Статьи

Фокус. Монета в пляшку з водою.

Я з гордістю хочу сказати Вам, що цей фокус не розкусив ще жоден глядач Я з гордістю хочу сказати Вам, що цей фокус не розкусив ще жоден глядач! І навряд чи розгадають, тому що він просто офігенна! Все жалюгідні припущення глядачів перетворюються в мою посмішку. Все що вони мені видають з похмурим чолом не має жодної підстави. Може бути на відео цей фокус і не так вже й хороший, але в житті він просто ідеальний для показу в будь-якому місці. Цей фокус можна показувати хоч вночі, хоч вдень. З звичайнісінької пляшкою. З звичайнісінької монетою.

Багато хто думає, що потрібно зробити спеціальний отвір в пляшці. Деякі кажуть, що необхідно розрізати пляшку в тому місці, де проходить монета.

Скільки людей стільки й думок. Це дуже добре. І навіть відмінно! Тому що глядачі будуть перебивати один одного маячними роз'ясненнями цього незрозумілого чуда, і ніхто з них не розгадає цей вражаючий фокус.

Ви ж у всіх на очах робите те, що неможливо і даєте потім оглянути пляшку, кришку, монету глядачам і показуєте свої порожні руки. Мене розчулюють їх шоковані особи. Всі починають шукати підступ в пляшці. Оглядають її довго-довго. Вивчають кожен міліметр пляшки. Після повного нерозуміння переходять до вивчення монети.

Але блін ... Чи розуміють, що у них в руках звичайна монета і звичайна пластикова, прозора пляшка. Потім вони піднімають очі на Вас. Дивляться як на чарівника. І з дитячими благаючими очима запитують - ЯК ТИ ЦЕ ЗРОБИВ?

Далі вже обмежує тільки Ваша фантазія. Я зазвичай кажу, що коли торкаюся пляшки - вона нагрівається і монета з працею, але проходить через теплий пластик. Загалом, після цього фокусу глядачі «намотують на свої вуха будь-яку локшину», яку я їм вішаю.

Можна приколюватися і сміятися над ними. Можна підтримувати вид самого серйозного людини на світі і говорити, що Ви володієте надприродними здібностями, які з'явилися у Вас після удару блискавки в Ваші руки.

Але повірте, вони ведуться на все, що Ви їм будете «тулить» після виконання цього мега фокуса.

До речі, якщо Ви ще не бачили його виконання, то подивіться:

А тепер я хочу Вам дати інформацію як людині, яка любить показувати фокуси, а не просто дивитися їх і вірити в диво ...

У відео секреті фокуса (в навчанні фокуса) я Вам розповім покрокову інструкцію, як робити фокус з монетою в пляшку, наповнену водою.

Це особисто мій досвід! Особисто мої навички за весь той час, протягом якого я його показую.

Я дам Вам покрокову інформацію. Саме крок за кроком. Степ бай степ. Погодьтеся, що Ви знаєте деякі ефектні фокуси, але коли Вас просять показати фокус - Ви просто забуваєте з чого почати або як повернути руку в середині фокуса. Саме тому іноді думаєте - «краще потренуюсь ще, щоб мене не розкусили і покажу наступного разу». Було таке?

У навчанні цього фокусу з монетою і пляшкою я Вам вобью в пам'ять ідеальне виконання. Ви будете показувати цей фокус на автоматі, навіть якщо Вас розбудять вночі.

Я придумав бездоганне виконання цього фокусу, при якому мене ще не розкусили. Такого секрету виконання в інтернеті НІ! Ні безкоштовно, ні за які гроші, ні на яких сайтах. Тому що це особисто мій підхід до цього фокусу. Я оберегу Вас від усіх помилок, які я робив перед дзеркалом. Покажу Вам кілька простих рухів, які Ви з легкістю запам'ятайте. І все! Можна йти збирати запитання глядачів.

Після перегляду першого відео, яке знаходиться вище у відвідувачів сайту виникли питання, здогади і т.п.
Деякі думали, що розкусили цей фокус. Багато писали обірвані фрази, типу «Монета приклеєна до пробки», «Навіть дурневі зрозуміло, що монета приклеєна під етикеткою», «От якби ти перевернув пляшку перед фокусом ...» і ще кілька висловлювань.

Відповім відразу - ніякої підготовки пляшки у вигляді розрізу ножем, а тим більше ніякого клею і скотча я не використовую. Ці методи використовують, але я люблю фокуси, які можна показувати відразу. І цей фокус - не виняток. Тому я так довго відчував цей фокус на глядачах, перш ніж поділитися його секретом з Вами. Може бути погано видно на відео, але в реалі чітко помітно і чітко ясно - ні монети в пляшці, провів монетою по пляшці - і вона вже всередині.

Загалом, я зібрав всі Ваші здогадки і зняв ще одне відео, в якому більш відверто показав, що ж знаходиться під етикеткою і під кришкою пляшки. дивіться:

Класно, так? Так само Класно, так дивитимуться на Вас Ваші глядачі, з відкритими ротами від здивування.

Я дивився багато відео, семінарів з цього фокусу на англійській мові, але такого методу виконання, який хочу запропонувати Вам я - не знаходив.
Якщо Ви хочете дізнатися особисто мій підхід, яким я користуюся на сьогоднішній день і який мені дуже подобається при виконанні цього обладнаного за своєю красою фокуса, то я із задоволенням поділюся їм з Вами.

Але я відразу хочу сказати, що я не маю наміру роздавати його всім підряд.
Ви знаєте, що ефектним фокусом вважається фокус, який не знають інші. Інакше він просто втратить свою силу.

У цьому навчанні Ви знайдете всі відповіді на свої питання і навіть на ті, які у Вас не виникали.
Я зробив рівно 50 примірників. Кожна копія курсу має свій унікальний номер, серію і пароль, які дозволяють відкрити цей курс тільки на одному комп'ютері. Всі дані Ви отримаєте від мене особисто. Першу копію курсу я залишив собі. Унікальних примірників, на даний момент, залишилося:

49, 48, 47, 46, 45, 44, 43, 42, 41, 40, 39, 38, 37, 36, 35, 34, 33, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25,
24, 23, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

Тому я запрошую тільки 49 осіб, які хочуть опанувати всіма навичками виконання цього фокусу, які мені тільки відомі і які я застосовую на практиці. Мені не потрібні люди, які хочуть просто отримати секрет. Я збираюся вчити тільки тих, хто хоче застосовувати цей фокус в життя. Показувати його друзям, знайомим і всім кому тільки захочуть.

Отже, мені потрібно тільки 49 осіб, які люблять показувати фокуси і хочуть поповнити свої знання ще одним з найефектніших фокусів.
Я показував цей фокус багато разів, і у мене немає ні краплі сумніву, що Ви будете показувати цей фокус не гірше за мене. Тому що там немає нічого складного.

Після отримання свого відео курсу ми з Вами обов'язково обговоримо всі питання, якщо вони у Вас виникнуть. Я не полишу Вас до тих пір, поки не вийде показувати цей фокус на «відмінно»!

Ви отримаєте мій E-mail і ICQ, які будуть працювати тільки для власників цього навчального відео курсу. Вам я буду відповідати в першу чергу!

Ви не знайдете в цьому курсі гігабайти відео і розмови про те, як цей фокус подобається глядачам. Там буде тільки те, що Вам потрібно зробити для подиву глядача. Відео, після якого Ви візьмете в руки пляшку і монету. Підійдете до дзеркала і покажете цей фокус. Після чого побіжите показувати його своїм глядачам. І будете дивитися на їх реакцію.

Ви навчитеся ШВИДКО! Вам не знадобиться кілька днів. Ви покажете цей фокус максимум через 30 хв після отримання курсу.

Ціна цього навчального курсу складає:
1799 руб. або 59 $.

Навчальний курс на Вашому ПК займе 51 Мб.

бонус

Перш за все, я хотів поділитися з Вами тільки секретом фокуса з пляшкою і рублем, який легко проходить в діаметр шийки пляшки. Але прийняв рішення - якщо видавати секрети, то видавати все. Так що в подарунок, у вигляді такого апетитного бонусу я розповім Вам секрет фокусу, якого Ви навіть не бачили в інтернеті. Це теж особисто мій винахід.

Над цим фокусом задумаються дуже багато фокусники. Якщо вони знають розгадку (у чому я сильно сумніваюся) відео-роликів, які знаходяться вище, то після цього фокусу у них відвиснути щелепи.

Ви візьмете пластикову пляшку з водою для того щоб глядач виключив варіант отворів і розрізів в пляшці. Інакше вода просочиться навіть через найменшу отвір. Візьмете в руку монету «2 рубля» і почнете плавно втирати її в пляшку. Парадокс в тому, що монета пройшла через пластик. Тим, хто думає, що монета якимось чином потрапила в пляшку через шийку, даєте цю пляшку і просите дістати монету. Глядач виливає воду, а монета залишається в пляшці з великим зазором. Її неможливо дістати, чи не розрізавши пляшку. А ніяких надрізів в пляшці немає ...

Цей фокус у мене на десерт. І користуюся я їм дуже рідко. Тільки в тих випадках, коли хочеться щоб у глядача взагалі змінилося уявлення про реальність.

Дивіться, чого я навчу Вас в цьому бонусному уроці:

Як Ви думаєте, у глядача будуть якісь думки в голові, крім захоплення від побаченого?
Поки Ви думаєте - я знаю! Я перевіряв цей фокус на різних поколіннях людей, в різних містах і в різний час. Ефект був однаковий. І я впевнений, що Ви здогадуєтеся який? І я з нетерпінням буду чекати на Ваші листи з Вашими особистими розповідями. Що сказали Ваші рідні та близькі люди. Як очманіли Ваші друзі, після цього фокусу ...

бонус 2

Я подумав, що тема впровадження монети в пляшку буде неповною, без одного простенького у виконанні, але при цьому ефектного фокуса.
Я не хотів робити цього, але вирішив, що докладу до навчального відео цей фокус безкоштовно. У вигляді бонуса.
Насправді фокус дуже виразний. Беремо пивний кухоль або велику склянку і вбиваємо монету через дно. Як Ви бачите, цей фокус чимось нагадує втирання монети в пляшку. Для глядача вони будуть схожі між собою. Але у виконанні використовуються абсолютно різні підходи.
Подивіться чому Ви навчитеся, після перегляду навчального відео:

Після оплати навчального курсу Ви отримаєте посилання на свій E-mail, який введете при оформленні замовлення. За посиланням скачаєте навчання. Коли відкриєте його, Вас чекають 3 розділу.

Першим потрібно відкрити розділ «Високий рівень» і уважно подивитися це відео.
У відео я розбив виконання фокусу на маленькі кроки для кращого запам'ятовування. Зовсім маленькі. Ну щось на кшталт ... роби раз - бери пляшку. Роби два - піднось монету до пляшки і т.д. Звичайно ж, там чітко показано, як потрібно робити кожен рух. Всього 5 кроків + 6-ий крок (висновок). В Кроці № 6 я розповім Вам, що потрібно робити, щоб в 99 випадках з 100 глядач не попросив Вас показати фокус ще раз. Тому що справжні ілюзіоністи і фокусники знають - фокус дає найбільший ефект, якщо його показати один раз. Хоча саме цей фокус я показував своїм близьким і друзям раз по 10, тому що він їм дуже подобається і ризик облажаться мінімальний.

Я не став давати Вам кілька годин відео, тому що сам це дуже не люблю. Коли дивишся навчальне відео більше години - навчання перетворюється в сон. І після перегляду залишається лише загальне уявлення і ніякого бажання до дій. Навчальне відео цього розділу я зміг урізати до 9 хвилин! Щоб можна було дивитися ще раз і ще раз і дивитися згусток важливої ​​інформації, а не клацати по фрагментах і шукати потрібний Вам момент у фокусі. Причому, в відео врахував всі нюанси і дав докладний уявлення - ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ. Після навчального відео я не стримався і написав деякі пояснення і доповнення до кожного кроку. Навіть намалював схему, яка дасть Вам максимальне уявлення.

На Вашому комп'ютері цей розділ буде виглядати так:

Для мене розділ «Високий рівень» абсолютно не є складним. Але в наступному розділі я хочу розповісти Вам виконання цього фокусу не для ледарів, яким лінь тренуватися і вникати в усі тонкощі, а для СУПЕР ледарів, яким лінь потренувати фокус навіть 10 хв. Можна було назвати цей розділ «ПРОСТО БЕРИ І показував фокуси», але я назвав його «Спрощений».
Ви вже зрозуміли, що цей розділ для тих, хто не хоче морочитися, а хоче виконувати цей фокус на автопілоті. У цьому розділі я розповім Вам, як показати фокус швидше за все, щоб Ви не втратили увагу глядача і його інтерес. Вивчивши цей розділ, Ви зможете взяти пляшку у глядача, з якої він тільки що пив, і показати цей цікавий фокус навіть з пляшкою, наповненою наполовину. Але цим способом я показую тільки хорошим знайомим або друзям. Якщо попросити пляшку у перехожого - він може і послати.
Швидше за все, цей спосіб Вам сподобається найбільше. Тому що він дуже простий у виконанні.

Клікнувши на табличку з написом «Спрощений», на Вашому комп'ютері відкриється цей розділ, і буде виглядати так:

Клікнувши на табличку з написом «Спрощений», на Вашому комп'ютері відкриється цей розділ, і буде виглядати так:

Розділ під назвою «Монета 2 руб.» Говорить сам за себе. Навіть якщо для глядача здасться звичайною справою - втерти монету в пляшку, то віддайте йому пляшку і попросіть дістати цю монету. Не забудьте стежити за реакцією глядача ... Цей розділ - відмінне доповнення до перших двох! А розгадка цього секрету як зазвичай - проста. Ну я Вам все розповім тут:

Ну я Вам все розповім тут:

Як оплатити навчальний курс?

Натисніть на цю кнопку:

З'явиться таке вікно:

в якому потрібно заповнити перші 2 рядки, тобто ім'я та E-mail, на який Ви отримаєте посилання для скачування.

Натискаєте кнопку "Продовжити" і Вам надається маса різних способів оплати.

Натискаєте кнопку Продовжити і Вам надається маса різних способів оплати

Обмінний пункт ROBOX підійде для тих, у кого є електронні гроші. Подивіться нижче (в випадаючому списку) весь перелік електронних грошей, які можна обміняти:

Подивіться нижче (в випадаючому списку) весь перелік електронних грошей, які можна обміняти:

Як Ви помітили, є варіант оплатити готівкою через термінал "Елекснет" або Перекладом в системі CONTACT, яка є в багатьох банках Росії.

Якщо Ви не розумієте про що йде мова і не чули раніше про електронні гроші, то скористайтеся системою Z-PAYMENT.

Якщо Ви не розумієте про що йде мова і не чули раніше про електронні гроші, то скористайтеся системою Z-PAYMENT

Поставте галочку перед фразою "Я згоден з умовами надання послуг прийому платежів". Після цього натисніть на напис в стовпці "Оплата" навпроти обраного Вами способу оплати.

Наприклад, якщо Ви з України, то можна вибрати спосіб оплати Western Union (USD) в розділі "Грошові перекази з-за кордону" і сплатити вказану суму в $ в найближчому відділенні Western Union. В рахунку вказана сума, яка включає% на переказ грошей.

Для жителів Росії вибір способів оплати більше.

Після того як Ви вибрали підходящий спосіб і натиснули на "Виписати рахунок" або "Отримати реквізити", система направить Вас в Панлю вибору агента. Натискайте кнопку "Вибрати" на будь-якому з них і Ви отримаєте реквізити для оплати і інструкцію свій E-mail або відразу в цьому ж вікні.

Після оплати гроші дійдуть приблизно через добу (зазвичай раніше). Після цього Ви в автоматичному режимі отримаєте посилання для скачування на свій E-mail.

Якщо Ви хочете отримати посилання на скачування миттєво, то Вам потрібно мати потрібну суму в своєму електронному гаманці системи Web Money. Це найпростіший і найшвидший спосіб оплати.

Для цього натисніть на кнопку "Оплатити WMZ" для оплати в доларах або на кнопку "Оплатити WMR" для оплати рублями. І після кількох стандартних операцій Ви отримаєте посилання на скачування на свій E-mail.

Напевно, у Вас з'явилися питання. Задавайте їх мені прямо зараз за адресою [email protected]

Для жителів Росії я розповім ще один дуже швидкий і найдоступніший спосіб оплати через термінал. Для цього зв'яжіться зі мною по E-mail або ICQ.

Ця інформація зникне після продажу 49-го курсу!

Ця інформація зникне після продажу 49-го курсу

У мене є навчальне відео, яке доповнює весь цей курс.
Без цього відео курс по навчанню фокуса з монеткою і пляшкою був би не повним, і Ви володіли б лише необхідною інформацією для демонстрації фокуса.
А якщо у Вас буде це навчання, про яке я раніше не говорив ні слова, то Ви будете володіти повною інформацією, що стосується проходження монети в пляшку.
Що містить це відео і чому Ви навчитеся, переглянувши його?
Це секрет! Секрет, який дізнаються тільки 49 чоловік. Скажу лише, що це дуже Важлива і дуже корисна інформація, за яку я свого часу віддав би непогані гроші. Завдяки їй Ви будете проінформовані на всі 100!
При покупці мого навчального курсу я дам Вам посилання на це додаткове відео безкоштовно. За часом це відео триває більше години і важить більше 300 Мб. Так, це не так вже й мало. Багатьох цей розмір злякає. Але я не думаю, що це стане для Вас проблемою в наше століття. Можна буде скачати у знайомого, з безлімітним інтернетом. Або, на крайній випадок, в будь-якому інтернет-кафе.

Або, на крайній випадок, в будь-якому інтернет-кафе

І з дитячими благаючими очима запитують - ЯК ТИ ЦЕ ЗРОБИВ?
Було таке?
І я впевнений, що Ви здогадуєтеся який?
Що містить це відео і чому Ви навчитеся, переглянувши його?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача