Статьи

Двигуни для створення інтернет магазину

  1. Платна консультація з питань 1500 руб / год

Подробиці Автор: Іван Герасимов Опубліковано: 29 cічня 2015 Переглядів: 7062

Торгівля - досить популярне справа в нинішній час Торгівля - досить популярне справа в нинішній час. Ларьки на вулицях, магазини, бутіки і т.д., але сучасність дає розширити горизонти можливостей і просто створити власний магазин в Інтернеті. Він дозволить здійснювати продаж, не виходячи з дому. Але веб-сайт ще потрібно продумати, можливо, там продаватимуть сервізи або ж одяг, а може, іграшки для дітей. Але це тільки початок, потім йде процес створення свого інтернет-магазину. Щоб майбутній підприємець було простіше, створені CMS.

CMS або движки - актуальні комп'ютерні програми, які використовують для створення і управління інтернет-сайтом. Таких програм багато, і кожна має мінуси і плюси. Існують платні і безкоштовні движки, але другі, як правило, мають переваги у молодих підприємців. При виборі оптимального движка для веб-сайту можна уникнути деяких неполадок і змін в майбутньому. Але підійти до цього питання слід відповідально, тому що буде складно поміняти движок для інтернет-проекту потім.

    Варто розглянути безкоштовні движки, які не поступаються у функціональності платним:
  • Open Cart - CMS рекомендується для «зелених» бізнесменів, які самі хочуть розібратися в нюансах створення і управління веб-сайтом.
  • Virtue Mart - оптимальний варіант для підприємців-початківців, які планують створити інтернет магазин самостійно.
  • Magento - движок, що володіє великими можливостями в коробкової версії, яких немає в російських системах управліннях.
  • Word Press + плагіни - сучасний CMS, рекомендований багатьма користувачами, підходить для організації середніх і невеликих сайтів, а також блогів.
  • Drupal + Ubercart - потужна, спеціально створена програма для розробки інтернет-магазинів будь-якої масштабності.

Якщо хочеться продавати людям якісні набори посуду або тканини, а може, що-небудь ще, тоді вперед за необхідними матеріалами. Самостійне створення і розробка інтернет-магазину під силу будь-якій людині, який вміє користуватися ПК. Головне, набратися терпіння і мати бажання займатися інтернет-магазином щодня. Все вдасться!

Розповісти друзям

Платна консультація з питань 1500 руб / год

Прочитали статтю і залишилися питання? Мене звуть Валерій і я її автор. З радістю поясню Вам в скайпі все скрутні моменти, які залишилися за рамками статті!

Детальніше ...

Додати коментар

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача