Статьи

Фінляндія посилює охорону кордону з РФ додатковими співробітниками

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

фото punktpropuska.ru

Фінляндія посилила контроль на кордоні з Росією https://cdn.segodnya.ua/img/article/11046/30_main_new.1515618604.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11046/30_tn.1515618604.jpg 2018 -01-10T23: 09: 59 + 02: 00 Євросоюз з 2014 по 2017 рік на кордоні Фінляндії та Росії спостерігалося масове скорочення прикордонників

Фінляндія після декількох років скорочень співробітників на східному кордоні знову нарощує їх штат.

Про це повідомляє телерадіокомпанія Yle.

З 2014 по 2017 рік на кордоні Фінляндії та Росії спостерігалося масове скорочення прикордонників. В окремих регіонах їх число за три роки знизилося в два рази.

Співробітників прикордонної служби замінювали на камери стеження, а в особливих випадках на роботу викликали відставних прикордонників. Однак зараз ця тенденція закінчилася, і вперше за довгі роки служити на східний кордон вирушили молоді випускники Прикордонного училища.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Посилення штату прикордонної на російському кордоні пов'язано як зі зростаючим потоком туристів з Росії, так і з міжнародним станом.

Новачки прикордонної служби в основному замінять співробітників, що пішли недавно у відставку. Але і відставних працівників будуть часто залучати до роботи, оскільки навчання молоді займе якийсь час.

Нагадаємо, з понеділка 1 січня, на прикордонних пунктах пропуску в Україні почали діяти нові правила пропуску для громадян 71 держави, які в'їжджають в Україну.

Біометричний контроль на кордоні з Україною за першу добу його роботи пройшли 1,9 тисячі росіян, а всього пройшли нову систему контролю 3,3 тисячі іноземців.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача