Статьи

Flash-плагін - підтримка в актуальному стані і рішення проблем

 1. Flash плагін не працює
 2. Flash плагін не працює на деяких веб-сайтах
 3. Flash працює в Internet Explorer або Chrome, але не в Firefox
 4. Запити "Включити Adobe Flash"
 5. Відбувся крах плагіна Adobe Flash
 6. Flash-, відео програється в повноекранному режимі
 7. Відтворення флеш-відео призводить до зависання Firefox
 8. Інші проблеми і рішення Flash

Ви можете переглядати в Firefox відео і анімацію за допомогою плагіна для браузера Adobe Flash Player . Ця стаття містить відомості про тестування, установки, оновленні, видаленні і усунення проблем з плагіном Adobe Flash.

Щоб перевірити правильність установки і роботи Flash-плагіна, відвідайте сторінку довідки по Adobe Flash Player . Якщо вона говорить вам, що Flash не встановлено, перегляньте наступний розділ про те, як встановити останню версію Flash-плагіна.

Щоб перевірите актуальність встановленої у вас версії Flash, відвідайте сторінку довідки по Adobe Flash Player . Якщо вона говорить, що Flash застарів, ви можете оновити Flash, завантаживши та встановивши його останню версію з сайту Adobe.

 1. перейдіть на сторінку завантаження Flash Player Adobe і завантажте файл установки Flash.

  Увага: Сторінка завантаження Adobe може містити прапорець установки опціональних програм (таких як Google Chrome або McAfee Security Scan), встановлений за замовчуванням. Якщо ви не знімете цей прапорець перед завантаженням, то ці програми будуть встановлені під час запуску програми установки Flash.

 2. По завершенні завантаження закрийте Firefox.
 3. Запустіть завантажений вами файл установки Flash і дотримуйтесь інструкцій.
Примітка:

Якщо у вас виникли проблеми з програмою установки Flash зі сторінки завантаження Adobe, ви можете використовувати це посилання на інсталятор Flash Player для завантаження автономної програми установки Flash Player безпосередньо.

 1. перейдіть на сторінку завантаження Flash Player Adobe і завантажте файл установки Flash.
 2. Відкрийте завантажений вами файл (напр. Install_flash_player_osx_intel.dmg).
 3. У Finder відкрийте Install Adobe Flash Player.app, щоб запустити програму установки, а потім дотримуйтеся вказівок програми установки.
 1. перейдіть на сторінку завантаження Flash Player Adobe.
 2. При видачі запиту, збережіть файл (напр. Install_flash_player_ "version" _linux. "Processor" .tar.gz).
 3. Відкрийте вікно Терміналу (в Gnome, відкрийте меню, виберіть розділ, і в ньому виберіть пункт.)
 4. У вікні Терміналу, перейдіть в каталог в який ви зберегли завантажений вами файл (напр. Cd / home / user / Downloads).
 5. Вийміть файл libflashplayer.so з завантаженого вами файлу за допомогою команди tar -zxvf install_flash_player_ "version" _linux. "Processor" .tar.gz.
 6. використовуючи повноваження адміністратора , Скопіюйте витягнутий файл, libflashplayer.so, в підкаталог plugins каталогу, в який встановлений ваш Firefox. Наприклад, якщо Firefox встановлений в каталог / usr / lib / mozilla, виконайте команду sudo cp libflashplayer.so / usr / lib / mozilla / plugins і введіть пароль вашого адміністратора, коли він буде запитано.
  Ви можете переглядати в Firefox відео і анімацію за допомогою плагіна для браузера  Adobe Flash Player
Примітка:

Запуск деінсталятор Adobe видалить Flash з усіх браузерів, в які він не вбудований, в тому числі Internet Explorer. Вам буде запропоновано перевстановити Flash, коли Ви зайдете на сторінку, яка його потребує, наприклад сторінка довідки по Adobe Flash Player .

Flash плагін не працює

якщо сторінка довідки по Adobe Flash Player показує, що Flash не працює, навіть якщо ви встановили останню версію, то ваш Flash плагін може бути відключений в Менеджері Додатків. Щоб переконатися, що Flash включений,

 1. Клацніть по кнопці меню , Клацніть і виберіть.

Якщо Flash плагін відключений, виберіть у спадному меню.

Flash плагін не працює на деяких веб-сайтах

Firefox може заблокувати плагін Flash на певних веб-сайтах, якщо його використання призведе до проблем безпеки, швидкості або стабільності. Для отримання додаткової інформації прочитайте статтю Модулі (наприклад Flash) за замовчуванням блокуються на деяких сайтах .

Flash працює в Internet Explorer або Chrome, але не в Firefox

Існують три різних типи Flash-плеєрів: ActiveX-версія для Internet Explorer, Chrome-версія, вбудована в браузер, і версія плагіна для Firefox і деяких інших браузерів. Якщо ви хочете, щоб Flash працював в Firefox, вам необхідно встановити версію плагіна, як описано вище.

Запити "Включити Adobe Flash"

За замовчуванням в менеджері додатків для плагіна Flash встановлено значення "Включати за запитом". Клацніть за повідомленням "Включити Adobe Flash", щоб дозволити завантаження вмісту Flash (якщо це не спрацює, перезавантажте сторінку і спробуйте ще раз). Для отримання додаткової інформації прочитайте статтю Чому я повинен клацати по плагіну для його включення? .

Відбувся крах плагіна Adobe Flash

Якщо ви бачите це повідомлення, а не флеш-контент, прочитайте статті Стався крах плагіна Adobe Flash - Як запобігти появі цього повідомлення знову і Захищений режим Adobe Flash в Firefox .

Flash-, відео програється в повноекранному режимі

прочитайте статтю Flash-відео не грає в повноекранному режимі .

Відтворення флеш-відео призводить до зависання Firefox

Якщо Firefox перестає відповідати або якщо Flash плагін зависає або перестає працювати при відтворенні флеш-відео або ігор, спробуйте виконати наступні дії:

Інші проблеми і рішення Flash

 • Якщо Flash-вміст не працює належним чином, дивно себе веде, викликає помилки або якщо ви бачите повідомлення, що вам потрібно оновити Flash навіть після установки останньої версії Flash, видаліть і переустановите Flash .


Засноване на інформації з Flash (mozillaZine KB)

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача