Статьи

Екс-бойфренда Віри Брежнєвої застукали з Вікторією Боней


Олігарх Олександр Онищенко, звинувачений на Україні в розкраданні трьох мільярдів, накивав п'ятами

Два роки тому ми розповідали про близькі стосунки співачки Віри Брежнєвої з депутатом Верховної ради України - власником ряду компаній з видобутку та продажу газу Олександром ОНИЩЕНКО ( подробиці ). Чи не перестала екс-солістка «ВІА Гри» зустрічатися з ним і після того, як офіційно оголосила про шлюб зі своїм продюсером Костянтином МЕЛАДЗЕ.

Минулої весни Брежнєва засвітилася на пишному святкуванні дня народження «газового короля» в Італії ( подробиці ). А днями в шоу-тусовці поширилися чутки, що саме Онищенко був тим самим загадковим паном, який 28 червня, за $ 25 тисяч викупив побачення з Брежнєвої на благодійному аукціоні у моделі Олени Пермінова.

Незабаром на сторінці Олександра в Instagram дійсно з'явилася фотографія його побачення. Але аж ніяк не з Вірою, а зовсім з іншими дівчатами - екс-учасницею "Дому-2» Вікторією Боней і «Міс Росія--2015» Софією Нікітчук. Як свідчила підпис, вони були відображені за переглядом проходив 3 липня футбольного матчу між Францією та Ісландією.

Ця фотографія несподівано опинилася в центрі гучного скандалу на батьківщині олігарха. Справа в тому, що український генеральний прокурор Юрій Луценко нещодавно звинуватив Онищенко в шахрайстві при продажу газу, яке завдало державі збитків в 3 мільярди гривень ($ 120 мільйонів). І запросив у Верховній раді дозвіл на арешт «газового короля».

Український товстосум з Сонею і Вікою. фото: Instagram.com

Голосування з цього питання було призначено на 5 липня. Більшість парламентаріїв висловилися за позбавлення Онищенко депутатської недоторканності і приміщення його під варту. До їх розчарування, сам олігарх до цього моменту вже завбачливо покинув Україну.

- Те, що зараз відбувається, не що інше, як вибірковість процесу з повною відсутністю доказової бази, - пояснив він на своїй сторінці в Facebook. - Це своєрідна спецоперація - бездоказово. Все було узгоджено заздалегідь, і докази не потрібні. Хід операції показує, що мені не дали б права захищатися належним чином. Тому я прийняв рішення не дозволити себе показово заарештувати в залі Верховної ради ...

Розгромна замовна стаття напередодні голосування фотографія Онищенко в компанії російських зірок наштовхнула українську прокуратуру на думку, що він сховався від правосуддя в Росії. На користь цього свідчить і той факт, що таку ж фотографію виклала на своїй сторінці Вікторія Боня, забезпечивши її ще більш красномовним підписом: «Ледве вмовили Сашу прийняти правильне рішення і приїхати в Росію подивитися матч Франція - Ісландія».

Однак екс-учасниця "Дому-2» несподівано відхрестилася від своїх слів.

- Якщо чесно, Саша в той день знаходився в Австрії або в Німеччині, - заявила вона. - А ця наша фотографія була зроблена давно. Я побачила, що Сашко її поставив, і скопіювала до себе, щоб зробити йому приємне. Після цього мені обдзвонити українські ЗМІ. Врешті-решт мені довелося видалити пост з цією фотографією і моїм коментарем. Я не думала, що на цей жарт так бурхливо відреагують. Я чула, що у Саші виникли якісь проблеми і Верховна рада повинна була винести рішення - знімати з нього депутатську недоторканність чи ні. Але я не знала, що там така веремія і йому пред'являють такі звинувачення. По правді кажучи, я трошки обурена. Ну невже серед українських політиків є хтось кристально чистий, весь білий, який заробив статок виключно чесним шляхом? У всіх в 90-ті роки були якісь махінації. Просто хтось сьогодні біля керма. Кого-то прикрив сонечком. А когось не прикрив. Це ще не привід роздирати людини на шматки.

Віра, Віра, Вірочка, ти як піонерочка ...

Я спілкуюся з Сашком п'ять років. Ми познайомилися, коли він відзначав день народження і запросив мене в якості ведучої. На той момент я вже зустрічалася зі своїм чоловіком і навіть була вагітна на нормальному терміні. Потім ми часто перетиналися з Сашею в Монако. Разом з чоловіком вечеряли в його компанії. Він дуже вихований і скромна людина. Ніколи не хвалився багатством. Чи не кидався золотом і діамантами, як деякі. Зате багато займався благодійністю. На жаль, якщо у нас когось у чомусь звинувачують, все відразу переходять на іншу сторону. Так і метушаться туди-сюди. Я вважаю, що кожен повинен відповідати тільки за свої вчинки і нікого не судити. Це повинен суд вирішувати - хто винен. Звичайно, коли всі почали кричати: «Посадити його!» - Саша вважав за краще виїхати з країни. Це йому треба бути другим Ходорковським, щоб добровільно йти за ґрати гнити? Сподіваюся, якщо він не винен, він зможе довести це в суді.

За забавному збігом одночасно з Онищенко свою фотографію під час перегляду футболу розмістила в Instagram Віра Брежнєва. Правда, на ній співачка красувалася перед телевізором на самоті.

Про те, чи відбулося її побачення з виграв благодійний аукціон «інкогніто», вона не повідомила.

- Можу сказати, що цим «інкогніто» була дівчина - наша постійна покупниця, людина з величезним добрим серцем, небайдужим до чужих бід, - приголомшила нас організатор аукціону Олена Пермінова - дружина олігарха Олександра Лебедєва. - Гроші від неї вже надійшли. Вони пішли на лікування трьох дітей - Аліси Кузьміної з Москви, Данила Маріцоя з Молдови та Сергія Махнібороди з України. А її побачення з Вірою ще не відбулося. І я б не називала це побаченням. Це буде просто зустріч ...

Ну невже серед українських політиків є хтось кристально чистий, весь білий, який заробив статок виключно чесним шляхом?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.