Статьи

Фон для сайту дозвіл

 1. Фон для сайту в історичному стилі Гарний фон в історичному стилі. Даний фон відмінно підійде для...
 2. Сірий фон для сайту
 3. Рожевий фон сайту
 4. Темний фон для сайт
 5. Фон для шкільного сайту 3
 6. Фон для шкільного сайту 2
 7. Фон для шкільного сайту
 8. Фон для сайту - небо
 9. Фон зоряне небо для сайту
 10. Фон для сайту з картинкою на весь екран (background-size)
 11. Чудове, просте і прогресивне рішення за допомогою CSS3
 12. CSS -хак номер 1
 13. CSS -хак варіант 2
 14. Фон для сайту дозвіл
 15. Переваги роботи з ресурсом
 16. критерії вибору
 17. Як змінити дозвіл відео
 18. Крок 1. Встановимо програму
 19. Крок 2. Додаємо відео
 20. Крок 3. Редагуємо і прикрашаємо
 21. Крок 4. Міняємо дозвіл
 22. Крок 5. Зберігаємо
 23. СПРАВЖНЯ СТУДІЯ відеомонтажу ТЕПЕР У ВАС ВДОМА
 24. сумісність
 25. Це цікаво:

Фон для сайту в історичному стилі

Фон для сайту в історичному стилі

Гарний фон в історичному стилі. Даний фон відмінно підійде для сайтів присвячених історії. Тестування фон пройшов вдало, кордони все добре зливаються в загальному, відмінне доповнення до сайту.

Чорний фон для сайту

Чорний фон для сайту

Що сказати про цей фон? Тестування пройшов на відмінно. Кому сподобався забирайте

Сірий фон для сайту

Сірий фон для сайту

Сірий фон для сайту в стилі вагонки. Цей фон я також тестував і виглядає він досить не погано. Межі добре зливаються і з'являється відчуття що це одна велика картинка.

Рожевий фон сайту

Рожевий фон сайту

Гарний фон для сайту розроблений в рожевих відтінках. Перевіряв на тестовому сайті, тережірованіе картинки зроблено дуже вдало. Межі відмінно зливаються. До архіву залито зображення в повному дозвіл даних, завантажуйте і встановлюйте.

Темний фон для сайт

Темний фон для сайт

Гарний темний фон, абстракція. Відмінно підійде для темних дизайнів сайту

Фон для шкільного сайту 3

Фон для шкільного сайту 3

Оригінальний, красивий, світлий, яскравий фон для оформлення шкільного сайту

Фон для шкільного сайту 2

Фон для шкільного сайту 2

Гарний, барвистий фон для шкільного сайту

Фон для шкільного сайту

Фон для шкільного сайту

Фон для оформлення шкільних сайтів

Фон для сайту - небо

Фон для сайту - небо

Барвисте, оригінальне легке небо для сайту

Фон зоряне небо для сайту

Фон зоряне небо для сайту

Оригінальна зоряне небо для сайту

Оригінальна зоряне небо для сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всі матеріали розміщені на сайті належать їх власникам, при копіюванні матеріалу, посилання на першоджерело обов'язкове! Наш сайт створений для допомоги web-майстрам працюють з системою uСoz. Що Ви зможете знайти на нашому сайті? На цьому ресурсі ви знайдете безліч різних скриптів, шаблонів, кнопок і багато іншого для створення свого uCoz сайту. Якщо у вас виник будь-якого питання за системою uCoz ви можете залишити його на форумі і можливо вам дадуть на нього відповідь

xn - g1acecr2a.xn - p1ai

Познайомимося з деякими термінами, які використовуються в світі цифрової фотографії.

Лінійний розмір фотографії - це ширина і висота фотографічного відбитка в міліметрах. Лінійний розмір фотографії можна отримати, вимірявши її звичайною лінійкою. Наприклад, лінійний розмір фотографії формату 9х13 - 89х127 мм.

Пікселі - це точки, з яких складається зображення. Як мозаїка складається з шматочків, так цифрова фотографія складається з пікселів. Чим більше пікселів, тим більш дрібні деталі можна розгледіти на зображенні.

Розмір в пікселях - це ширина і висота в пікселях цифрового зображення. Наприклад цифрові фотоапарати роблять знімки стандартних розмірів 640х480, 1600х1200 і т.д, а кількість пікселів, що відображаються на комп'ютерному моніторі - 800х600, 1024х768, 1280х1024.

Дозвіл - це число, яке пов'язує між собою розмір зображення в пікселях і лінійні розміри відбитка. Вимірюється в кількостях пікселів (точок) на дюйм (1 дюйм = 25,4 мм) - dpi (dots per inch). Рекомендована роздільна здатність для друку високоякісних фотографій 300 dpi. Практика показує, що мінімально допустимий дозвіл для друку фотографій - 150 dpi.

У більшості випадків Ви друкуєте фотографії стандартного формату 9х13, 10х15, 13х18, 15х20 і т.д. Кожному формату відповідають строго певні лінійні розміри. Для кожного формату можна розрахувати рекомендовані розміри вихідного зображення в пікселях, для того щоб отриманий відбиток мав дозвіл 300 dpi і більше.

Наприклад, лінійні розміри формату 9х13 - 89х127 мм. Помножимо висоту фотографії (87 мм) на дозвіл (300 dpi) і поділимо на кількість міліметрів в одному дюймі (25,4 мм), результатом буде кількість пікселів вихідного зображення по висоті

Аналогічно для ширини

Таким чином, для будь-якого зображення, розмір якого більше ніж 1027х1500 пікселів, при друку на форматі 9х13 дозвіл буде більше ніж 300 dpi. На практиці не рідко буває, що фотографія з дозволом 150 dpi виглядає не гірше, ніж точно така ж, але з дозволом 300 dpi, це залежить від того, що зображено на фотографії і з якої відстані її розглядатимуть.

При оформленні замовлення через Інтернет, система автоматично визначає, які формати рекомендуються для друку завантаженої фотографії. Якщо Ви вибрали формат, що відрізняється від рекомендованих, то видається відповідне повідомлення, при цьому адміністрація не несе відповідальності за низьку якість, надрукованій фотографії.

Таблиця стандартних форматів і відповідних лінійних розмірів.

astrafoto.ru

Фон для сайту з картинкою на весь екран (background-size)

Веб технології, як і різного роду тенденції в дизайні, не стоять на місці, тому кожен раз з'являються якісь нові фішки і нюанси для сайтів. Одним з подібних напрямків можна назвати використання фону (backgorund), який розтягується на весь екран по ширині і висоті. Щось на зразок близько року тому або більше я розповідав як зробити великий фон для сайту через CSS - зображення містилося в шапку блога і плавно «переходило» в основний фоновий колір веб-сторінки. Розміщення на тлі великої масштабируемой картинки - це щось нове і більш складне заняття, рішення якого знайшов у цій статті.

Мета даного уроку розмістити на сайті фонову картинку, яка б постійно закривала весь фон вікна браузера. Що ж конкретно потрібно зробити:

 • заповнити всю сторінку одним зображенням без пробілів;
 • зміна розмірів картинки при необхідності (зменшенні вікна браузера);
 • збереження пропорцій зображення;
 • розташування зображення в центрі сторінки;
 • відсутність смуг прокрутки на сторінці;
 • крос-браузерні рішення, що підходить для різних браузерів;
 • реалізація без всяких сторонніх технологій типу flash.
 • Отже, є відразу декілька відповідних рішень для фону сайту на весь екран.

  Чудове, просте і прогресивне рішення за допомогою CSS3

  Для реалізації завдання ми можемо використовувати властивість background-size в CSS3. Будемо використовувати елемент html який краще body. Встановимо фіксований і центрований бекграунд, після чого будемо використовувати в background-size значення cover.

  Рішення підтримують майже всі браузери популярні в мережі:

  • Firefox 3.6+ (Firefox 4 supports non-vendor prefixed version)
  • Opera 10+ (Opera 9.5 підтримує background-size але без значення cover)
  • Chrome Whatever +
  • IE 9 +
  • Safari 3+
  • Якийсь Goltzman знайшов рішення, яке дозволяє працювати хаку в IE

   filter: progid: DXImageTransform.Microsoft.AlphaImageLoader (src = '. myBackground.jpg', sizingMethod = 'scale'); -ms-filter: «progid: DXImageTransform.Microsoft.AlphaImageLoader (src = 'myBackground.jpg', sizingMethod = 'scale')»;

   Але увагу. при цьому можуть виникнути деякі проблеми з роботою посилань на сторінці. До речі, трохи пізніше Matt Litherland додав що код, в принципі, можна використовувати але для цього не можна застосовувати елементи html або body а потрібно реалізувати всі через div з 100% заввишки і шириною.

   CSS -хак номер 1

   Альтернативну версію представляє Doug Neiner. У цьому випадку використовується вбудований в сторінку елемент, який може змінювати розмір в будь-якому браузері. Встановлюємо значення min-height, яке сприяє заповненню вікна браузера вертикально і ставимо 100% для width, що заповнює сторінку горизонтально. Також ставимо min-width щоб зображення ніколи не було меншим, ніж воно є насправді.

   Далі в хаке використовується опція @media для перевірки чи є вікно браузера меншим ніж зображення і за допомогою процентного значення left і властивості margin-left вирівнюємо картинку по центру.

   Працює в будь-яких версіях якісних браузерів - Safari / Opera / Firefox і Chrome. Для IE як завжди є свої нюанси:

  • IE 9 - працює;
  • IE 7/8 - найчастіше функціонує правильно, але не центрує зображення менше вікна браузера;
  • IE 6 - можна налаштувати, але кому взагалі потрібен цей браузер.

  CSS -хак варіант 2

  Ще один варіант вирішення завдання за допомогою CSS стилів це розмістити вбудоване зображення на сторінці з фіксованою позицією в лівому верхньому кутку, після чого задати для min-width і min-height значення 100% зберігаючи пропорції.

  design-mania.ru

  Фон для сайту дозвіл

  Часу за компом часто відволікає від реальності, але технології дозволяють оточити себе цікавими об'єктами, навіть якщо це красива природа. На робочий стіл встановити такий фон стало ще простіше. Зрозумілий інтерфейс і розширені можливості ресурсу забезпечують можливість в будь-який момент безкоштовно завантажити шпалери «Природа» на робочий стіл. Не позбавляйте себе прекрасного, навіть якщо весь день доводиться проводити перед монітором. Картинки на робочий стіл «Природа» з каталогу сайту доступні для установки просто зараз.

  Переваги роботи з ресурсом

  Величезна різноманітність зображень в базі ресурсу - це ще не головне наше гідність. Колекція каталогу регулярно оновлюється новими екземплярами (гори, океан і ін.). Для зручності перегляду доданих фонів просто виставляйте сортування за датою. Система автоматично підбере останні завантажені в колекцію шпалери. Кожен наш користувач теж може докласти до цього руку. Завантажуйте фото пейзажів або створюйте картинку, тим більше що ці дії доступні безкоштовно. У меню праворуч можна вибрати одну з доступних програм для вдосконалення зображень. Корегуйте кольору, додайте елементи, використовуйте ефект старіння або створюйте захоплюючий колаж - захоплюючий світ цифрового і графічного чарівництва відкриється кожному авторизованому користувачеві. А не хочеться займатися обробкою - намалюйте заставку в режимі онлайн. Авторські роботи завжди викликають інтерес користувачів.

  Фон для робочого столу «Природа» можна вибрати не тільки для ПК, але і на телефон. Для цього просто виберіть потрібний фільтр підбору в рубрикаторі. Красиві шпалери на робочий стіл «Природа» представлені в різних розмірах. Встановлюйте дозвіл і вибирайте потрібний варіант, орієнтуючись на можливості вашого екрану.

  Ми подбали і про власників девайсів. Мобільна версія розрахована на можливість використання функцій сайту через планшет або телефон. Тепер безкоштовно скачати природу на робочий стіл можна, не випускаючи з рук улюблене пристрій. Головною умовою доступу є стабільний сигнал інтернету.

  критерії вибору

  Величезна різноманітність зображень забезпечує широкі можливості вибору. Безкоштовні заставки на робочий стіл «Природа» представлені барвистими пейзажами:

  Підібрати можна навіть тематичний фон. Наприклад, є зимові та літні фото на робочий стіл «Природа». Ті, хто любить осінь за її яскраві фарби і теплі, затишні пейзажі, теж знайдуть десятки зображень на свій ПК або телефон. Незалежно від умов за вікном, ви самі можете створювати улюблену погоду. Для цього потрібна лише відповідна тема на екран.

  Любителям графіки сподобаються картинки на робочий стіл «Природа», створені у вигляді мальованого зображення. Більш того, ви самі можете створити власний шедевр. Намалювати краєвид найзручніше в режимі онлайн, і спеціальна функція сайту передбачає таку можливість.

  Завантажити шпалери «Природа» на робочий стіл можна вже зараз. Сама процедура передбачає кілька простих і інтуїтивно зрозумілих маніпуляцій. Але і не це головне. Міняти фон можна необмежену кількість разів. Неважливо, скільки заставка пробула на екрані, встановити іншу з нашої колекції можна буквально протягом двох хвилин.

  7fon.org

  Як змінити дозвіл відео

  Що таке дозвіл відео і навіщо його потрібно міняти? Кожна картинка має певну кількість пікселів (точок) по горизонталі і вертикалі. Вам напевно знайомі цифри 320х240, 720х480, 1280х720 або 1920х1080. Це і є дозвіл. Чим більше точок, тим краще дозвіл і тим більше високої якості саме відео. Однак більше не завжди означає краще. Іноді розмір відео потрібно зменшити для завантаження на мобільний пристрій, наприклад, телефон, смартфон або на сайт.

  Щоб поміняти дозвіл відео, можна скористатися універсальним відеоредактором. Ми розглянемо популярну і надзвичайно зручну в роботі програму «відеомонтажу».

  Ми розглянемо популярну і надзвичайно зручну в роботі програму «відеомонтажу»

  Крок 1. Встановимо програму

  Перед початком роботи потрібно завантажити редактор відео. Для його установки досить запустити дистрибутив і слідувати підказкам. Програма видана російською мовою, має зручну навігацію і буде інтуїтивно зрозуміла навіть початківцю. Запускаємо «відеомонтажу» і приступаємо до роботи.

  Крок 2. Додаємо відео

  Програма підтримує більше 50 форматів. Завантажувати відео можна з самих різних пристроїв, в тому числі з вебкамери, мобільного, планшета або DVD. Виберіть ролик, формат якого потрібно змінити, або кілька: програма дозволяє їх монтувати і з'єднувати в один. Натисніть «Перегляд», якщо потрібно переглянути зміст ролика. Якщо він вам не підходить, натисніть кнопку «Прибрати з проекту». Отже, з відеофрагментами визначилися. До того, як змінити дозвіл відео, залишився 1 крок.

  Крок 3. Редагуємо і прикрашаємо

  Пропустіть цей крок, якщо ви не бачите необхідності покращувати завантажене відео. Додайте ефекти або змініть колірний тон, контраст і насиченість, щоб зробити майбутній кліп яскравіше і яскравіше. Ви також можете «поворожити» над швидкістю відтворення, прискоривши або уповільнивши окремі фрагменти, і додати переходи або музичний фон. Тепер можна переходити до останнього кроку.

  Крок 4. Міняємо дозвіл

  Перейдіть на вкладку «Створити». Програма порадить вибрати один з декількох форматів майбутнього відео: для ПК або DVD, для сайту або мобільних пристроїв, і ін. Від цього будуть надалі залежати настройки файлу. Втім, спираючись на ваш вибір формату, програма запропонує оптимальне дозвіл для відео. При бажанні ви завжди зможете його скоригувати.

  Коли ви визначилися з форматом відео і натиснули «Ок», програма запропонує відрегулювати три фінальних параметра: розмір кадру, якість і розмір файлу. Внесіть потрібні, пересуваючи повзунок.

  Розмір кадру - це і є разрешеніе.Ви можете змінити цей параметр, пересуваючи повзунок, причому якість відео і розмір файлу залишаться колишніми. Налаштуйте вручну ці два параметри, якщо файл здається вам занадто «важким». Чим нижча якість, тим легше файл, і навпаки.

  Крок 5. Зберігаємо

  Натискаємо кнопку «Створити відео», і ваш файл збережеться в потрібному дозволі. Ви можете його переглянути, скопіювати на мобільний пристрій або завантажити в мережу.

  Отже, тепер ви знаєте, як змінити дозвіл відео в програмі «відеомонтажу». У цього софта є й інші корисні функції. Наприклад, це відмінна програма для повороту відео, з'єднання або обрізки роликів і фільмів, а також для створення оригінальних відео-листівок.

  СПРАВЖНЯ СТУДІЯ відеомонтажу ТЕПЕР У ВАС ВДОМА

  Спробуйте
  простий і зручний редактор відео!

  сумісність

  Програма підтримує:
  Windows 7, 8, 10; XP, Vista

  video-editor.su

  Це цікаво:

  • Чи не наділені правом власності на закріплене за ними майно В оперативному управлінні автономного установи дошкільної освіти знаходиться об'єкт нерухомого майна (будівлю дитячого садка). Нарахування та сплату податку на майно здійснює автономне установа за рахунок [...]
  • Позов в Тамбові Юридичні послуги в Тамбові В юридичних питаннях слід звертатися не до здорового глузду, а до юристів Роберт Лембке У сучасному світі людина щодня робить дії, які регламентуються актуальним [...]
  • Прокурор радянського району Ростова Органи прокуратури районів та міст Приморського краю: Дальнереченського міжрайонна прокуратура вул. Дальнереченського, д. 58 р Дальнєреченськ, 692132 (42356) 33-1-19 Лісозаводськ міжрайонна прокуратура вул. [...]
  • Мінбуд дозволу на будівництво Видача дозволу на будівництво Видача дозволів на будівництво об'єктів капітального будівництва, зазначених у пункті 4 частини 5 і в пункті 1 частини 6 статті 51 Містобудівного кодексу Російської Федерації (за [...]
  • Бух і податковий облік податку на прибуток Наказ Мінфіну РФ від 19 листопада 2002 N 114н "Про затвердження Положення з бухгалтерського обліку" Облік розрахунків з податку на прибуток організацій "ПБУ 18/02" (зі змінами та доповненнями) Наказ Мінфіну РФ від 19 листопада [...]
  • Правила продовження договору по каско Відгуки про Сетел Банку Ірина Василівна, добрий день! Приємно, що робота співробітників Банку була високо оцінена Вами, нам важливо отримувати зворотний зв'язок про нашу роботу! Будемо і далі радувати Вас нашими процесами, [...]
  Що Ви зможете знайти на нашому сайті?

  Новости

  Как оформить группу в вконтакте видео
  Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

  Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
  Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

  Как создать фото из видео
  Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

  Как создать видео без программ
  Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача