Статьи

Ефективність керівників в Google

  1. Раз на півроку співробітники компанії заповнюють анкету з 13 питаннями про їх керівника Раз на півроку...
  2. Відкриті питання:

Раз на півроку співробітники компанії заповнюють анкету з 13 питаннями про їх керівника

Раз на півроку співробітники Google заповнюють анкету з 13 питаннями про їх керівника.

Фото: pixabay

Компанія Google вважається дуже злачних і бажаним місцем для багатьох претендентів . Ось тільки величезна корпорація вимагає від своїх співробітників бути максимально ефективними. Особливо це стосується керівників, які повинні правильно налаштувати роботу свого відділу.

Раніше в Google стояла першочергове завдання - зібрати в своєму штаті більше перспективних умов, а як тільки це сталося, в компанії виникла проблема ефективного управління, передає Work.ua .

Вирішити цю проблему вдалося досить просто - в Google вирішили, що ефективність управління повинні оцінювати ті, ким керують. Тому раз на півроку співробітники компанії заповнюють анкету з 13 питаннями про їх керівника.

І робиться це все не в ім'я мети обчислити всіх незгодних і скласти список на вибування, і навіть не для того, щоб позбавити начальника премії, якщо раптом на нього хтось поскаржиться.

У компанії впевнені, що опитування дозволяє керівнику отримати конструктивну і чесну оцінку своєї роботи від усієї команди, але при цьому всі відповіді будуть анонімними. Анкета складена HR-менеджерами Google в рамках програми, спрямованої на те, щоб з кращих фахівців виходили гарні керівники.

У Google вирішили доопрацьовувати недоліки менеджменту в командах після аналізу причин відходу співробітників. З'ясувалося, що найчастіше причиною звільнення виявлялося погане управління.

Тоді був розроблений маніфест "8 звичок високоефективних менеджерів Google". У ньому описали, як повинен себе вести успішний і продуктивний керівник. Вийшло, що співробітників вчать керувати, а у команди потім запитують, наскільки успішно все йде і чи справляється керівник з поточними проблемами.

Будь-яке твердження в анкеті ґрунтується на одній з восьми поведінкових моделей, описаних в маніфесті. У перших 11 пунктах анкети потрібно оцінити свого керівника за шкалою з п'ятьма градаціями від "категорично не згоден" до "повністю згоден", а 2 останніх питання вимагають розгорнутої відповіді.

Анкета для оцінки менеджерів в Google

1. Мій керівник дає мені ефективний зворотний зв'язок, завдяки якій я можу поліпшити свою роботу.

2. Мій керівник не займається "мікроменеджментом", тобто не вдається в деталі, які повинні регулюватися і обговорюватися на інших рівнях.

3. Мій керівник уважно ставиться до мене як до особистості.

4. Дії мого керівника говорять про те, що він цінує мій досвід в команді, навіть якщо він відрізняється від його власного.

5. Мій керівник постійно фокусує увагу команди на пріоритетних завданнях і цілях.

6. Мій керівник регулярно передає нам важливу інформацію від вищого керівництва.

7. У мене була розмова з керівником про мій професійний розвиток менше 6 місяців назад.

8. Мій керівник ставить чіткі і зрозумілі цілі нашій команді.

9. Мій керівник володіє достатнім рівнем знань в своїй спеціалізації (наприклад, навички продажів - у сфері міжнародного бізнесу, звітність - в сфері фінансів, кодинг - в сфері програмування).

10. Я б рекомендував свого керівника іншим співробітникам Google.

11. Я задоволений спільними досягненнями мого керівника.

Відкриті питання:

  • Чим би ви порекомендували займатися далі свого керівника?
  • Що б ви змінили в своєму керівнику?

Відповіді на ці питання допомагають менеджерам бачити свої помилки і працювати над собою, а HR-фахівці можуть відслідковувати ефективність менеджменту у всій компанії.

Раніше в Google провели дослідження і з'ясували, як створити ефективну команду . Висновки компанії перегукуються з книгою Стівена Кові "7 звичок надзвичайно ефективних людей", яка була написана ще в 1989 році.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Що б ви змінили в своєму керівнику?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.