Статьи

Електричний накопичувальний водонагрівач Electrolux (Електролюкс) EWH Centurio 100 з внутрішнім баком з нержавіючої сталі для ванної кімнати, квартири, будинку або дачі

Електричний накопичувальний водонагрівач Electrolux EWH Centurio 100 з внутрішнім баком з нержавіючої сталі - створений із застосуванням найсучасніших технологічних розробок

Електричний накопичувальний водонагрівач Electrolux EWH Centurio 100 з внутрішнім баком з нержавіючої сталі - створений із застосуванням найсучасніших технологічних розробок.

Сучасний і елегантний накопичувальний водонагрівач Electrolux EWH Centurio 100 з внутрішнім баком з нержавіючої сталі, який швидко нагріє воду і завдяки сучасному дизайну, стане невід'ємною деталлю Вашого інтер'єру.

Електричний накопичувальний водонагрівач Electrolux EWH Centurio 100 - дає свободу вибору при установці (горизонтальний або вертикальний монтаж) і може вписатися в будь-який інтер'єр ванної кімнати. Технологічність, невелике енергоспоживання і зручність електричних накопичувальних водонагрівачів дає можливість отримати справжнє задоволення і комфорт. Електричний накопичувальний водонагрівач або бойлер нагріває воду до 55-75 градусів, і автоматично підтримує її температуру. Через те що вода нагрівається поступово, водонагрівач не вимагає великих витрат на електрику. Навіть 150-літрові бойлери (водонагрівачі) споживають зазвичай не більше 1,5-2 кВт. Ще одна перевага електричних накопичувальних водонагрівачів полягає в тому, що гаряча вода може витрачатися одночасно на кілька місць у домі, на дачі або квартирі - одночасно можна включити душ у ванній кімнаті і мити посуд в кухонній мийці. Ємність накопичувального електричного водонагрівача може варіюватися від 10 до 500 літрів.

особливості:

 • Electrolux серії EWH 100 Centurio - накопичувальний водонагрівач з високими антикорозійними властивостями. Технологія виробництва внутрішнього бака з нержавіючої сталі (Inox technology), високоякісні матеріали і сучасна технологія аргоновому зварювання забезпечують високу надійність водонагрівача на довгі роки.

 • Внутрішній бак водонагрівача Electrolux EWH 100 Centurio зроблений з низьковуглецевої нержавіючої сталі, схваленої для використання в медицині та харчовому виробництві. ТЕН-и виконані з високоякісної міді із захисним покриттям з нікелю і відрізняються підвищеною надійністю.

 • В якості додаткового захисту нагрівального елементу в Electrolux EWH 100 Centurio встановлено магнієвий анод, що видаляє мінеральні речовини і солі, що входять до складу накипу, запобігаючи осіданню вапняних відкладень і збільшуючи тим самим робочий ресурс нагрівального елементу і водонагрівача.

 • Теплоізоляція водонагрівача Electrolux EWH 100 Centurio виготовлена ​​з екологічно чистого спіненого поліуретану, який зводить теплові втрати до мінімуму.

 • Водонагрівачі Electrolux EWH 100 Centurio мають багатоступеневу систему безпеки, яка включає в себе захисний термостат, що запобігає перегрів, запобіжний зливний клапан, що захищає водонагрівач від надлишкового тиску, пристрій захисного відключення, що захищає від ураження електричним струмом в разі порушення електричної ізоляції. Крім того, передбачений захист від сухого нагріву, яка відключає нагрівальний елемент, якщо у водонагрівачі відсутня вода.

 • У водонагрівачах Electrolux EWH 100 Centurio встановлений LED дисплей з біло-блакитною підсвіткою, який показує температуру води у водонагрівачі. Під час нагрівання води спеціальний індикатор на панелі управління світиться червоним кольором, коли вода нагріта індикатор світиться біло-блакитним кольором.

 • За допомогою ручки регулювання температури можна встановити економічний режим нагріву до 50-55 градусів, що дозволяє економити електроенергію, захищає водонагрівач від освіти накипу і знезаражує воду.

 • Електричний накопичувальний водонагрівач Electrolux EWH 100 Centurio широко використовується в міських квартирах, офісах, заміських котеджах, на дачах і т.п. для швидкого і надійного рішення проблем з гарячою водою. Плоска форма компактного корпусу дозволяє встановлювати прилад навіть в умовах обмеженого простору.

 • Водонагрівач необхідно розташувати вертикально. Для горизонтального монтажу використовуйте накопичувальний водонагрівач з баком з нержавіючої сталі Electrolux серії EWH Centurio Н.

 • Справжнє європейська якість, засноване на сучасних технологіях, досконалий дизайн водонагрівача і високий рівень безпеки забезпечує можливість надійної і стабільної роботи.

 • Електричний накопичувальний водонагрівач сертифікований на території Росії і відповідає вимогам нормативних документів по ГОСТ.

 • Регулювання температури від 30 до 75 градусів

 • Режим швидкого нагріву

 • Ефективна теплоізоляція (CFC-Free)

 • Низькі теплові втрати

 • Економічний режим: економія електроенергії, знезараження води, захист від накипу

 • Пристрій захисного відключення електрики

 • Захист від перегріву

 • Захист від сухого нагріву

 • Мідні ТЕН-и із захисним покриттям з нікелю

 • Внутрішній бак з нержавіючої сталі, схваленої для використання в медицині та харчовому виробництві

 • магнієвий анод

 • зручне управління

 • Інформативний LED дисплей

 • Сучасний дизайн

 • Плоский компактний корпус

 • Колір: білий (Electrolux EWH Centurio 100) або сріблястий (Electrolux EWH Centurio Silver 100)

 • Місткість, л-100

 • Час нагріву до 65 ° С, хв-157

 • Електроживлення, В / Гц-220/50

 • Кількість / потужність ТЕНів, Вт-2x1000

 • Розміри, мм-1205x470x245

 • Вага, кг- 17

 • Гарантія: 7 років

Керівництво по експлуатації електричних накопичувальних водонагрівачів Electrolux EWH Centurio

Написати відгук

Доставка сантехніки по Москві і МО

Сантехніка доставляється в зручне для Вас місце і час по Москві або Підмосков'ї протягом 1-3 днів. Час доставки і підйом до квартири узгоджуються з менеджером магазину в момент оформлення замовлення.

Вартість доставки по Москві до під'їзду:

 • від 300 р. * в межах МКАД

Вартість доставки по Московській області до під'їзду:

 • 500 р. + 30 р. за кожен км від МКАД

* При замовленні на суму більше 20.000 р доставка по Москві (в межах МКАД) безкоштовна.

Просимо Вас відповідально ставитися до зроблених замовлень на доставку сантехніки по Москві і Московській області, не ставте себе і нас в незручне становище і ПАМ'ЯТАЙТЕ в разі відмови від товару належної якості при його отриманні, покупець зобов'язаний оплатити вартість послуги кур'єра згідно ст.497 ГК РФ.

Доставка сантехніки по Росії

Ми здійснюємо доставку нашої сантехніки в будь-яке місто Росії за допомогою таких транспортних компаній як Байкал-Сервіс, ПЕК, Транс Вента, Експрес-Авто, Аттента, Автотрейдинг, Ділові Лінії, Шерл, Скіф-Карго, ЖелдорЕкспедіція, ЖелдорАльянс, Реїльйо Континент, Грузовозофф, Стейл, DPD або будь-яка інша за Вашим вибором (яка є в Вашому місті і з якої Вам зручніше за все буде забирати вантаж). Вартість доставки розраховується залежно від тарифів транспортної компанії.

Вартість доставки до транспортної компанії по Москві:

Як це працює:

 1. Після підтвердження замовлення та узгодження умов доставки, по електронній пошті Вам висилається, або рахунок (для юридичних осіб), або квитанція для оплати через банк (для фізичних осіб).
 2. Ви оплачуєте 100% вартості товару і доставку по м Москві до транспортної компанії, яку ви виберете.
 3. Після того, як на наш розрахунковий рахунок надійде оплата, ми повідомимо Вас про це по телефону або електронній пошті, і передамо товар в Транспортним компаніям, для здійснення доставки у Ваше місто.
 4. Після передачі товару в транспортну компанію, ми надішлемо Вам по електронній пошті накладну з транспортної компанії з номером Вашого відправлення.

Термін доставки залежить від транспортної компанії і конкретного регіону доставки. Перевірити стан доставки, можна в службі підтримки транспортної компанії. Оплату за послуги транспортної компанії Ви оплачуєте самостійно при отриманні товару в своєму місті.

оплата сантехніки

Способи оплати:

 1. Готівковий розрахунок - оплата готівкою кур'єру при доставці по Москві і Московській області.
 2. Безготівковий розрахунок - оплата товару по безготівковому розрахунку можлива юридичним і фізичним особам. Після отримання замовлення Вам висилається рахунок по електронній пошті.
 3. Електронні платежі за допомогою сервісу ROBOKASSA: електронні гроші, інтернет-банки, термінали, банківські картки.

і багато іншого і багато іншого...

При отриманні товару, при наявності претензій до зовнішнього вигляду і комплектації товару, Ви можете від нього відмовитися. Приймання товару за зовнішнім виглядом, комплектності, відсутності механічний пошкоджень в момент передачі товару обов'язкове. При отриманні товару бажано приготувати гроші в рублях і, по можливості, без здачі.

Вся інформація на сайті носить виключно інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, відповідно до п.2 ст.437 ГК РФ. Ціни вказані для ознайомлення.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.