Статьи

Двигуни для створення інтернет магазину

  1. Платна консультація з питань 1500 руб / год

Подробиці Автор: Іван Герасимов Опубліковано: 29 cічня 2015 Переглядів: 7062

Торгівля - досить популярне справа в нинішній час Торгівля - досить популярне справа в нинішній час. Ларьки на вулицях, магазини, бутіки і т.д., але сучасність дає розширити горизонти можливостей і просто створити власний магазин в Інтернеті. Він дозволить здійснювати продаж, не виходячи з дому. Але веб-сайт ще потрібно продумати, можливо, там продаватимуть сервізи або ж одяг, а може, іграшки для дітей. Але це тільки початок, потім йде процес створення свого інтернет-магазину. Щоб майбутній підприємець було простіше, створені CMS.

CMS або движки - актуальні комп'ютерні програми, які використовують для створення і управління інтернет-сайтом. Таких програм багато, і кожна має мінуси і плюси. Існують платні і безкоштовні движки, але другі, як правило, мають переваги у молодих підприємців. При виборі оптимального движка для веб-сайту можна уникнути деяких неполадок і змін в майбутньому. Але підійти до цього питання слід відповідально, тому що буде складно поміняти движок для інтернет-проекту потім.

    Варто розглянути безкоштовні движки, які не поступаються у функціональності платним:
  • Open Cart - CMS рекомендується для «зелених» бізнесменів, які самі хочуть розібратися в нюансах створення і управління веб-сайтом.
  • Virtue Mart - оптимальний варіант для підприємців-початківців, які планують створити інтернет магазин самостійно.
  • Magento - движок, що володіє великими можливостями в коробкової версії, яких немає в російських системах управліннях.
  • Word Press + плагіни - сучасний CMS, рекомендований багатьма користувачами, підходить для організації середніх і невеликих сайтів, а також блогів.
  • Drupal + Ubercart - потужна, спеціально створена програма для розробки інтернет-магазинів будь-якої масштабності.

Якщо хочеться продавати людям якісні набори посуду або тканини, а може, що-небудь ще, тоді вперед за необхідними матеріалами. Самостійне створення і розробка інтернет-магазину під силу будь-якій людині, який вміє користуватися ПК. Головне, набратися терпіння і мати бажання займатися інтернет-магазином щодня. Все вдасться!

Розповісти друзям

Платна консультація з питань 1500 руб / год

Прочитали статтю і залишилися питання? Мене звуть Валерій і я її автор. З радістю поясню Вам в скайпі все скрутні моменти, які залишилися за рамками статті!

Детальніше ...

Додати коментар

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.