Статьи

Дорогу «швидкої»: в Ізмаїлі жителів дачного сектора просять забезпечити нормальний проїзд для карет швидкої допомоги

Колектив Ізмаїльської станції екстреної медичної допомоги звернувся через соціальні мережі до жителів дачних ділянок навколо Ізмаїла з наступною проблемою.

За словами медпрацівників, обслуговування викликів до хворих і постраждалим мешканцям дачних ділянок заважає погане дорожнє сполучення, особливо в осінньо-зимовий період. Дерева і чагарники розрослися і не дозволяють автомобілю швидкої допомоги доїхати до потрібної адреси.

Разом з цим відсутнє маркування вулиць, номери будинків.

«Якщо з цим не буде наведено порядок, бригади будуть змушені повертатися назад не обслуговуючи виклик. Просимо мешканців дачних ділянок навести порядок у своїх будинків і обладнати під'їзди до них. При виклику «швидкої» - зустрічати бригаду при в'їзді в дачний кооператив, інакше виклик не буде обслужений », - йдеться у зверненні.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин. клац і н клуні прилітають прямо до Вас в кишеню!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача