Статьи

Exchange 2016: створення CSR та установка SSL-сертифіката

 1. Exchange 2016: як створити свій CSR
 2. Exchange 2016: встановлення та налаштування SSL-сертифіката
 3. Експорт SSL-сертифіката на ваш ISA-сервер - дуже важливо

Використовуйте інструкції на цій сторінці, щоб використовувати Центр адміністрування Exchange, щоб створити запит на підпис сертифіката (CSR), а потім встановити SSL-сертифікат на сервері Exchange 2016.

Exchange 2016: як створити свій CSR

Використовуйте Центр адміністрування Exchange (EAC) для створення CSR:

 1. Отримайте доступ до EAC, відкривши браузер і переглянувши URL Вашого сервера (наприклад, https: // localhost / ecp).
 2. На Exchange Admin Center сторінці облікового запису, введіть Domain / user name і Password, а потім натисніть sign in.
 3. У EAC в меню бічній панелі зліва натисніть «Servers», а потім в меню у верхній частині сторінки натисніть «Certificates».
 4. На сторінці «Certificates» в списку «Select server» виберіть сервер Exchange 2016 і натисніть значок «+».
 5. У новому майстра сертифіката Exchange виберіть Create a request for a certificate from з центру сертифікації та натисніть кнопку Next.
 6. В поле «Friendly name for this certificate» введіть дружнє ім'я для сертифікату та натисніть «Next». Дружнє ім'я не входить в сертифікат. Воно використовується для ідентифікації сертифіката. Ми рекомендуємо додати назву центру сертифікації і дату закінчення терміну дії до кінця Вашого дружнього імені, наприклад: yoursite-CA-expirationDate. Ця інформація допомагає ідентифікувати і дату закінчення терміну дії для кожного сертифіката. Він також допомагає розрізняти кілька сертифікатів з тим же доменним ім'ям.
 7. сертифікат Wildcard .

Якщо Ви не створюєте CSR для wildcard сертифіката, натисніть «Next». Щоб створити CSR для wildcard сертифіката, виконайте наступні дії:

 • Перевірити Request a wildcard certificate.
 • В поле * Root domain: введіть кореневої домен для всіх піддоменів (наприклад, * .example.com).
 • Натисніть «Next».

8. У поле «Store certificate request on this server» на цьому сервері натисніть «Browse», виберіть сервер, на який Ви хочете зберегти запит сертифіката, і натисніть «Next». 9. Виберіть домен (и) для включення в SSL сертифікат. Якщо Ви створюєте CSR для wildcard сертифіката, пропустіть цей крок, натиснувши «Next» і перейдіть до пункту 10. Щоб вибрати домен (и), який Ви хочете включити в сертифікат SSL, виконайте наступні дії:

 • Натисніть «Next».
 • Wizard заповнює список доменами, які Exchange 2016 пропонує Вам включити в свій CSR. Хоча Ви можете редагувати список доменів на цій сторінці, ми рекомендуємо зробити це наступного.
 • На наступній сторінці можна звернутися до списку імен / доменів і використовуйте символи +, ✏, - і ✓, щоб додавати, редагувати, видаляти і вибирати домени, які Ви хочете включити в свій SSL сертифікат. Коли Ви закінчите, натисніть «Next».

10. У розділі «Specify information about your organization» вкажіть наступну інформацію і натисніть «Next»: * Organization name: введіть юридично зареєстроване ім'я Вашої компанії (наприклад, YourCompany, Inc.). * Department name: введіть назву свого відділу в організації. Часто цей запис буде відображатися як «IT» або «Web Security». * City / Locality: вкажіть місто / місцезнаходження, де Ваша компанія знаходиться на законних підставах. * State / Province: Вкажіть штат / провінцію, де Ваша компанія знаходиться на законних підставах. * Country / Region name: в списку виберіть країну / регіон, де Ваша компанія знаходиться на законних підставах.

 1. В поле «* Save the certificate request» в наступний файл введіть UNC-шлях, щоб зберегти CSR. Виберіть місце розташування, до якого Ви можете отримати доступ. Ви повинні мати доступ до місця розташування, щоб Ви могли використовувати CSR для замовлення свого SSL-сертифіката.
 2. Натисніть «Finish», щоб створити CSR і зберегти його на зазначеному шляху UNC.
 3. Використовуйте текстовий редактор (наприклад, «Блокнот»), щоб відкрити файл. Потім скопіюйте текст, включаючи тег ----- BEGIN NEW CERTIFICATE REQUEST ----- і ----- END NEW CERTIFICATE REQUEST ----- і вставте його в 1 кроці на нашому сайті при заповненні тих. даних
Використовуйте інструкції на цій сторінці, щоб використовувати Центр адміністрування Exchange, щоб створити запит на підпис сертифіката (CSR), а потім встановити SSL-сертифікат на сервері Exchange 2016

4. Після того, як Ви отримаєте SSL сертифікат, його можна встановити.

Exchange 2016: встановлення та налаштування SSL-сертифіката

Після перевірки і видачі Вашого SSL-сертифіката Вам необхідно встановити його на сервері Windows Server 2016, де був створений CSR. Потім Вам потрібно налаштувати сервер для його використання.

Встановіть і призначте служби на свій SSL - сертифікат за допомогою EAC

Установка SSL - сертифіката:

 1. Завантажте та відкрийте файл ZIP, що містить Ваш сертифікат. Ваш файл сертифіката your_domain_name.cer
 2. Скопіюйте файл your_domain_name.cer в загальну папку загального доступу до сервера Exchange 2016 (де Ви зберегли CSR).
 3. Увійдіть в Центр адміністратора Exchange (EAC), відкривши браузер і переглянувши URL вашого сервера (наприклад, https: // localhost / ecp).
 4. На біржі Exchange Admin Center введіть Domain / user name і Password, а потім натисніть sign in.
 5. У EAC в меню бічній панелі зліва натисніть «Servers», а потім в меню у верхній частині сторінки натисніть «Certificates»
 6. На сторінці «Certificates» в центральній панелі виберіть свій запит сертифіката, а потім в панелі відомостей про запит сертифіката праворуч, в розділі «Status» натисніть посилання «Complete». Запит сертифіката вказано їх дружніми іменами.
 7. У complete pending request в розділі * File to import введіть UNC-шлях до місця, де знаходиться файл SSL - сертифіката (наприклад, \\ example \ certificates \ your_domain_name.cer), а потім натисніть кнопку ОК.
 8. Сертифікат повинен бути успішно встановлений на сервері Exchange 2016, а статус Вашого CSR повинен бути дійсним.
 9. На сторінці «Certificates» в центральній панелі виберіть SSL - сертифікат, який Ви тільки що встановили, і натисніть «✏» (олівець).
 10. У вікні «certificate» виберіть «Services».
 11. Потім, перевірте всі служби, для яких Ви хочете включити свій SSL-сертифікат і натисніть «Save».
 12. Тепер Ваш SSL-сертифікат повинен бути включений для служб, обраних на сервері Exchange 2016.

Експорт SSL-сертифіката на ваш ISA-сервер - дуже важливо

Коли Ви експортуєте SSL - сертифікат, не забудьте включити всі сертифікати в ланцюжок сертифікації за запитом. Якщо Ви цього не зробите, Ваш сертифікат не працюватиме належним чином.

Якщо Ви в даний час використовуєте сервер ISA (Internet Security and Acceleration) перед сервером Exchange 2016 або Вам потрібно експортувати SSL-сертифікат на будь-який інший тип сервера Microsoft, ознайомтеся з інструкціями з експорту Exchange.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.