Статьи

ESET NOD32 Smart Security 9 - доступна російська версія

  1. Нове в ESET NOD32 Smart Security 9

Комплексний антивірус ESET NOD32 Smart Security 9 отримав захищений веб-браузер для захисту банківських платежів і підтримку мережевих підписів для більш ефективного захисту від ботнетів і мережевих вразливостей. Російська версія вже доступна для скачування

Російська версія вже доступна для скачування

ESET NOD32 Smart Security і ESET NOD32 Антивірус версії 9 отримали оновлений інтерфейс і покращений процес установки.

Комплексний антивірус пропонує нові можливості, покликані поліпшити захист від фінансових загроз, ботнетів і вразливостей. Розглянемо основні поліпшення і зміни.

Нове в ESET NOD32 Smart Security 9

ESET Smart Security версії 9 включає в себе наступні удосконалення, перелічені далі.

  • Захист банківських платежів: додатковий рівень захисту для фінансових операцій в Інтернеті.
  • Підтримка мережевих підписів: наявність мережевих підписів забезпечує швидку ідентифікацію та блокування на пристроях користувача вхідного і вихідного шкідливого трафіку, що має відношення до ботів і пакетним засобів експлуатації вразливостей.
  • Покращений інтерфейс: графічний інтерфейс користувача ESET Smart Security повністю змінений, при цьому зовнішній вигляд став краще, а робота з додатком - більш інтуїтивно зрозумілою. Тепер інтерфейс підтримує мови з написанням справа наліво, наприклад іврит і арабська. Інтернет-довідка тепер інтегрована в ESET Smart Security і містить динамічно оновлювані статті з підтримки.
  • Швидка і надійніша установка. У тому числі першого сканування, яке автоматично починається через 20 хвилин після установки або перезавантаження комп'ютера.

Завантажити російські версії антивірусних рішень ESET NOD32 Smart Security 9 і ESET NOD32 Антивірус 9 можна на нашому сайті.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.