Статьи

FlashGet 1.9.6 Build 1073 - оновлена ​​версія відомого менеджера для скачування файлів

Триває оновлення відомого альтернативного менеджера закачувань FlashGet . Програма підтримує інтеграцію з основними web-браузерами (Internet Explorer, Opera, Netscape, Mozilla, Firefox), працює з чергою завдань, містить вбудований аналізатор сайтів для отримання посилань на файли. Інтерфейс досить простий і продуманий, використовує змінні «Шкури» , А також локалізували на безліч мов, включаючи і російську. Крім того, підтримуються основні мультимедійні протоколи (MMS, RTSP), а також пирингові мережі BitTorrent. Присутні кошти для ручного та автоматичного менеджменту файлів, завдання можуть розділятися на кілька частин для прискорення завантаження, в наявності також можливість пошуку альтернативних посилань на файли (дзеркала). Поширюється на некомерційній основі, працює у всіх версіях операційних систем сімейства Windows, включаючи Vista. Триває оновлення відомого альтернативного менеджера закачувань   FlashGetУ стандартному вигляді менеджер коректно інтегрується тільки в браузер Internet Explorer, а за допомогою спеціального модуля і в Opera. Для роботи з Firefox і іншими продуктами від Mozilla необхідно буде встановити розширення FlashGot.

Для роботи з Firefox і іншими продуктами від Mozilla необхідно буде встановити розширення FlashGot

У цій версії триває полірування основних функцій:

  • доданий пункт "FlashGet Recommends"
  • оптимізований модуль скачування по протоколу BitTorrent
  • виправлені проблеми в коді, через якого некоректно відображалося вікно нової закачування
  • зроблені невеликі поліпшення і виправлення

Російськомовна локалізація в цій версії в черговий раз не доведена до розуму. Також за замовчуванням включена панель пошуку для сервісу Google, установка якої правда є опціональною.

Завантажити програму можна з нашого файлового архіву:

  • FlashGet 1.9.6 Build тисячі сімдесят три (4.5 MB, Windows 9x / ME / NT / 2000 / XP / Vista / x64, freeware).

Telegram-канал @overclockers_news - це зручний спосіб стежити за новими матеріалами на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.