Статьи

Файлова система RAW

 1. Привіт адмін! Після раптового відключення електрики, природно вимкнувся і комп'ютер (ІБП у мене немає), після цього файлова система на моєму жорсткому диску перетворилася в якусь невизначену RAW (файлову систему). Спочатку я не зрозумів в чому справа, але коли електрику з'явилося, операційну систему завантажити не вдалося, при запуску вінди з'явилася помилка Operating System not found (Не знайдені файли операційної системи). Я завантажився з Live CD і побачив свій диск C :, але при спробі відкрити його вийшло попередження "Неможливо отримати доступ до C: \. Файл або папка пошкоджені. Читання неможливо.

  Що означає файлова система RAW і як з нею боротися? Як мені повернути свої файли розташовані на диску C :? Операційна система Windows 7 .
 2. Потрібна допомога! На моєму жорсткому диску два розділи, диск C: і диск E :. Диск E: раптом перестав відкриватися, і видає помилку "Диск в пристрої E: не відформатовано. Провести його форматування?" Заглянув в Управління дисками, а там написано Диск E :, 150 ГБ, файлова система RAW!

   Заглянув в Управління дисками, а там написано Диск E :, 150 ГБ, файлова система RAW

  На всіх інших дисках варто NTFS. Знаю, що в таких випадку потрібно перевірити розділ жорсткого диска на помилки, клацаю на диску E: правою мишею і вибираю "Властивості", потім "Сервіс" і "Перевірити",

  Знаю, що в таких випадку потрібно перевірити розділ жорсткого диска на помилки, клацаю на диску E: правою мишею і вибираю Властивості, потім Сервіс і Перевірити,

  але виходить помилка "Неможливо перевірити диск, так як диск недоступний" Що робити? Операційна система Windows 8.1 .

  1

Привіт друзі! Файлова система RAW, як це не парадоксально звучить, позначає відсутність будь-якої файлової системи. Іншими словами, на диску C: нашого читача (який написав перший лист) файлова система NTFS сильно пошкоджена (порушена файлова таблиця MFT, некоректний завантажувальний сектор або неправильні дані в таблиці розділів MBR).

Трапляється це з різних причин, помилки при роботі з програмами менеджерами розділів жорсткого диска (Acronis Disk Director, Paragon Partition Manager), активність шкідливих програм або наприклад, неправильне виключення комп'ютера.

Як вийти з положення з гідністю? Дуже просто, я вам запропоную кілька варіантів вирішення проблеми і детально їх опишу, а ви виберіть той, який вас влаштує.

Перший спосіб. Зняти жорсткий диск, приєднати його до іншого комп'ютера і перевірити утилітою Chkdsk виправляє помилки файлової системи.

Другий спосіб. Якщо файлова система RAW з'явилася у вас НЕ на системному диску C :, а на якомусь іншому, наприклад диску D :, то потрібно просто завантажитися в операційну систему нормальним способом і запустити утиліту Chkdsk з параметром / f, тобто, відкриваєте командну рядок від імені адміністратора і вводите команду chkdsk D: / f, ця команда запустить перевірку і подальше виправлення файлової системи RAW на диску D :, в переважній більшості випадків це вирішить проблему і файлова система RAW буде перетворена в нормальну NTFS.

Як це відбувається на практиці. Зовсім недавно у моїх знайомих сталася подібна проблема, перестала завантажуватися операційна системи, видаючи помилку Reboot and select proper boot device or insert boot media . Я зняв жорсткий диск і під'єднав його до свого комп'ютера другим. На жорсткому диску моїх знайомих виявилося три розділи, перший прихований службовий розділ без букви (100 МБ) Windows 7, другий розділ (F :) з невизначеною файлової системою RAW,

як раз на цьому розділі знаходилися файли операційної системи, при спробі відкрити його, виходила помилка "Немає доступу до F :: \. Файл або папка пошкоджені. Читання неможливо".

З розділом (G :) все було нормально. Я відкрив командний рядок від імені адміністратора і ввів команду chkdsk F: / f /

Почалася перевірка розділу F: на системну помилку

і вона закінчилася успішно. Windows зробила виправлення в файлової системі. Подальші дії не потрібні.

В результаті файлова система RAW була реконструйована в файлову систему NTFS і з'явився диск F: з зниклими файлами.

Ви хочете позбутися від файлової системи RAW, але у вас під руками немає іншого комп'ютера.

Або ви не хочете знімати ваш жорсткий диск з системного блоку, можна вчинити інакше - завантажити комп'ютер з Live CD або диска відновлення Windows 7, або нарешті з інсталяційного диска "сімки", увійти в середу відновлення і запустити цю ж утиліту Chkdsk з командного рядка .

Наприклад завантажимо комп'ютер з інсталяційного диска Windows 7, якщо не знаєте як це зробити, читайте нашу статтю « BIOS завантаження з диска ». На самому початку завантаження з'явиться напис «Press any key to boot from CD ...», відразу натискайте будь-яку клавішу на клавіатурі і відбудеться завантаження з диска.

Далі.

Відновлення системи.

Далі.

Командний рядок.

Перед роботою визначимо правильні літери всіх дисків, так як в середовищі відновлення вони будуть відрізнятися.

У командному рядку вводимо команду notepad і тиснемо Enter, відкриється блокнот. Виберіть в меню Файл і Відкрити.

Виберіть в меню Файл і Відкрити

Спочатку відкриється вміст диска відновлення або інсталяційного диска Windows 7, йому буде присвоєно буква (X :). Натисніть кнопку "Комп'ютер"

Натисніть кнопку Комп'ютер

Виберіть пункт "Формат" і потім в меню "Всі файли"

Виберіть пункт Формат і потім в меню Всі файли

Увага: Вміст диска з файловою системою RAW буде недоступно. Вміст всіх інших дисків з файловою системою NTFS буде доступно.

Наприклад ми не зможемо відкрити диск (D :).

Для перевірки файлової системи на диску (D :) в командному рядку вводимо команду

chkdsk D: / f

Починається перевірка диска D: з файлової системою RAW на помилки.

Після перевірки файлова система RAW повинна бути перетворена нормальну в файлову систему NTFS.

Друзі, якщо у вас є свої думки, будь ласка висловіться в коментарях, напевно це багатьом допоможе!

Що означає файлова система RAW і як з нею боротися?
Як мені повернути свої файли розташовані на диску C :?
Провести його форматування?
Як вийти з положення з гідністю?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.