Статьи

Економіст розповів, в якій валюті зберігати заощадження казаха

«Чорний понеділок» в Росії відгукнувся різким стрибком курсу долара в Казахстані. Про те, що далі буде з тенге і в якій валюті краще зберігати заощадження казаха, розповів фінансист Есет Бутін в ефірі КТК . «Чорний понеділок» в Росії відгукнувся різким стрибком курсу долара в Казахстані

Ілюстративне фото Ru.tsn.ua

Він зазначив, що, хоча вартість рубля впливає на тенге, вона не є головним курсоутворюючими фактором.

«Курс тенге може бути ґрунтовно за вимогами коригувань ціни на нафту, на метали тому, що це є одним з головних чинників формування курсу», - зауважує Бутін.

Фінансист висловив думку, що антиросійські санкції нададуть непрямий вплив на економіку Казахстану, а також нагадав, що кілька років тому несвоєчасна коригування курсів тенге і рубля спровокувала труднощі для деяких вітчизняних виробників.

«Що стосується курсу тенге, то, на наш погляд, він в рамках 2018 го року сформується в межах 350 тенге за долар, плюс-мінус 5% -ів, якщо не буде суттєвих коригувань у вартості нафти і металів», - поділився експерт .

За словами Бутін, Казахстан також може використовувати санкції проти Росії в своїх цілях. Він вважає, що це можливість для казахстанських компаній вийти на американський і європейський ринок.

Експерт розповів, що в нинішній ситуації казаха варто тримати свої накопичення в трьох різних валютах - доларах, євро і тенге. Крім того, в світлі останніх подій - відкриття безвізового режиму з ОАЕ - інтерес також викликає арабська дирхам.

«Вона є найменш волатильною валютою за останні 10-15 років, які не підтриманої ні курсом долара, ні вартістю нафти», - зазначив Бутін.

джерело: КТК

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача