Статьи

Flash Player для Android

  1. Adobe Flash Player
  2. Photon Flash Player & Browser
  3. FLV Video Player
  4. SWF Player
  5. FlashFox Browser

Взагалі-то на своєму телефоні я не користуюся додатками на флеш і не дивлюся відеоролики, створені з використанням даної технології

Взагалі-то на своєму телефоні я не користуюся додатками на флеш і не дивлюся відеоролики, створені з використанням даної технології. Але це я. Більшість же людей не проти іноді пограти в онлайн-ігри, наприклад, у всіма улюбленому ВКонтакте, а для цього знадобиться Flash Player. Сьогодні я трохи розповім про флеш-додатках, які є в офіційному магазині Google Play.

Adobe Flash Player

Власне, даний плеєр був придуманий компанією, яка колись створила саму технологію. Наскільки мені відомо, Adobe Flash Player в онлайн-магазині для Android зараз немає (я його знайти не зміг), проте якийсь час назад він там був. Трохи пошукавши по рунету, вдалося з'ясувати, що плеєр не підходить для останніх версій ОС «Андроїд».

Проте, якщо на вашому пристрої встановлено «древня» прошивка (до третьої версії), то можна спробувати завантажити Adobe Flash Player - можливо, він почне працювати. Але є одна проблема - знайти додаток можна тільки на різних і часом не завжди безпечних сайтах, на офіційному ж його немає. А це може загрожувати як мінімум вірусом і як максимум списанням коштів за допомогою вихідних СМС-повідомлень без вашого відома (користувачі ОС «Андроїд» вже зрозуміли, про що я говорю). Так що якщо все-таки зважитеся завантажити додаток на якомусь підозрілому ресурсі, не кажіть потім, що я вас не попереджав.

Чи планує компанія Adobe надалі розробляти плеєр для Android, точно невідомо.

Photon Flash Player & Browser

А тепер пройдемося при додатків, які можна завантажити в Google Play. На першому місці знаходиться браузер Photon Flash Player & Browser. Це унікальна програма, в якій є підтримка потокового відео і різних плагінів. Головна особливість - підтримка флеша. Розробники запевняють, що їх оглядач працює навіть швидше, ніж Mozilla Firefox або Google Chrome. Особисто я в цьому не впевнений.

Поширюється браузер абсолютно безкоштовно, проте мова йде виключно про демо-версії. Для того, що б ви змогли повноцінно користуватися браузером, необхідно буде витратити 300 рублів на ліцензію (її доведеться продовжувати щорічно). Разом з тим користувачі скаржаться на нестабільність додатки, хоча це, швидше за все, залежить від версії прошивки і самого смартфона.

FLV Video Player

Як ви могли здогадатися, мова йде виключно про плеєр для перегляду відео файлів у форматі FLV. Розробник повідомляє, що плеєр здатний відтворювати тільки ті файли, які знаходяться безпосередньо на SD-карті. Тому порядок дії такий: ви завантажуєте на карту файл, відкриваєте плеєр, в ньому вибираєте файл і запускаєте його. Можливі проблеми з відтворенням звуку, також може працювати нестабільно на відносно слабких пристроях.

Судячи з відкликаємо, плеєр виправдовує себе на 100%, а з огляду на, що поширюється він безкоштовно, то його і зовсім можна вважати відмінним подарунком користувачам смартфонів і планшетів на Android . Ось тільки нічого більше, крім як відтворювати відеоролики у форматі FLV, дане додаток не вміє.

SWF Player

На відміну від попереднього додатки, цей плеєр не здатний запускати флеш-відео, зате без проблем виробляє файли в форматі SWF (це, як правило, невеликі гри або анімація). Обидва плеєра створені однією і тією ж компанією BIT LABS.

Додаток вийшло простим, невеликим і дуже зручним. Проблем з працездатністю знайдено не було, однак користувачі скаржаться на рекламу. Її дійсно багато. Втім, я вважаю, що це потрібно прийняти як належне, адже розробники не просять за додаток ні копійки.

FlashFox Browser

А це ще один браузер, тільки на цей раз від компанії Mobius Networks. На мій погляд, це найкращий оглядач, який працює з Flash-технологією на сьогоднішній день. Він досить стабільний, хоча і не завжди працює саме так, як вам би цього хотілося. Проте, зависання мінімальні, а на деяких флешевих сайтах він працює неймовірно спритно. Був перевірений в ВКонтакте - гри завантажуються! Втім, їх працездатність залишає бажати кращого. Ще одна важлива деталь - FlashFox Browser дозволяє переглядати фільми в режимі онлайн!

Серед мінусів можна відзначити хіба що велика кількість реклами, яка особливо помітна на невеликих пристроях. Для того, що б її відключити, потрібно придбати PRO-версію.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача