Статьи

Флешки візитки замовити оптом під нанесення логотипу або з гравіюванням в Москві

USB-Flash накопичувач - це, мабуть, один з найголовніших аксесуарів, без яких не обійтися сучасній діловій людині. Флеш-карти прикрашають всі заходи громадського масштабу, а також є стильною приналежністю будь-якого поважаючого себе офісу, ось чому цей компактний і багатофункціональний носій інформації сьогодні потрібен кожному. Запит на компактні, але ємні usb-накопичувачі привів до появи флешок у вигляді пластикових (візитних, банківських) карток.

# Break #

Флешка у вигляді кредитної картки має особливе значення. Мало того, що вона може зберігати в собі великі обсяги інформації, а також дозволяти переносити в собі будь-які види файлів, вона ще й служить в якості унікальної реклами.

Якщо на корпус такої флешки візитки нанести логотип вашої компанії, вона перетвориться в чудовий корпоративний сувенір, який можна піднести в подарунок замість візитки ділового партнера або постійному клієнтові.

Завдяки тому, що друкована область, де можна нанести логотип, має велике поле для нанесення, а написи і зображення наносити повнокольоровий, така флешка буде не тільки прекрасним корпоративним сувеніром, але і стане Вашою візитною карткою.

Флешка - візитка у вигляді банківської карти - це найкращий рекламно-інформативний сувенір.

Основна перевага такої флешки - компактні габарити. Завдяки їм, плоска карта прекрасно вміщається в гаманці або візитниці, не займаючи багато місця і не створюючи жодних незручностей власнику. При цьому флешка-візитка або флешка-кредитка - це прекрасний атрибут для тих, хто цінує зручність, комфорт і час.

Замовте цей аксесуар в нашій компанії , І Ви зрозумієте, що отримали ідеально зручний носій інформації, який завжди знаходиться під рукою, забезпечує швидкий доступ до файлів і при цьому виглядає надзвичайно стильно, адже така флешка може бути виконана практично в будь-якій кольоровій гамі з нанесенням будь-якого логотипу на її корпус.

Ми виготовляємо флешки візитки за індивідуальним замовленням і в партіях якого обсягу. Якщо ви хочете купити флешку-візитку в інтернет-магазині недорого, звертайтеся до нас, фахівці «Флешки-оптом» докладно проконсультують і запропонують найбільш вигідні умови співпраці.

У нас діють персональні пропозиції по асортименту та індивідуальні знижки на покупку продукції і наші послуги.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.