувача (User Extensions)

- внутрішній номер абонента в системі
Псевдонім (Display Name) - ім'я, яке будуть бачити користувачі
Ім'я користувача Caller ID (CID Num Alias) - Caller ID використовується для внутрішніх викликів і замінює номера внутрішнього номера.
Ім'я користувача SIP (SIP Alias) - Caller ID, який використовується при прямих і анонімних SIP виклики.

Переходимо нижче:

Потім збережіть файл. Відповідне ключове слово тут розширюється. Орієнтовна рядок має наступну структуру. Остання частина не обов'язково належить лінії; проте настійно рекомендується приймати значення за замовчуванням в останніх двох полях. Ви визначаєте властивості виклику.

Для пріоритету вставте значення 1. Якщо ви використовуєте інше ім'я користувача, при необхідності змініть приклад. Завершений блок викликів для вхідних викликів може виглядати в лістингу 2. Досить одного рядка, щоб зробити це. Ця онлайн-стаття може містити посилання на сторінки, які більше не існують. Ми міняємо такі «зламані посилання» тільки в кількох виняткових випадках. Стаття в Інтернеті повинна відповідати, наскільки це можливо, друкованої версії.


Вихідний Caller ID (Outbound CID) - Caller ID, який буде підставлятися при вихідних викликах з даного внутрішнього номера.
Asterisk Dial Options - Опції команди Dial.
Час дзвінка (Ring Time) - час виклику абонента перед перенаправленням на голосову пошту (якщо призначено). За замовчуванням час береться з Загальних налаштувань (Settings) - Додаткові налаштування (Advanced Settings) - Ringtime Default.
Час виклику при перенаправлення (Call Forward Ring Time) - час, в секундах, до перевести виклик на номер встановленою переадресації. Якщо встановлено Завжди (Always) виклик не перекладається, а просто продовжує дзвонити.
Обмеження в одночасних вихідних (Outbound Concurrency Limit) - Кількість можливих одночасних викликів для даного внутрішнього номера.
Очікування дзвінка (Call Waiting) - Якщо вибрано Включено (Enable), то при спробі виклику на зайнятий внутрішній номер, виклик буде припаркований протягом часу дзвінка (Ring time), а потім переадресовано на голосову пошту або інший номер. Якщо ж Виключено (Disable), то виклик буде відбитий.
Внутрішній автовідповідь (Internal Auto Answer)
Захист від дзвінків (Call Screening)
Набір без PIN-кодів (Pinless Dialing) - якщо Включено (Enable) то дозволяє внутрішнім номером обійти встановлені на вихідних правилах PIN-коди
Caller ID для екстрених служб (Emergency CID) -CallerID, який передає на маршрутах Вихідні правила (Outbound Routes), відмічені як emergency


Опис DID (DID Description) - опис цього DID, наприклад, "Директор".
Додати входить DID (Add Inbound DID) - Прямий номер DID, пов'язаний з даними внутрішнім номером.
Додати входить Caller ID (Add Inbound CID) - CallerID абонента для прямого вхідного набору.


secret (пароль внутрішньої лінії) - пароль внутрішнього номера
dtmfmode - Режим тональні сигнали (RFC 2833, in band, auto)
canreinvite - включення / вимикання функції прямого виклику
host - ip-адреса пристрою, якщо не закріплюється жорстко, то виставляється значення dynamic
type - тип підключення (приймає три значення: friend, peer, user)

peer: SIP бенкет, який Asterisk може використовувати для здійснення вихідних дзвінків
user: SIP бенкет для вхідних викликів Asterisk
friend: Запис, яка одночасно і user і peer


nat

- вказується yes, якщо пристрій знаходиться за NAT "ом, але не використовувати NAT
qualify - забороняє / дозволяє періодичний опитування пристрою сервером c допомогою OPTIONS
permit - підмережі, з яких дозволено підключення


Inbound External Calls - запис зовнішніх вхідних дзвінків
Outbound External Calls - запис зовнішніх вихідних дзвінків
Inbound Internal Calls - запис внутрішніх вхідних дзвінків
Outbound Internal Calls - запис внутрішніх вихідних дзвінків
On Demand Recordings - запис після натискання кнопки на телефоні


Налаштування голосової пошти
Status Enable / Disable - активувати / деактивувати голосову пошту
Voicemail Password - пароль на голосову пошту
Email Address - адреса електронної пошти , На яку буде надсилатися повідомлення про голосової пошти
Email Attachment - робити вкладення записи в надсилаються на електронну пошту
Delete Voicemail - видаляти голосову пошту з сервера після відправки повідомлення на електронну пошту


Перенаправлення виклику:

No Answer

- перенаправлення виклику, якщо не відповідає Busy - перенаправлення виклику, якщо зайнято
Not reacheble - перенаправлення виклику, якщо телефон не доступний

Powered by SEO CMS ver .: 23.1 TOP 2 (opencartadmin.com)

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача