Статьи

Джастін Бібер заплатив 50 тисяч доларів, щоб не сісти до в'язниці

Виконавець зумів "відмазатися" від тяжких звинувачень

Знаменитий канадський виконавець Джастін Бібер, який потрапив під суд за підозрою в небезпечному водінні під дією алкоголю і опорі представникам поліції, зумів уникнути цих тяжких звинувачень, пішовши на угоду зі слідством. Замість того, щоб відправити його до в'язниці, суд обмежився більш легким покаранням.

Замість того, щоб відправити його до в'язниці, суд обмежився більш легким покаранням

Нагадаємо, що в січні цього року Бібер був затриманий в американському Маямі-Біч за молодецтво на дорозі, водіння в нетверезому вигляді і опір. при арешті, передає ІТАР-ТАСС .

Бібер пішов на угоду зі слідством і визнав себе винним в менш серйозних порушеннях: необережному водінні і опорі під час арешту без застосування насильства. Таким чином, йому вдалося уникнути звинувачень у водінні в нетверезому вигляді. Крім того, були зняті раніше висувалися проти нього звинувачення у водінні без прав.

Бібер повинен виплатити 50 тис. Доларів на благодійні потреби, штраф в розмірі 500 доларів, а також пройти 12-годинний психологічний тренінг, під час якого його навчать контролювати свій гнів. Шапіро вказав, що 50 тис. Доларів вже передані Бібером базується у Флориді благодійної організації, яка надає допомогу дітям.

Суддя Вільям Алтфілд, який вів цю справу, заявив, що цей вердикт повинен стати уроком для Бібера. "Вважаю, він зрозуміє, що його вчинки тягнуть за собою наслідки не тільки для нього, а й для тих, хто бере з нього приклад", - підкреслив Алтфілд. Адвокати Бібера обіцяли передати співакові, який не був присутній на слуханнях, напуття судді.

Раніше суд Лос-Анджелеса засудив Бібера до штрафу в 81 тисячу доларів у справі про вандалізм, а також зобов'язав його пройти тримісячний курс "управління гнівом". Йдеться про напад, скоєний музикантом на початку року. Сусід Бібера в каліфорнійському місті Калабасас поскаржився, що співак закидав його будинок яйцями, завдавши збитків в розмірі 400 доларів. Інцидент був знятий на відеокамеру, і участь в ньому Бібера не було оскаржено.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача