Статьи

Екс-бойфренда Віри Брежнєвої застукали з Вікторією Боней


Олігарх Олександр Онищенко, звинувачений на Україні в розкраданні трьох мільярдів, накивав п'ятами

Два роки тому ми розповідали про близькі стосунки співачки Віри Брежнєвої з депутатом Верховної ради України - власником ряду компаній з видобутку та продажу газу Олександром ОНИЩЕНКО ( подробиці ). Чи не перестала екс-солістка «ВІА Гри» зустрічатися з ним і після того, як офіційно оголосила про шлюб зі своїм продюсером Костянтином МЕЛАДЗЕ.

Минулої весни Брежнєва засвітилася на пишному святкуванні дня народження «газового короля» в Італії ( подробиці ). А днями в шоу-тусовці поширилися чутки, що саме Онищенко був тим самим загадковим паном, який 28 червня, за $ 25 тисяч викупив побачення з Брежнєвої на благодійному аукціоні у моделі Олени Пермінова.

Незабаром на сторінці Олександра в Instagram дійсно з'явилася фотографія його побачення. Але аж ніяк не з Вірою, а зовсім з іншими дівчатами - екс-учасницею "Дому-2» Вікторією Боней і «Міс Росія--2015» Софією Нікітчук. Як свідчила підпис, вони були відображені за переглядом проходив 3 липня футбольного матчу між Францією та Ісландією.

Ця фотографія несподівано опинилася в центрі гучного скандалу на батьківщині олігарха. Справа в тому, що український генеральний прокурор Юрій Луценко нещодавно звинуватив Онищенко в шахрайстві при продажу газу, яке завдало державі збитків в 3 мільярди гривень ($ 120 мільйонів). І запросив у Верховній раді дозвіл на арешт «газового короля».

Український товстосум з Сонею і Вікою. фото: Instagram.com

Голосування з цього питання було призначено на 5 липня. Більшість парламентаріїв висловилися за позбавлення Онищенко депутатської недоторканності і приміщення його під варту. До їх розчарування, сам олігарх до цього моменту вже завбачливо покинув Україну.

- Те, що зараз відбувається, не що інше, як вибірковість процесу з повною відсутністю доказової бази, - пояснив він на своїй сторінці в Facebook. - Це своєрідна спецоперація - бездоказово. Все було узгоджено заздалегідь, і докази не потрібні. Хід операції показує, що мені не дали б права захищатися належним чином. Тому я прийняв рішення не дозволити себе показово заарештувати в залі Верховної ради ...

Розгромна замовна стаття напередодні голосування фотографія Онищенко в компанії російських зірок наштовхнула українську прокуратуру на думку, що він сховався від правосуддя в Росії. На користь цього свідчить і той факт, що таку ж фотографію виклала на своїй сторінці Вікторія Боня, забезпечивши її ще більш красномовним підписом: «Ледве вмовили Сашу прийняти правильне рішення і приїхати в Росію подивитися матч Франція - Ісландія».

Однак екс-учасниця "Дому-2» несподівано відхрестилася від своїх слів.

- Якщо чесно, Саша в той день знаходився в Австрії або в Німеччині, - заявила вона. - А ця наша фотографія була зроблена давно. Я побачила, що Сашко її поставив, і скопіювала до себе, щоб зробити йому приємне. Після цього мені обдзвонити українські ЗМІ. Врешті-решт мені довелося видалити пост з цією фотографією і моїм коментарем. Я не думала, що на цей жарт так бурхливо відреагують. Я чула, що у Саші виникли якісь проблеми і Верховна рада повинна була винести рішення - знімати з нього депутатську недоторканність чи ні. Але я не знала, що там така веремія і йому пред'являють такі звинувачення. По правді кажучи, я трошки обурена. Ну невже серед українських політиків є хтось кристально чистий, весь білий, який заробив статок виключно чесним шляхом? У всіх в 90-ті роки були якісь махінації. Просто хтось сьогодні біля керма. Кого-то прикрив сонечком. А когось не прикрив. Це ще не привід роздирати людини на шматки.

Віра, Віра, Вірочка, ти як піонерочка ...

Я спілкуюся з Сашком п'ять років. Ми познайомилися, коли він відзначав день народження і запросив мене в якості ведучої. На той момент я вже зустрічалася зі своїм чоловіком і навіть була вагітна на нормальному терміні. Потім ми часто перетиналися з Сашею в Монако. Разом з чоловіком вечеряли в його компанії. Він дуже вихований і скромна людина. Ніколи не хвалився багатством. Чи не кидався золотом і діамантами, як деякі. Зате багато займався благодійністю. На жаль, якщо у нас когось у чомусь звинувачують, все відразу переходять на іншу сторону. Так і метушаться туди-сюди. Я вважаю, що кожен повинен відповідати тільки за свої вчинки і нікого не судити. Це повинен суд вирішувати - хто винен. Звичайно, коли всі почали кричати: «Посадити його!» - Саша вважав за краще виїхати з країни. Це йому треба бути другим Ходорковським, щоб добровільно йти за ґрати гнити? Сподіваюся, якщо він не винен, він зможе довести це в суді.

За забавному збігом одночасно з Онищенко свою фотографію під час перегляду футболу розмістила в Instagram Віра Брежнєва. Правда, на ній співачка красувалася перед телевізором на самоті.

Про те, чи відбулося її побачення з виграв благодійний аукціон «інкогніто», вона не повідомила.

- Можу сказати, що цим «інкогніто» була дівчина - наша постійна покупниця, людина з величезним добрим серцем, небайдужим до чужих бід, - приголомшила нас організатор аукціону Олена Пермінова - дружина олігарха Олександра Лебедєва. - Гроші від неї вже надійшли. Вони пішли на лікування трьох дітей - Аліси Кузьміної з Москви, Данила Маріцоя з Молдови та Сергія Махнібороди з України. А її побачення з Вірою ще не відбулося. І я б не називала це побаченням. Це буде просто зустріч ...

Ну невже серед українських політиків є хтось кристально чистий, весь білий, який заробив статок виключно чесним шляхом?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача