Статьи

Форум антивіруса Avast зламаний, 400 000 облікових записів

Антивірусна компанія Avast сьогодні підтвердила, що форум користувачів тимчасово недоступний, оскільки компанія усуває наслідки злому і переходить на іншу програмну платформу. На жаль, через несанкціоноване проникнення в систему скомпрометовані облікові дані більше 400 000 користувачів, зареєстрованих на форумі.

Виконавчий директор компанії Вінсент Стеклер (Vincent Steckler) в офіційному блозі Avast повідомив , Що зловмисники отримали базу даних з іменами користувачів, ніками, поштовими адресами і хешировать паролями. Інцидент стався в минулі вихідні, трохи більше тижня тому.

Стеклер зауважив: хоча паролі зберігалися в хешировать вигляді, але кваліфіковані фахівці мають можливість розшифрувати багато з них. Тому все користувачам рекомендується поміняти паролі на інших сервісах в тому випадку, якщо там був встановлений такий же пароль. Після відновлення роботи форумів Avast всім зареєстрованим тут теж доведеться в обов'язковому порядку змінити паролі.

200 мільйонам користувачам антивіруса нема про що хвилюватися: злом не зачепила ніякі частини внутрішньої інфраструктури компанії, а тільки сервер форуму, тобто всього 0,2% клієнтської бази.

«Форум багато років розміщувався на платформі розробки сторонньої фірми, - пише Стеклер, - як атакуючим вдалося зламати форум, поки невідомо. Однак, ми впевнені, що атака мала місце тільки що, і ми виявили її цілком своєчасно ».

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача