Статьи

Економія зарядки батареї на «Андроїд» - кращі способи і додатки

 1. налаштовуємо телефон
 2. Налаштування дисплея
 3. Вимкнення бездротових технологій
 4. Тонка настройка
 5. режим енергозбереження
 6. Економія за допомогою сторонніх програм

Економія заряду батареї на Андроїд стала особливо актуальною темою з швидким розвитком додаткових функцій в сучасних смартфонах. Акумулятор (Li-ion) в телефоні в залежності від моделі має ємність в середньому от 2000 до 3500 мА / год, правда, в планшеті - 4000-5000 мА / год, бувають і більш потужні пристосування, але вони досить дорогі. На термін служби акумулятора впливають: частота і повнота зарядки, умови зберігання, належний догляд і накопичувачем енергії.

Фахівці дають різні поради, як заощадити зарядку батареї на Андроїд. Більшість з них зводиться до двох посилів: зміна налаштувань гаджета і додатково встановлюються програми для економії заряду батареї Андроїд.

налаштовуємо телефон

«Ненажерливість» пристроїв на платформі Google Android стала «притчею во язицех» «Ненажерливість» пристроїв на платформі Google Android стала «притчею во язицех». Нерідко це відбувається тому, що користувачі не замислюються про те, куди витрачається заряд, і не вживають ніяких дій, щоб його продовжити. Навіть така дрібниця, як вібрація клавіш при введенні тексту, може продовжити життя акумулятора на десяток хвилин. Іноді ці хвилини бувають дуже важливі.

Наприклад, вважається, що чим більше різних додатків, тим крутіше. Однак всі вони, запущені і навіть не запущені, у фоновому режимі здійснюють різні процеси, відбираючи ресурс акумулятора. Їх потрібно примусово завершувати, а непотрібні - видаляти. Зайві віджети з робочого столу прибираються.

Збільшити час автономної роботи пристрою на 20-30% і більше можна, злегка змінивши параметри телефону.

Налаштування дисплея

Для нормального користування смартфоном, цілком достатньо яскравості екрану на рівні 40-50%. Особливо актуально це для топових пристроїв з Full HD дисплеями діагоналлю 4,5-5,5 дюйма. У багатьох моделях є можливість автоматичного регулювання яскравості екрану в залежності від рівня освітленості на вулиці або в приміщенні. Встановити цей режим можна в меню «Налаштування» - «Екран» - «Автонастройка».

В окремих випадках можна відключити також підсвічування дисплея, що на 15% скоротить витрату. Час, після якого екран переходить в сплячий стан, слід скоротити до 15-30 секунд. Яскраві заставки, а тим більше живі шпалери, потрібно прибрати з робочого столу.

Для власників смартфонів з AMOLED дисплеями найкраще встановити чорний фон, оскільки кожен піксель на них - це світлодіод, який споживає харчування.

Вимкнення бездротових технологій

Багато власників сучасних стільникових телефонів не звертають уваги на те, які в даний момент сервіси активовані у пристрої Багато власників сучасних стільникових телефонів не звертають уваги на те, які в даний момент сервіси активовані у пристрої. GPS, Wi-Fi, Bluetooth, режим модему потрібно включати тільки тоді, коли в цьому є необхідність. Такі модулі регулярно в пошуках сумісних пристроїв сканують простір. Деякі люди використовують Bluetooth для підключення автогарнітури або бездротових навушників, що призводить до підвищеної витрати енергії.

Для того щоб не возитися з кожним модулем окремо, можна скористатися доступним на всіх «Андроїд» приладах інструментом «Режим польоту». При його активації відключаються всі функції, які мають відношення до мобільного зв'язку - інтернет, СМС, 3G і 4G. Правда, і подзвонити теж можливості не буде. Такий варіант доречний в літаках, метро або за містом.

При наявності стабільного з'єднання по Wi-Fi або EDGE потреба в доступі до високошвидкісних мереж відсутня, цілком достатньо буде і 2G-з'єднання. Тому можна зайти в «Налаштування» - «Бездротові мережі» - «Мобільний зв'язок» і поставити позначку біля поля «Тільки мережі 2G».

Тонка настройка

Цей спосіб підійде тим, хто добре розбирається в техніці і має root-права. Решті, щоб уникнути можливого пошкодження смартфона, краще завантажити додаток для економії заряду батареї на Андроїд російською або англійською мовами.

Отже, потрібно увійти в розділ «Про телефоні», після багаторазового натискання з'явиться пункт «Для розробників». У ньому є можливість:

 • вимкнути або поставити на мінімум анімацію;
 • відключити фонові процеси або встановити на них ліміт;
 • скорегувати частоту роботи процесора.

режим енергозбереження

У версії Android 5 Lollipop був впроваджений режим енергозбереження У версії Android 5 Lollipop був впроваджений режим енергозбереження. Він виконує автоматично частина із зазначених вище дій щодо зменшення витрат енергії (зменшення яскравості екрану, блокування окремих графічних ефектів і функцій). Є можливість включити або виключити його вручну або ж задати параметри самостійної активації при критичному зниженні рівня зарядки до 15% або 5%.

Заходи щодо зменшення трафіку мобільного інтернету також опосередковано зберігають заряд, оскільки зменшується навантаження на процесор і не допускається його перегрів. Зокрема, оновлення ПЗ потрібно проводити тільки через Wi-Fi.

Економія за допомогою сторонніх програм

Розробники ПЗ пропонують десятки утиліт, мета яких - продовження автономності мобільного пристрою (телефону, планшета). Розглянемо найбільш популярні з них:

 1. DU Battery Saver. На думку багатьох користувачів - це найкраща програма для економії батареї на «Андроїд», скачати безкоштовно яку можна на Google Play. При її допомоги енергоспоживання скорочується без зниження продуктивності апарату. Також відстежує енергоємні інструменти, температуру, час зарядки і т.д. Частина властивостей програми (наприклад, зниження частоти процесора з root-правами) платна, але можливий розрахунок віртуальною валютою, вирученої за установку інших інструментів.
 2. GO Battery Saver - майстер економії батареї на «Андроїд». Автоматично оптимізує енергоспоживання і повідомляє про найбільш витратних компонентах. Точно прогнозує, скільки ще протримається заряд в залежності від запущених програм. Хороший інтерфейс, але в безкоштовній версії докучає реклама, а частина функцій (наприклад, установка розкладу зміни профілів) - платна.
 3. Battery Doctor. Більше 100 млн. Чоловік стали володарями цієї утиліти, що підтверджує думку про те, що це краще додаток для економії батареї на «Андроїд». Воно володіє всіма необхідними функціями і повністю безкоштовно. Статистика використання акумулятора, чистка кеша, зручний віджет, підказки про оптимальний час заряджання. Доступний «екстремальний» режим, при включенні якого всі з'єднання розриваються і можливі тільки СМС і дзвінки.
 4. Greenify. Ясна і просте в обігу додаток російською мовою. Присікає спроби фонових сервісів вивести гаджет з режиму сну. Завдяки цій програмі активність телефону різко знижується, коли власник ним не користується. Недолік - потрібно root-доступ для більшості функцій.
 5. Easy Battery Saver. Досить високо котирується на Google Play. Має чотири налаштованих розробниками режиму енергозбереження і один відкритий для настройки користувачем (розширений).

Читайте далі

Залиште коментар і вступите в дискусію

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача