Статьи

eBay: Виставляємо лот на продаж

  1. Вибираємо формат продажу (Selling Format)
  2. Вибираємо категорію (Category)
  3. Створюємо ефективний заголовок і опис
  4. Стартова ціна і зображення товару

Як ви напевно вже знаєте, що перед тим, як виставити ваш товар на продаж, вам необхідно   зареєструватися   на мережевому аукціоні eBay і отримати статус «Продавця»

Як ви напевно вже знаєте, що перед тим, як виставити ваш товар на продаж, вам необхідно зареєструватися на мережевому аукціоні eBay і отримати статус «Продавця».

Перш за все детально обміркуйте всі деталі. Ніколи не дійте навмання. Перш ніж виставляти свій лот зважте всі «за» і «проти». Не забувайте - на eBay мільйони досвідчених Продавців, і варто вам помилитися, то куплять швидше у них, ніж у вас. Погортайте схожі лоти, вивчіть ціни, конкуренцію, звичаї покупців, почитайте цю книгу, форуми і тільки потім можете починати.

Найкраще почати з покупок, тому що ніхто не буде мати справи з Продавцем у якого нульовий рейтинг. Якщо ви відчуваєте, що готові виставити лот на продаж натисніть на кнопку «Sell» вгорі будь-якої сторінки аукціону.

Вибираємо формат продажу (Selling Format)

На початковому етапі ви повинні вибрати формат аукціону - це набір певних правил, за якими буде здійснюватися продаж товару. Ви вибираєте між Auction Style (На лот вестимуться торги) або Fixed Price (Лот продається за фіксовану ціну, без торгу). Якщо ви вибрали аукціон, на ваш вибір пропонуються: стандартний аукціон, аукціон з резервованої ціною, голландський аукціон, приватний аукціон. Детальніше про кожного з них ви дізнаєтеся зі статті: типи аукціонів .

Вибираємо категорію (Category)

Виставляючи товар на торги ви повинні вже мати чітке уявлення про те, в якої категорії розмістити свій лот. Найпростіший спосіб визначити це - провести міні-дослідження і визначити в який з категорій / підкатегорій розміщено найбільшу кількість товарів, аналогічних вашому. Якщо таких категорій більш, ніж одна, ви можете за невелику плату розмістити ваш лот відразу в двох підкатегоріях. Але не варто розміщувати лот в однозначно невідповідною для нього категорії - такий лот буде знятий з торгів, а за систематичне порушення правил виставлення лота ваш аккаунт може бути заблокований.

Створюємо ефективний заголовок і опис

Ефективний заголовок - один з ключових чинників, що сприяють успішному продажу товару. Врахуйте, що більшість Покупців знайдуть ваш лот через пошукову систему аукціону, тому ваш заголовок повинен містити найбільшу кількість ключових слів. Багато корисного ви можете почерпнути вводячи ключові слова в пошукову систему аукціону і переглядаючи лоти конкурентів. Обов'язково простежте за тим, щоб граматика вашого заголовка була правильною і він не містив помилок, в огидно випадку його просто не знайдуть. Також, досвідчені користувачі часто користуються спеціальним платним сервісом « eBay Keywords », Який показує ваш міні-банер потенційному покупці якщо він ввів в рядку пошуку хоча б одне з оплачених вами ключових слів (оплата здійснюється за клік).

Опис повинен бути повним, лаконічним, правдивим, містити ключові слова і не містити помилок. Включіть в опис всю інформацію, яка, як вам здається може бути цікава потенційним Покупцям, але особливо не роїться - все повинно вміститися в кілька абзаців. Не використовуйте в описі великі шрифти яскравих кольорів, лише великими літерами, анімовані малюнки і емоційні «WOW !!!», «GREAT» (в заголовку цього робити теж не варто) і т.д. Читайте статтю: eBay: складаємо ефективне опис лота .

HTML. Якщо ви знайомі з основами HTML, вам пропонується зверстати лот у вбудованому HTML редакторі. Також ви можете виконати верстку HTML на своєму комп'ютері, а потім просто вставити код у вікно. Якщо ви плануєте почати на продажах серйозний бізнес - тоді основи HTML вам точно не завадять.

Стартова ціна і зображення товару

Введіть стартову ціну (Start Price). Це не таке просте завдання як здається. Якщо ви почнете торги з символічної суми, то завжди існує ймовірність того, що фінальна ціна вас не влаштує. А якщо надмірно завищили її - ваш лот просто можуть не купити. Спробуйте збалансувати стартову ціну і зробити її оптимальною для початку торгів. Непогано якщо ви надасте можливість покупцям придбати товар відразу без торгу, скориставшись платною опцією.

Визначте тривалість торгів. Вона може складати 1, 3, 5, 7 і 10 днів. Багато продавців прагнуть так розрахувати тривалість торгів, щоб їх закінчення випадало на вихідні дні, коли активність Покупців найвища. Також не забувайте про різницю в часі. Якщо ваша цільова аудиторія американці, тоді не має сенсу виставляти лот раннім московським вранці, тому що різниця складає в середньому -10 годин і в США в цей час глибока ніч. Оптимально виставляти лот, коли у цільової аудиторії розпал дня.

Визначте країну де знаходиться товар.

Додайте фотографії товару. Наявність якісних фото для успішного продажу лота обов'язково. Не варто додавати малюнки, чужі фото або фотографії з з сайту виробника. Всі файли повинні бути в форматі gif або jpg. Перше фото додається безкоштовно, інші за додаткову плату. Заощадити можна розмістивши фотографії на сторонньому хості і додавши посилання на них в описі лота. Про те, як правильно зробити і розмістити фотографії товару, читайте цьому розділі: Робимо фотографії товару .

І на завершення вам належить вибрати які з додаткових платних опцій ви хотіли б використовувати. А це і виділення заголовка жирним шрифтом, зображення біля заголовка в списку аукціонів, підкреслення заголовка і т.д. Багато з них іноді непогано допомагають. Ознайомтеся з усіма і виберіть потрібні.

Більш детальну інформацію про вартість додаткових сервісів аукціону eBay, таких, як eBay Picture Services, eBay Seller Tools, Listing Upgrade і ін., А також вартість послуг на eBay Motors, на eBay Stores і на eBay Real Estate ви можете дізнатися безпосередньо на сайті eBay , в розділі «допомогу продавцю», ось тут .

Повна версія статті доступна в електронній книзі:
« Аукціон eBay. Повний російське опис »

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача