Статьи

eBay - найбільший аукціон нумізматів в інтернет

 1. Пояснення до даного лістингу «нумізматика»
 2. Нумізматика на eBay
 3. Що потрібно враховувати набуваючи предмети нумізматики

Ні для кого не секрет що аукціон eBay (США) є свого роду Меккою для нумізматів та інших колекціонерів з усього світу

Ні для кого не секрет що аукціон eBay (США) є свого роду Меккою для нумізматів та інших колекціонерів з усього світу. Давно вже канули в минуле сходки (як, наприклад збиралися нумізмати) і спеціалізовані ринки, адже аукціон eBay пропонує унікальну можливість - купувати і продавати предмети колекціонування любителям з усього світу. Якщо ви хочете стати користувачем найбільшою торгового майданчика для колекційних предметів, то безсумнівно аукціон eBay це саме те, що вам потрібно.

Читайте також:
Ціни на аукціоні eBay. Real-Time листинги .
Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
Обмін досвідом. Звіти про покупках

Запропонований лістинг «Нумізматика», містить реальні пропозиції з аукціону eBay, як паперових грошей (банкнот), так і монет з усього світу. Продаються, як окремі монети і банкноти, так і цілі колекції. Для того, щоб отримати ісчепивающую інформацію з будь-якого із запропонованих лотів - вам достатньо натиснути на відповідне посилання або картинку і ви потрапите на сторінку, де ведуться торги. Там ви зможете задати питання Продавцю, ознайомитися з описом товару і деталями оплати, ціною доставки, побачити хід торгів.

Не забувайте, що для того, щоб брати участь в торгах на аукціоні eBay, робити ставки, листуватися з Продавцями щодо товарів і т.д. - необхідна реєстрація на сайті аукціону, яка проста, безкоштовна, але має свої нюанси. Радимо вам перед тим, як почати вивчати листинги стати повноправним членом аукціону eBay (членство, як і реєстрація безкоштовні) вивчивши розділ « Реєстрація " на нашому сайті.

Каталог посилань на розділи по нумізматиці на аукціоні eBay розташований нижче на сторінці, так, що якщо ви не знайшли в лістингу цікавлять вас пропозицій просто спустіться трохи нижче і керуйте самостійно.

Пояснення до даного лістингу «нумізматика»

Лістинг «нумізматика» з містить пропозиції з аукціону eBay.

Нумізматика на eBay

Ви можете здійснювати пошук на американській філії аукціону eBay самостійно. Просто виберіть потрібний розділ зі списку і ви потрапите на сайт eBay, де побачите список поточних пропозицій.

Що потрібно враховувати набуваючи предмети нумізматики

Тут викладені найбільш важливі аспекти, які, потрібно враховувати здійснюючи пукупці на мережевому аукціоні eBay:

 • Якщо у Вас виникли питання щодо будь-якого товару, - попередньо зв'яжіться з Продавцем через спеціальну форму (Ask a question) на сайті eBay, посилання на яку є на сторінці з описом будь-якого лота і обов'язково уточніть всі деталі. Щоб задати питання Продавцю вам доведеться зареєструватися на аукціоні і авторизуватися (ввести свої логін і пароль).
 • Не бійтеся робити ставки на аукціоні eBay - будь-яку ставку, можна відкликати. А якщо будете зволікати, то зацікавив вас товар можуть купити.
 • Не забувайте, що аукціон eBay - це не звичайний магазин і покупка товарів на ньому має свої особливості. Читайте нашу статтю: Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
 • Практично всі продовця приймають оплату за допомогою платіжної системи Paypal. Дізнатися докладніше про її роботі, особливості, отримати відповіді на найбільш поширені запитання Ви зможете прочитавши наше керівництво: « Працюємо з платіжною системою Paypal ».
 • Предмети нумізматики Ви можете купувати на аукціоні eBay (США), як самостійно, так і за допомогою посередницьких компаній, які візьмуть на себе всі питання пов'язані з оплатою товару, його доставкою, страховкою і т.д.
 • Стати повноцінним користувачем найбільшої торгової площадки в світі під назвою: онлайновий інтернет аукціон eBay, вам допоможе наша електронна книга: « Аукціон eBay. Повний російське опис ».
 • Цікавлячись різними товарами пам'ятайте, що є не тільки американська філія аукціону eBay. eBay-Канада і eBay-Німеччина також представляють для жителів СНД великий інтерес.
 • Зареєструвавшись на будь-якому з філій аукціону eBay лише раз ви автоматично отримуєте доступ до всіх інших філіям під тим же логіном і паролем.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.