Статьи

ESET NOD32 Smart Security 9 - доступна російська версія

  1. Нове в ESET NOD32 Smart Security 9

Комплексний антивірус ESET NOD32 Smart Security 9 отримав захищений веб-браузер для захисту банківських платежів і підтримку мережевих підписів для більш ефективного захисту від ботнетів і мережевих вразливостей. Російська версія вже доступна для скачування

Російська версія вже доступна для скачування

ESET NOD32 Smart Security і ESET NOD32 Антивірус версії 9 отримали оновлений інтерфейс і покращений процес установки.

Комплексний антивірус пропонує нові можливості, покликані поліпшити захист від фінансових загроз, ботнетів і вразливостей. Розглянемо основні поліпшення і зміни.

Нове в ESET NOD32 Smart Security 9

ESET Smart Security версії 9 включає в себе наступні удосконалення, перелічені далі.

  • Захист банківських платежів: додатковий рівень захисту для фінансових операцій в Інтернеті.
  • Підтримка мережевих підписів: наявність мережевих підписів забезпечує швидку ідентифікацію та блокування на пристроях користувача вхідного і вихідного шкідливого трафіку, що має відношення до ботів і пакетним засобів експлуатації вразливостей.
  • Покращений інтерфейс: графічний інтерфейс користувача ESET Smart Security повністю змінений, при цьому зовнішній вигляд став краще, а робота з додатком - більш інтуїтивно зрозумілою. Тепер інтерфейс підтримує мови з написанням справа наліво, наприклад іврит і арабська. Інтернет-довідка тепер інтегрована в ESET Smart Security і містить динамічно оновлювані статті з підтримки.
  • Швидка і надійніша установка. У тому числі першого сканування, яке автоматично починається через 20 хвилин після установки або перезавантаження комп'ютера.

Завантажити російські версії антивірусних рішень ESET NOD32 Smart Security 9 і ESET NOD32 Антивірус 9 можна на нашому сайті.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача