Статьи

Фонд держмайна назвав нову дату приватизації ОПЗ

ОПЗ збираються продати. Фото: yuzhny.in.ua

Фонд держмайна назвав нову дату приватизації ОПЗ https://cdn.segodnya.ua/img/article/10576/77_main_new.1481111540.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10576/77_tn.1481111540.jpg 2017 -09-21T16: 45: 08 + 03: 00 Економіка Точних даних в ФДМУ поки не розкривають і проводять оцінку підприємства

Повторна приватизація Одеського припортового заводу (ОПЗ) може відбутися навесні 2018 року. Про це повідомив виконуючий обов'язки голови Фонду держмайна України (ФДМУ) Віталій Трубаров в ході засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації.

"Точні дати називати не буду, але скажу, що фактичний продаж [ОПЗ] буде навесні наступного року", - сказав Трубаров.

У Фонді відзначили, що зараз проводиться оцінка підприємства, тому орієнтовна вартість ОПЗ буде відома в кінці жовтня цього року.

Нагадаємо, раніше у ФДМУ заявляли, що готові приватизувати ОПЗ до кінця 2017 . При цьому, за словами президента України Петра Порошенко , Банкрутство Одеського припортового заводу є неприпустимим і необхідна його приватизація .

Як відомо, в олна великої приватизації в Україні мала розпочатися саме з продажу ОПЗ, однак цього так і не відбулося - в грудні 2016 рокупровалилася вже третя за рахунком спроба приватизувати 99,6% акцій ОПЗ зі стартовою ціною 5,16 млрд грн.

підприємство має близько 193 млн дол. визнаної міжнародним арбітражем заборгованості перед компанією Ostchem бізнесмена Дмитра Фірташа і більше 1,5 млрд грн - перед "Нафтогазом України".

Одеський припортовий завод Південне , Одеська обл.) - другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій - з виробництва азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з приймання, охолоджування і перевантаження аміаку.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача