Статьи

Ефекти для шарів Adobe Photoshop CS5

  1. По темі:

До верствам можна застосовувати різні ефекти. При виклику діалогового вікна Layer Style (Стиль шару) можна встановити параметри ефектних прийомів: "мяіе" тіні, імітація обсягу і світіння. Особливо популярні ці прийоми в дизайні веб-сторінок. Застосуємо два з них - Drop Shadow (Падаюча тінь) і Bevel and Emboss (Скіс і рельєф).

1. Активізуйте шар Відпочинок.

2. Двічі клацніть лівою кнопкою миші на мініатюрі шару. Відкриється діаловое вікно Layer Style (Стиль шару).

3. Перейдіть на вкладку Bevel and Emboss (Скіс і рельєф). Якщо встановити прапорець навпроти обраного ефекту, а вкладки не активізувати, то будуть прийняті стандартні параметри. Нам необхідно додатково встановити

ефекти, тому активізуйте вкладку Bevel and Emboss (Скіс і рельєф), а в ній вкладку Contour (Профіль).

4. В області Structure (Структура), в списку Style (Стиль) вірите Inner Bevel (Внутрішній скіс). Цими діями створюється ефект "опуклого" тексту.

5. У поле Size (Розмір) встановіть розмір скоса 60 px (60 пікселів).

6. Встановіть прапорець Preview (Попередній перегляд), і ви побачите у вікні документа попередній вигляд ефекту.

7. Зі списку ефектів у верхній частині діалогового вікна виберіть Drop Shadow

(Падаюча тінь) або натисніть клавіші <Ctrl> + <1>.

8. У поле Structure (Структура) клацніть на прямокутнику з кольором Set color of shadow (Встановити колір тіні). Виберіть зелений колір.

9. Задайте значення непрозорості Opacity (Непрозорість) 90%.

10. За допомогою движків Distance (Відстань), Spread (Розширення) і Size (Раєр) встановіть значення в 12 px, 44%, 250 px відповідно.

11. Натисніть кнопку OK.

12. Погляньте на палітру шарів. У рядку шару Відпочинок з'явилася піктограма із зображенням поєднання "fx", яка відображає ефекти для шару.

Ви, напевно, вже здогадалися, що ефекти в Photoshop, так само як і текст, можна редагувати. Виконайте подвійне клацання мишею на цій піктограе. Перед вами знову діалогове вікно Layer Style (Стиль шару). Ви можете змінити будь-які параметри будь-якого з ефектів.

Скасувати всі ефекти для шару можна двома способами. По-перше, скинути прапорець Apply (Застосувати) в діалоговому вікні Layer Style (Стиль шару) для кожного з застосував до шару ефектів. По-друге, всі ефекти можуть бути скасовані командою Clear Layer Style (Видалити стиль шару) зі списку Layer Style (Стиль шару), вкладеного в меню Layer (Шар).

13. Натисніть кнопку Cancel (Скасувати).

Якщо один і той же ряд ефектів потрібно застосувати до кількох верствам, то Photoshop дозволить вам швидко і просто вирішити цю задачу, не вдаючись до втомлюся параметрів ефектів для кожного шару окремо.

1. Переконайтеся, що активний шар Відпочинок, до якого застосовані ефекти.

2. Виберіть команду Layer | Layer Style | Copy Layer Style (Шар | Стиль шару | Копіювати стиль шару).

3. Активізуйте шар Вертоліт.

4. Виберіть команду Layer | Layer Style | Paste Layer Style (Шар | Стиль шару | Вставити стиль шару). Всі ефекти, задані для шару Відпочинок, застосовані до шару Вертоліт. Готовий монтаж показаний на рис. 8.50.

На завершення зробимо два важливих зауваження. По-перше, ефекти можна застосовувати і до текстових верствам. По-друге, ефекти застосовуються не до об'єкта на шарі, а до всього шару. Тому всі об'єкти, що знаходяться на одному шарі, можуть

мати тільки один набір ефектів. Щоб надати таким об'єктам різні еффе, їх треба помістити на різні верстви і задати для кожного свої параметри еффе. До будь-якого об'єкта, створеного на шарі з ефектами, вони теж будуть немеенно застосовані.

Мал. 8.50. готовий монтаж

Джерело: Комолова, Н. В., Adobe Photoshop CS5 для всіх / Н. В. Комолова, Е. С. Яковлєва. - СПб .: БХВ-Петербург, 2011. - 624 с .: іл. + CD-ROM - (В оригіналі)

По темі:

Ви можете пропустити читання запису і залишити коментар. Розміщення посилань заборонено.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача