Статьи

Флешки візитки замовити оптом під нанесення логотипу або з гравіюванням в Москві

USB-Flash накопичувач - це, мабуть, один з найголовніших аксесуарів, без яких не обійтися сучасній діловій людині. Флеш-карти прикрашають всі заходи громадського масштабу, а також є стильною приналежністю будь-якого поважаючого себе офісу, ось чому цей компактний і багатофункціональний носій інформації сьогодні потрібен кожному. Запит на компактні, але ємні usb-накопичувачі привів до появи флешок у вигляді пластикових (візитних, банківських) карток.

# Break #

Флешка у вигляді кредитної картки має особливе значення. Мало того, що вона може зберігати в собі великі обсяги інформації, а також дозволяти переносити в собі будь-які види файлів, вона ще й служить в якості унікальної реклами.

Якщо на корпус такої флешки візитки нанести логотип вашої компанії, вона перетвориться в чудовий корпоративний сувенір, який можна піднести в подарунок замість візитки ділового партнера або постійному клієнтові.

Завдяки тому, що друкована область, де можна нанести логотип, має велике поле для нанесення, а написи і зображення наносити повнокольоровий, така флешка буде не тільки прекрасним корпоративним сувеніром, але і стане Вашою візитною карткою.

Флешка - візитка у вигляді банківської карти - це найкращий рекламно-інформативний сувенір.

Основна перевага такої флешки - компактні габарити. Завдяки їм, плоска карта прекрасно вміщається в гаманці або візитниці, не займаючи багато місця і не створюючи жодних незручностей власнику. При цьому флешка-візитка або флешка-кредитка - це прекрасний атрибут для тих, хто цінує зручність, комфорт і час.

Замовте цей аксесуар в нашій компанії , І Ви зрозумієте, що отримали ідеально зручний носій інформації, який завжди знаходиться під рукою, забезпечує швидкий доступ до файлів і при цьому виглядає надзвичайно стильно, адже така флешка може бути виконана практично в будь-якій кольоровій гамі з нанесенням будь-якого логотипу на її корпус.

Ми виготовляємо флешки візитки за індивідуальним замовленням і в партіях якого обсягу. Якщо ви хочете купити флешку-візитку в інтернет-магазині недорого, звертайтеся до нас, фахівці «Флешки-оптом» докладно проконсультують і запропонують найбільш вигідні умови співпраці.

У нас діють персональні пропозиції по асортименту та індивідуальні знижки на покупку продукції і наші послуги.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача