Статьи

Форми Google в порівнянні з SurveyMonkey для онлайн-опитувань

  1. функції опитувань
  2. служба підтримки клієнтів
  3. отримання відповідей
  4. Аналіз і звіти
  5. Розцінки

SurveyMonkey, як платформа №1 в світі для проведення онлайн-опитувань, наділить Вас можливостями з легкістю створювати опитування будь-якого типу SurveyMonkey, як платформа №1 в світі для проведення онлайн-опитувань, наділить Вас можливостями з легкістю створювати опитування будь-якого типу. Від простої анкети до поглибленого дослідження ринку - ми надамо Вам інструменти для створення вражаючих опитувань, а також запропонуємо масу способів отримання відповіді і аналізу результатів, щоб Ви могли приймати зважені, обґрунтовані рішення.

Форми Google також дозволяють створювати опитування і отримувати відповіді. Давайте ближче розглянемо SurveyMonkey і Форми Google, щоб встановити, яка з платформ найкраще підходить для Вас:

функції опитувань

SurveyMonkey: На вибір пропонується 15 різних типів питань, в тому числі з множинними варіантами відповіді, з текстовим полем, Net Promoter® Score і з A / B-порівнянням. Не знаєте, які питання ставити? Заощадити час і отримати більш ефективні опитування Вам допоможе більше 1600 питань, складених нашими фахівцями з опитуваннями. Користуючись тарифним планом SELECT, Ви також можете вибрати необмежену кількість питань і створювати необмежену кількість відповідей, щоб гарантовано отримати всі потрібні дані.

Форми Google: Можна вибрати дев'ять різних типів питань, включаючи текстові і з множинними варіантами відповіді. У різних джерелах пропонуються створені користувачами шаблони форм Google, але вони не розроблені фахівцями і не сертифіковані.

служба підтримки клієнтів

SurveyMonkey: У Вас термінове питання або проблема? Ми пропонуємо підтримку по електронній пошті для всіх клієнтів. Наш тарифний план PLATINUM також надає першокласну підтримку по телефону. Щоб Ви могли миттєво отримати відповідь, в нашому довідковому центрі зберігається багата колекція статей та відеороликів з поясненнями щодо використання кожної функції SurveyMonkey. Крім того, ми пропонуємо поради та рекомендації щодо створення ефективних опитувань на сайті опитування 101 .

Форми Google: Хоча довідкового центру, присвяченого виключно Формам Google, не існує, є Довідковий центр для редакторів Документів Google з базовою інформацією про створення форм і роботі з ними.

отримання відповідей

SurveyMonkey: Для розсилки опитувань є безліч різних способів. Отримайте посилання на веб-сторінку, яку можна скопіювати і вставити в електронний лист, повідомлення в соціальній мережі або на веб-сайт. Використовуйте колектор з розсилкою по електронній пошті для відстеження відповіли респондентів. Додайте вбудований колектор або колектор у спливаючому вікні на будь-який веб-сайт. Платні тарифні плани дозволяють розміщувати опитування в домені research.net під Вашим власним брендом.

Форми Google: Посилання на Вашу форму можна опублікувати в Інтернеті або відправити її електронною поштою безпосередньо з сайту Форм Google, однак не можна відстежувати респондентів, або включати в форму будь-які додаткові дані. Також можна вбудувати форму в Веб-сайт за допомогою HTML-коду.

Аналіз і звіти

SurveyMonkey: Відповіді можна отримувати в реальному часі, як завгодно аналізувати дані для отримання висновків і поширювати результати для нових відгуків. Дані можна перетворювати в нестандартні діаграми і звіти для демонстрації результатів. Тарифний план SELECT дозволяє експортувати результати в формати Excel (XLS), PDF, SPSS або готові до презентації файли PowerPoint (PPT). Зміна тарифного плану дозволяє навіть порівнювати результати опитування з іншими схожими організаціями, щоб встановити Ваше реальне становище.

Форми Google: Дані опитувань можуть відображатися у вигляді простих гістограм, кругових діаграм і текстових таблиць. Його користувачі не можуть фільтрувати результати, але дані автоматично експортуються в електронну таблицю Google.

Розцінки

SurveyMonkey: Наш план BASIC безкоштовний і пропонує більшу частину перерахованих вище корисних функцій, включаючи 13 типів питань, підтримку по електронній пошті і отримання результатів в реальному часі. Також ми пропонуємо чотири різних тарифні плани , Що містять більш потужні функції і можливості індивідуальної настройки. Для просунутих користувачів пропонується інтеграція Salesforce і іншими популярними платформами.

Форми Google: Користування Формами Google безкоштовно.

Всього один клік мишею відокремлює Вас від можливості безкоштовно почати роботу. Ви отримаєте всі ресурси, необхідні для створення і відправки опитувань, і всі наші найбільш потужні функції будуть до Ваших послуг.

Не знаєте, які питання ставити?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.