Статьи

Дуже рідкісне явище зможе спостерігати весь світ

Явище заворожує своєю красою.

Фото: pixabay

Повний місяць 31 березня ознаменується тим, що на небо зійде Блакитний Місяць. Її можна спостерігати тільки раз в 2,7 роки.

Сьогодні вночі, 3 березня, було також повний місяць, яке на думку астрологів, дуже вплине на життя людей. На всіх чекають зміни, яскраві події та активний спосіб життя, наповнений позитивними емоціями. Місяць в Діві, а це значить, що наші справи потребуватимуть впорядкування і необхідно звертати свою увагу на всі дрібниці.

Протягом наступних тижнів після повного місяця буде можливість розкласти все по поличках і навести порядок як в голові, так і в житті.

Будь-яке повний місяць стимулює людей яскравіше виражати свої емоції, ставати ризикованими і закривати очі на безпеку. Астрологи кажуть, що в такі періоди відбувається більше злочинів і аварій, тому необхідно не забувати про обережність.
Голубая луна, яка зійде 31 березня, надасть дуже сильний вплив на людство. І якщо хтось буде відчувати внутрішню дратівливість без приводу, то інші будуть натхненні і відчувати прилив сил. Краще на ці дні нічого не планувати і в разі поганого самопочуття залишитися вдома і займатися улюбленою справою. Добре, що 31 березня цього року припадає на суботу.

Нагадаємо, раніше ми показували знімки з усього світу, як виглядає суперлуніе, місячне затемнення і блакитна Місяць ,

Також повідомлялося, кому потрібно берегти здоров'я в суперлуніе і місячне затемнення.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача