Статьи

Франсуаза Саган «Здрастуй, смуток» - історія Fari22

Я до цих пір не знаю, що криється за цією спрагою перемог - надлишок життєвих сил або смутна, неусвідомлена потреба подолати невпевненість у собі і самоствердитися.

Все-таки паперові книги краще, ніж електронні. Ви можете запитати, до чого я це написала? Ось вам маленька передісторія: деякі книги я зазвичай читаю на одному дуже зручному сайті, завдяки якому я ще не розорилася остаточно на покупках книг. Але ось недавно він зі мною зіграв злий жарт. Вчора я почала читати роман Франсуази Саган «Здрастуй, смуток». Завдяки рецензій я вже мала певне уявлення, про що він. І ось, дочитавши роман уже майже до кінця, я вирішила поглянути на деякі рецензії ще раз, і була здивована, що багато читачів були зосереджені виключно на історії Анни, Сесіль і Реймона, розкривали тільки їх характери і проблеми, обговорювали лише цю сюжетну лінію. А як же Бернар, Жозе, Фанні, Едуар і Беатрис? І тут виявилося, що це герої зовсім іншого роману Саган «Через місяць, через рік». Я читала дві книги одночасно! А я ще подумала, яка оригінальна задумка: спочатку писати про одну історію, потім різко обривати її, і переходити на іншу сюжетну лінію, а потім назад повертатися до попередньої саме з того місця, де вона була перервана. Ці романи настільки атмосферно ідентичні, що я навіть не подумала, що тут могла закрастися якась помилка. Тепер буду краще перевіряти книги.

Тепер буду краще перевіряти книги

Ви можете запитати, до чого я це написала?
А як же Бернар, Жозе, Фанні, Едуар і Беатрис?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.