Статьи

Форум антивіруса Avast зламаний, 400 000 облікових записів

Антивірусна компанія Avast сьогодні підтвердила, що форум користувачів тимчасово недоступний, оскільки компанія усуває наслідки злому і переходить на іншу програмну платформу. На жаль, через несанкціоноване проникнення в систему скомпрометовані облікові дані більше 400 000 користувачів, зареєстрованих на форумі.

Виконавчий директор компанії Вінсент Стеклер (Vincent Steckler) в офіційному блозі Avast повідомив , Що зловмисники отримали базу даних з іменами користувачів, ніками, поштовими адресами і хешировать паролями. Інцидент стався в минулі вихідні, трохи більше тижня тому.

Стеклер зауважив: хоча паролі зберігалися в хешировать вигляді, але кваліфіковані фахівці мають можливість розшифрувати багато з них. Тому все користувачам рекомендується поміняти паролі на інших сервісах в тому випадку, якщо там був встановлений такий же пароль. Після відновлення роботи форумів Avast всім зареєстрованим тут теж доведеться в обов'язковому порядку змінити паролі.

200 мільйонам користувачам антивіруса нема про що хвилюватися: злом не зачепила ніякі частини внутрішньої інфраструктури компанії, а тільки сервер форуму, тобто всього 0,2% клієнтської бази.

«Форум багато років розміщувався на платформі розробки сторонньої фірми, - пише Стеклер, - як атакуючим вдалося зламати форум, поки невідомо. Однак, ми впевнені, що атака мала місце тільки що, і ми виявили її цілком своєчасно ».

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.