Статьи

Дуже рідкісне явище зможе спостерігати весь світ

Явище заворожує своєю красою.

Фото: pixabay

Повний місяць 31 березня ознаменується тим, що на небо зійде Блакитний Місяць. Її можна спостерігати тільки раз в 2,7 роки.

Сьогодні вночі, 3 березня, було також повний місяць, яке на думку астрологів, дуже вплине на життя людей. На всіх чекають зміни, яскраві події та активний спосіб життя, наповнений позитивними емоціями. Місяць в Діві, а це значить, що наші справи потребуватимуть впорядкування і необхідно звертати свою увагу на всі дрібниці.

Протягом наступних тижнів після повного місяця буде можливість розкласти все по поличках і навести порядок як в голові, так і в житті.

Будь-яке повний місяць стимулює людей яскравіше виражати свої емоції, ставати ризикованими і закривати очі на безпеку. Астрологи кажуть, що в такі періоди відбувається більше злочинів і аварій, тому необхідно не забувати про обережність.
Голубая луна, яка зійде 31 березня, надасть дуже сильний вплив на людство. І якщо хтось буде відчувати внутрішню дратівливість без приводу, то інші будуть натхненні і відчувати прилив сил. Краще на ці дні нічого не планувати і в разі поганого самопочуття залишитися вдома і займатися улюбленою справою. Добре, що 31 березня цього року припадає на суботу.

Нагадаємо, раніше ми показували знімки з усього світу, як виглядає суперлуніе, місячне затемнення і блакитна Місяць ,

Також повідомлялося, кому потрібно берегти здоров'я в суперлуніе і місячне затемнення.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.