Статьи

Фонд держмайна назвав нову дату приватизації ОПЗ

ОПЗ збираються продати. Фото: yuzhny.in.ua

Фонд держмайна назвав нову дату приватизації ОПЗ https://cdn.segodnya.ua/img/article/10576/77_main_new.1481111540.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10576/77_tn.1481111540.jpg 2017 -09-21T16: 45: 08 + 03: 00 Економіка Точних даних в ФДМУ поки не розкривають і проводять оцінку підприємства

Повторна приватизація Одеського припортового заводу (ОПЗ) може відбутися навесні 2018 року. Про це повідомив виконуючий обов'язки голови Фонду держмайна України (ФДМУ) Віталій Трубаров в ході засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації.

"Точні дати називати не буду, але скажу, що фактичний продаж [ОПЗ] буде навесні наступного року", - сказав Трубаров.

У Фонді відзначили, що зараз проводиться оцінка підприємства, тому орієнтовна вартість ОПЗ буде відома в кінці жовтня цього року.

Нагадаємо, раніше у ФДМУ заявляли, що готові приватизувати ОПЗ до кінця 2017 . При цьому, за словами президента України Петра Порошенко , Банкрутство Одеського припортового заводу є неприпустимим і необхідна його приватизація .

Як відомо, в олна великої приватизації в Україні мала розпочатися саме з продажу ОПЗ, однак цього так і не відбулося - в грудні 2016 рокупровалилася вже третя за рахунком спроба приватизувати 99,6% акцій ОПЗ зі стартовою ціною 5,16 млрд грн.

підприємство має близько 193 млн дол. визнаної міжнародним арбітражем заборгованості перед компанією Ostchem бізнесмена Дмитра Фірташа і більше 1,5 млрд грн - перед "Нафтогазом України".

Одеський припортовий завод Південне , Одеська обл.) - другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій - з виробництва азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з приймання, охолоджування і перевантаження аміаку.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.