Статьи

Економіка: підручник Федорова Ю.В. Купити книгу доставка поштою, читати відгуки, завантажити, ISBN 978-5-222-21557-9

  1. Всі відгуки (рецензії) на книгу
  2. Економіка: підручник Федорова Ю.В.
  3. Читати книгу онлайн ...
  4. Інші книги серії "Бібліотека МГМУ ім. І. М. Сеченова"

Безкоштовно скачати книгу видавництва Фенікс "Економіка: підручник Федорова Ю.В." для ознайомлення. The book can be ready to download as PDF.

Увага! Якщо купити книгу (оплатити!) "Економіка: підручник" сьогодні - у вівторок (11.06.2019), то вона буде відправлена в четвер (13.06.2019)

Всі відгуки (рецензії) на книгу

Залиште свій відгук, він буде першим. Дякуємо.

> 5000 руб. - знижка 5%
> 10000 руб. - знижка 7%
> 20000 руб. - знижка 10% БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА дрібнооптових замовлень.
Тел. + 7-928-622-87-04

Економіка: підручник Федорова Ю.В.

Анотація до книги "Економіка: підручник" (Авт. Федорова Ю.В.)

Даний підручник присвячений фундаментальним питанням економіки і основам розвитку економічного мислення студентів і повністю відповідає вимогам Федерального Державного стандарту вищої професійної освіти (2010) за напрямом підготовки фахівців в медичних вузах. У підручнику в комплексі розглянуті економічні поняття, категорії, закономірності економічного розвитку, логіка і ефективність економічних процесів, принципи прийняття оптимальних економічних рішень, мікроекономічні та макроекономічні основи функціонування і взаємодії суб'єктів економіки. Для активізації самостійної роботи студентів, їх творчого ставлення до предмету після кожної теми наведені контрольні питання. В кінці підручника представлений глосарій. Підручник можна використовувати і як джерело теоретичного матеріалу, і як практичний посібник для самостійної роботи.

Читати книгу онлайн ...

З метою ознайомлення представлені окремі розділи і розділи видання, які Ви можете прочитати онлайн прямо на нашому сайті, а також завантажити і роздрукувати PDF-файл.

способи доставки

Терміни відправки замовлень

Способи оплати

Інші книги серії "Бібліотека МГМУ ім. І. М. Сеченова"

Інші книги розділу "Економіка. Управління. Підприємництво (Бізнес)"

Можлива доставка книги в, а також в будь-який інший місто країни Поштою Росії або транспортною компанією.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача