Статьи

Файлова система RAW

 1. Привіт адмін! Після раптового відключення електрики, природно вимкнувся і комп'ютер (ІБП у мене немає), після цього файлова система на моєму жорсткому диску перетворилася в якусь невизначену RAW (файлову систему). Спочатку я не зрозумів в чому справа, але коли електрику з'явилося, операційну систему завантажити не вдалося, при запуску вінди з'явилася помилка Operating System not found (Не знайдені файли операційної системи). Я завантажився з Live CD і побачив свій диск C :, але при спробі відкрити його вийшло попередження "Неможливо отримати доступ до C: \. Файл або папка пошкоджені. Читання неможливо.

  Що означає файлова система RAW і як з нею боротися? Як мені повернути свої файли розташовані на диску C :? Операційна система Windows 7 .
 2. Потрібна допомога! На моєму жорсткому диску два розділи, диск C: і диск E :. Диск E: раптом перестав відкриватися, і видає помилку "Диск в пристрої E: не відформатовано. Провести його форматування?" Заглянув в Управління дисками, а там написано Диск E :, 150 ГБ, файлова система RAW!

   Заглянув в Управління дисками, а там написано Диск E :, 150 ГБ, файлова система RAW

  На всіх інших дисках варто NTFS. Знаю, що в таких випадку потрібно перевірити розділ жорсткого диска на помилки, клацаю на диску E: правою мишею і вибираю "Властивості", потім "Сервіс" і "Перевірити",

  Знаю, що в таких випадку потрібно перевірити розділ жорсткого диска на помилки, клацаю на диску E: правою мишею і вибираю Властивості, потім Сервіс і Перевірити,

  але виходить помилка "Неможливо перевірити диск, так як диск недоступний" Що робити? Операційна система Windows 8.1 .

  1

Привіт друзі! Файлова система RAW, як це не парадоксально звучить, позначає відсутність будь-якої файлової системи. Іншими словами, на диску C: нашого читача (який написав перший лист) файлова система NTFS сильно пошкоджена (порушена файлова таблиця MFT, некоректний завантажувальний сектор або неправильні дані в таблиці розділів MBR).

Трапляється це з різних причин, помилки при роботі з програмами менеджерами розділів жорсткого диска (Acronis Disk Director, Paragon Partition Manager), активність шкідливих програм або наприклад, неправильне виключення комп'ютера.

Як вийти з положення з гідністю? Дуже просто, я вам запропоную кілька варіантів вирішення проблеми і детально їх опишу, а ви виберіть той, який вас влаштує.

Перший спосіб. Зняти жорсткий диск, приєднати його до іншого комп'ютера і перевірити утилітою Chkdsk виправляє помилки файлової системи.

Другий спосіб. Якщо файлова система RAW з'явилася у вас НЕ на системному диску C :, а на якомусь іншому, наприклад диску D :, то потрібно просто завантажитися в операційну систему нормальним способом і запустити утиліту Chkdsk з параметром / f, тобто, відкриваєте командну рядок від імені адміністратора і вводите команду chkdsk D: / f, ця команда запустить перевірку і подальше виправлення файлової системи RAW на диску D :, в переважній більшості випадків це вирішить проблему і файлова система RAW буде перетворена в нормальну NTFS.

Як це відбувається на практиці. Зовсім недавно у моїх знайомих сталася подібна проблема, перестала завантажуватися операційна системи, видаючи помилку Reboot and select proper boot device or insert boot media . Я зняв жорсткий диск і під'єднав його до свого комп'ютера другим. На жорсткому диску моїх знайомих виявилося три розділи, перший прихований службовий розділ без букви (100 МБ) Windows 7, другий розділ (F :) з невизначеною файлової системою RAW,

як раз на цьому розділі знаходилися файли операційної системи, при спробі відкрити його, виходила помилка "Немає доступу до F :: \. Файл або папка пошкоджені. Читання неможливо".

З розділом (G :) все було нормально. Я відкрив командний рядок від імені адміністратора і ввів команду chkdsk F: / f /

Почалася перевірка розділу F: на системну помилку

і вона закінчилася успішно. Windows зробила виправлення в файлової системі. Подальші дії не потрібні.

В результаті файлова система RAW була реконструйована в файлову систему NTFS і з'явився диск F: з зниклими файлами.

Ви хочете позбутися від файлової системи RAW, але у вас під руками немає іншого комп'ютера.

Або ви не хочете знімати ваш жорсткий диск з системного блоку, можна вчинити інакше - завантажити комп'ютер з Live CD або диска відновлення Windows 7, або нарешті з інсталяційного диска "сімки", увійти в середу відновлення і запустити цю ж утиліту Chkdsk з командного рядка .

Наприклад завантажимо комп'ютер з інсталяційного диска Windows 7, якщо не знаєте як це зробити, читайте нашу статтю « BIOS завантаження з диска ». На самому початку завантаження з'явиться напис «Press any key to boot from CD ...», відразу натискайте будь-яку клавішу на клавіатурі і відбудеться завантаження з диска.

Далі.

Відновлення системи.

Далі.

Командний рядок.

Перед роботою визначимо правильні літери всіх дисків, так як в середовищі відновлення вони будуть відрізнятися.

У командному рядку вводимо команду notepad і тиснемо Enter, відкриється блокнот. Виберіть в меню Файл і Відкрити.

Виберіть в меню Файл і Відкрити

Спочатку відкриється вміст диска відновлення або інсталяційного диска Windows 7, йому буде присвоєно буква (X :). Натисніть кнопку "Комп'ютер"

Натисніть кнопку Комп'ютер

Виберіть пункт "Формат" і потім в меню "Всі файли"

Виберіть пункт Формат і потім в меню Всі файли

Увага: Вміст диска з файловою системою RAW буде недоступно. Вміст всіх інших дисків з файловою системою NTFS буде доступно.

Наприклад ми не зможемо відкрити диск (D :).

Для перевірки файлової системи на диску (D :) в командному рядку вводимо команду

chkdsk D: / f

Починається перевірка диска D: з файлової системою RAW на помилки.

Після перевірки файлова система RAW повинна бути перетворена нормальну в файлову систему NTFS.

Друзі, якщо у вас є свої думки, будь ласка висловіться в коментарях, напевно це багатьом допоможе!

Що означає файлова система RAW і як з нею боротися?
Як мені повернути свої файли розташовані на диску C :?
Провести його форматування?
Як вийти з положення з гідністю?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача