Статьи

Доповнення Adblock Plus для Mozilla Firefox: блокуємо рекламу. Обговорення на LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

 1. Доповнення Adblock Plus для Mozilla Firefox: блокуємо рекламу. Обговорення на LiveInternet Сьогодні...
 2. Як заблокувати flash-банери або анімацію
 3. Сервіс перевірки плагінів для браузерів
 4. Кілька корисних розширень для Mozilla Firefox
 5. Доповнення Adblock Plus для Mozilla Firefox: блокуємо рекламу. Обговорення на LiveInternet
 6. Як заблокувати б аннери, небажані картинки, інші зображення і фрейми:
 7. Як заблокувати flash-банери або анімацію
 8. Сервіс перевірки плагінів для браузерів
 9. Кілька корисних розширень для Mozilla Firefox
 10. Доповнення Adblock Plus для Mozilla Firefox: блокуємо рекламу. Обговорення на LiveInternet
 11. Як заблокувати б аннери, небажані картинки, інші зображення і фрейми:
 12. Як заблокувати flash-банери або анімацію
 13. Сервіс перевірки плагінів для браузерів

Доповнення Adblock Plus для Mozilla Firefox: блокуємо рекламу. Обговорення на LiveInternet

Сьогодні сайти в інтернеті рясніють різноманітною рекламою, банерами і спливаючими вікнами. Часом це моторошно уповільнює завантаження сторінки, що не може не дратувати, особливо тих, у кого повільний інтернет. У цій замітці я розповім, як за допомогою одного доповнення для браузера Mozilla Firefox можна блокувати рекламу (банери всіх видів і кольорів, небажані картинки і flash-анімації, спливаючі віконця та інша шушера) на сторінках web-сайтів. А називається це додаток Adblock Plus

Навіщо нам блокувати рекламу? Потім, що без усього перерахованого вище сайти вантажаться швидше, трафік економиться куди краще, а серфінг по інтернету стає значно комфортніше і безпечніше. Та й очі реклама не муляє. Ну що, до справи ..

Трохи про доповнення Adblock Plus

Adblock Plus дасть вам повернути собі контроль над інтернетом і бачити його таким, як хочеться вам. Для розширення існує понад сорок списків фільтрів для десятків мов, які автоматично налаштують його для різних цілей, від блокування реклами до блокування всіх відомих небезпечних доменів. Adblock Plus також дозволить вам додавати власні фільтри за допомогою різних корисних інструментів, включаючи контекстне меню для блокування картинок, ярлик для блокування Flash-роликів і Java-аплетів і список елементів для видалення невидимих ​​елементів (наприклад, скриптів або стилів).
Починаючи з Adblock Plus 2.0 з'явилася можливість дозволити в налаштуваннях фільтрів деяку ненав'язливу рекламу. Таким чином можна підтримати сторінки, які не нав'язують рекламу відвідувачам. Ми сподіваємося, що в результаті більше сторінок стане використовувати ненав'язливу рекламу.

Тепер про процес установки і налаштування цього чудового плагіна:

Установка Adblock Plus

1. Встановіть чарівний плагін Adblock Plus. Щоб установітьрасшіреніе, переходимо на його странічку- сюди .

Тиснемо на кнопочку "Додати в FireFox"

У вікні тиснемо "Встановити зараз"

(І про всяк випадок скріни з англ. Версією: 0)

Погодьтеся встановити програмне забезпечення, якщо буде потрібно, натиснувши кнопочку "Дозволити"

Після завершення установки натисніть в кнопочку "Перезапустити FireFox" або перезапустіть браузер вручну.

Вибір підписки з фільтрами

Adblock Plus «сам по собі» нічого робити не буде. Він «бачить» все, що намагається завантажити веб-сторінка, але не знає, які спроби повинні бути заблоковані. І це саме те, навіщо потрібні фільтри - вони вкажуть Adblock Plus, що має бути заблоковано. Зазвичай фільтри створювати самостійно не потрібно - просто додайте підписку створену іншими людьми і користуйтеся.

Отже, ви перезавантажили браузер, щоб зміг активувати тільки встановлений плагін Adblock Plus. Відразу після перезапуску повинна відкритися сторінка цього плагіна з пропозицією додати фільтри, за якими в подальшому буде блокуватися вся реклама.

Яку підписку з фільтрами вибрати? При першому запуску Adblock Plus запропонує вам вибір з кількох підписок. Повний список дуже великий. Незважаючи на це ви не повинні додавати всі доступні підписки - кожна підписка містить фільтри, які в деяких випадках будуть блокувати те, що не є рекламою. На жаль, це неможливо запобігти. Швидше за все ви ніколи не зіштовхнетеся з цією проблемою, але ймовірність цього істотно підвищиться, якщо ви додасте занадто багато підписок.
Як правило, ви не повинні використовувати підписки, які дублюють один одного. Наприклад, використання EasyList (орієнтованого на англомовні сайти) і якогось доповнення до EasyList для вашого регіону (наприклад, RuAdList для російськомовних сайтів) проблем не викликає. Однак, Fanboy's List (інший список з упором на англомовні сайти) в комбінації з EasyList використовувати не варто.

Отже, виберіть у спадному меню пункт EasyList + RuAdList. Якщо спочатку ви вибрали підписку тільки на EasyList,
Отже, виберіть у спадному меню пункт EasyList + RuAdList

то ви завжди можете додати нужие вам підписки, наприклад, з сайту adblockplus.org

Ви завжди можете змінити підписки, якими користуєтеся, відкривши установки Adblock Plus (натисніть Ctrl + Shift + E). Ви можете видалити будь-яку підписку зі списку або додати нову, вибравши в меню Фільтри / Додати підписку. Після того, як зробили всі необхідні зміни, натисніть ОК.

Або зробіть так:

1. Скачайте потрібний вам архів і розпакуйте його. Всередині буде txt -файлік.

2. У Mozilla Firefox натисніть Інструменти - Установки Adblock Plus

3. У який з'явився віконці налаштувань плагіна виберіть Фільтри - Імпорт фільтрів і вкажіть розпакований txt-файл. На пропозиції додати або замінити фільтри погоджуйтеся.

4. Після того, як зробили всі необхідні зміни, натисніть ОК.

Усе! Ви встановили потрібні вам фільтри / підписки і таким чином заблокували значну частину рекламного контента.

Тепер залишилося тільки навчитися користуватися плагіном Adblock Plus.

Як користуватися Adblock для блокування реклами на сайтах

Фільтри добре допомагають боротися з різного роду рекламою, але ж рекламщики теж не байдикують. Вони постійно створюють все нові і нові картинки, банери і решту дурниці. Як же з цим боротися? «Чорний список» можна оновлювати і самостійно - шляхом додавання небажаних матеріалів в фільтр аддона.

Як заблокувати б аннери, небажані картинки, інші зображення і фрейми:

1. Для початку потрібно знайти небажаний банер, який ми надалі не хочемо бачити.

2. Далі потрібно на нього натиснути правою кнопкою миші і в випадаючому списку вибрати пункт «Adblock Plus: Заблокувати зображення» (або, в залежності від типу контенту, «заблокувати фрейм»)., А потім в віконці натиснути ОК.

Тепер цей банер на сайті ви точно більше не побачите.

3. Таким же способом можна заблокувати і інші рекламні банери на сайті.

Примітка: Перед тим як натиснути ОК уважно подивіться на вказаний в рядку фільтра шлях, можливо, є шанс відразу обрізати всі банери з цього сайту. Наприклад, ми бачимо http: //www.сайт.ru/ads/reklamka.jpg. Слово ads швидше за все означає подпуть до всіх банерів, тобто всі вони прогружаются звідти. В цьому випадку достатньо змінити ім'я файлик (у нашому випадку reklamka.jpg) на зірочку і заберуться разом всі банери з цього сайту, тобто отриманий фільтр буде http: //www.сайт.ru/ads/* після чого власне тиснемо в ОК.

Як заблокувати flash-банери або анімацію

1. Знаходимо дратівливий нас flash-банер або анімацію, яку ми більше не хочемо бачити на цьому сайті.

2. Далі потрібно знайти навколо справа в верхньому кутку об'єкта кнопку «Блокувати» і натиснути неї.


або ось, тут краще видно:

3. Потім можна відразу ж натиснути Додати фільтр.

4. Потім тиснемо ОК. Після цього перезавантажуємо сторінку і банера, наче й не було.

5. Таким же безжальним чином блокуємо всі залишилися flash-банери.

Примітка: Потрібно бути уважним при створенні фільтра блокування. Частенько плагін пропонує Вам заблокувати відразу все, а не одну картинку, тобто є шанс заборонити не тільки шкідливий банер, але і картинки на сайті взагалі, що, як Ви розумієте, небажано. А тому, коли створюєте фільтр за правилом, перемикайте кружечок на кінцевий шлях:

Само собою робити це варто, якщо Вам це необхідно, тобто Ви хочете заблокувати разом і все: 0)

Що робити, якщо Adblock Plus не блокує рекламу?

Припустимо, при включеному Adblock'ере на сайті все одно показуються рекламні блоки. Наприклад, блок контексту від сайту Gde.ru. Треба самому створити правило, слідуючи якому Adblock Plus заблокує зайвий код.
Створюємо фільтр наступним чином. Правою кнопкою миші потрібно натиснути на значок ABP і зі списку вибрати пункт «Відкрити список елементів».

Далі зі списку елементоввручную або через рядок пошуку слід вибрати потрібний, два рази клікнути по ньому мишею і натиснути OK або "Enter" для того, щоб заблокувати його. Можна, звичайно, зробити те ж саме через меню "Ззаблокіровать елемент / зображення ...": 0)

У вікні вибираємо з якої масці треба фільтрувати сторінки. В даному випадку, відсікається лише скрипт (перша кружечок).

Таким чином можна блокувати будь-які зображення і навіть деякі елементи сторінки.

Якщо ж вам захотілося повернути все назад, то чинимо так. Якщо у вас включена панель доповнень, то на ній повинен був з'явиться значок доповнення Adblock Plus, за допомогою якого можна викликати меню управління цим доповненням. Якщо панель не включена, то її можна включити так Вид - панель інструментів - Панель доповнень.

1. На панелі натискаємо по значку і вибираємо налаштування фільтрів.

2. На вкладці Власні фільтри вибираємо Правила блокування - дії - заховати / показати

Ось він - наш фільтр, тепер достатньо зняти галочку, оновити сторінку і банер знову стане видно.

Таким чином, щоб розблокувати будь-яке зображення, потрібно правою кнопкою миші натиснути на значок ABP і зі списку вибрати пункт «Налаштування фільтрів ...». Після цього відкриється цілий список різних фільтрів, в якому можна легко коригувати необхідний вам фільтр або ж повністю видалити його.

Щоб не шукати довго очима в цьому величезному списку фільтрів, натисніть "Правка - Знайти фільтр" і введіть адресу сайту на якому ви хочете поправити \ видалити фільтр.

Як зняти блокування реклами на сайті

Про те, що плагін вже блокує всю контекстну рекламу і деякі банери на відкритому сайті свідчить значок червоного кольору на панелі доповнень.

Якщо ви не хочете, щоб на потрібних вам сайтах блокувалася будь-яка реклама можна тимчасово відключити роботу цього плагіна. Як же це можна зробити? Дуже просто. Потрібно просто правою кнопкою миші клікнути на значок Adblock Plus і вибрати там пункт «Відключити на: http: // адреса сайту /».

Примітка: Кнопка ABP може мати інше положення на панелях браузера.Напрімер, іконка в правому верхньому куті, яка змінює колір з червоного (блокувальник включений) на зелений (adblock вимкнений) на Панелі інструментів.

Напрімер, іконка в правому верхньому куті, яка змінює колір з червоного (блокувальник включений) на зелений (adblock вимкнений) на Панелі інструментів

Видалення Adblock Plus

Adblock Plus видаляється як і будь-яке інше розширення. Потрібно відкрити інстументов - Доповнення, знайти Adblock Plus в списку і натиснути на клавішу "Видалити".

Зверніть увагу, що встановлення не видаляються разом з розширенням. Якщо ви повторно Adblock Plus пізніше, налаштування програми будуть знову дійсні. Якщо ви хочете чисту установку Adblock Plus, вам потрібно видалити папку «adblockplus» в профілі користувача ( як знайти профіль ).
Також вам потрібно зайти в about: config і скинути всі параметри починаються з "extensions.adblockplus" (для скидання правий клік по параметру і виберіть Скинути в контекстному меню).

За матеріалами adblockplus.org, moyizametki.ru, sonikelf.ru


Тепер що стосується більш хитрою реклами, на зразок відео на Ліру, яке з'являлося у свій час внизу будь-якої лірушной сторінки. ставимо подпорочку звідси - доповнення Element Hiding Helper, яке розширює можливості Adblock Plus, спрощуючи створення правил для приховування елементів.

Потрібно просто вибрати елемент, який треба приховати, і вказати, за якими атрибутам цей елемент потрібно в майбутньому дізнаватися. Правило для приховування елемента буде автоматично створено і додано до списку фільтрів Adblock Plus.
Тиснемо праву клавішу на рекламі, вибираємо пункт "досліджувати елемент". Внизу з'являється панелька з декількох закладок. У лівій частині панелі вибираємо закладку div # GIFtr, а в правій частині панелі закладку "ABP: Сховати". Вискакує віконце, де треба натиснути радіокнопку "www.liveinternet.ru".

Вуаля! Все невинно чисто і по-чернечому охайно.

Для браузера Google Chrome також існує аналогічне доповнення - Adblock Plus - володіє практично ідентичним функціоналом. Завантажити аддон можна як з порталу Google, так і з сайту розробників.
В інтернет-браузері Opera присутні стандартні засоби блокування реклами. Щоб змусити цей браузер не показувати певний контент на обраному сайті, досить буде клікнути на текстовому полі правою кнопкою миші і вибрати пункт «Блокувати вміст».

Потім необхідно буде клікнути на об'єкті, який потрібно заблокувати. При цьому браузер автоматично відзначить блок.

Після всіх маніпуляцій слід натиснути «Готово», щоб додати весь заблокований контент в фільтр Opera.

У відеоінструкції показано, як встановити додаток, що блокує рекламні банери в різних браузерах (Adblock Plus - для Firefox і Google Chrome , Opera Adblock - для Opera ).

Ну, ось ніби і все. Тепер у вас є необхідний мінімум знань для того, щоб заблокувати в вашому браузері обридлу рекламу за допомогою чудового плагіна Adblock Plus і перетворити серфінг в Глобальній мережі на справжнє задоволення!

Підіб'ємо підсумок - плагін AdBlock Plus (особливо для браузера Mozilla Firefox) по праву вважається дним з найбільш «злісних» ворогів рекламодавців і веб-розробників на сьогоднішній день

Цікаве по темі:

Сервіс перевірки плагінів для браузерів

Mozilla Firefox: огляд популярних доповнень

Кілька корисних розширень для Mozilla Firefox

Доповнення Adblock Plus для Mozilla Firefox: блокуємо рекламу. Обговорення на LiveInternet

Сьогодні сайти в інтернеті рясніють різноманітною рекламою, банерами і спливаючими вікнами. Часом це моторошно уповільнює завантаження сторінки, що не може не дратувати, особливо тих, у кого повільний інтернет. У цій замітці я розповім, як за допомогою одного доповнення для браузера Mozilla Firefox можна блокувати рекламу (банери всіх видів і кольорів, небажані картинки і flash-анімації, спливаючі віконця та інша шушера) на сторінках web-сайтів. А називається це додаток Adblock Plus

Навіщо нам блокувати рекламу? Потім, що без усього перерахованого вище сайти вантажаться швидше, трафік економиться куди краще, а серфінг по інтернету стає значно комфортніше і безпечніше. Та й очі реклама не муляє. Ну що, до справи ..

Трохи про доповнення Adblock Plus

Adblock Plus дасть вам повернути собі контроль над інтернетом і бачити його таким, як хочеться вам. Для розширення існує понад сорок списків фільтрів для десятків мов, які автоматично налаштують його для різних цілей, від блокування реклами до блокування всіх відомих небезпечних доменів. Adblock Plus також дозволить вам додавати власні фільтри за допомогою різних корисних інструментів, включаючи контекстне меню для блокування картинок, ярлик для блокування Flash-роликів і Java-аплетів і список елементів для видалення невидимих ​​елементів (наприклад, скриптів або стилів).
Починаючи з Adblock Plus 2.0 з'явилася можливість дозволити в налаштуваннях фільтрів деяку ненав'язливу рекламу. Таким чином можна підтримати сторінки, які не нав'язують рекламу відвідувачам. Ми сподіваємося, що в результаті більше сторінок стане використовувати ненав'язливу рекламу.

Тепер про процес установки і налаштування цього чудового плагіна:

Установка Adblock Plus

1. Встановіть чарівний плагін Adblock Plus. Щоб установітьрасшіреніе, переходимо на його странічку- сюди .

Тиснемо на кнопочку "Додати в FireFox"

У вікні тиснемо "Встановити зараз"

(І про всяк випадок скріни з англ. Версією: 0)

Погодьтеся встановити програмне забезпечення, якщо буде потрібно, натиснувши кнопочку "Дозволити"

Після завершення установки натисніть в кнопочку "Перезапустити FireFox" або перезапустіть браузер вручну.

Вибір підписки з фільтрами

Adblock Plus «сам по собі» нічого робити не буде. Він «бачить» все, що намагається завантажити веб-сторінка, але не знає, які спроби повинні бути заблоковані. І це саме те, навіщо потрібні фільтри - вони вкажуть Adblock Plus, що має бути заблоковано. Зазвичай фільтри створювати самостійно не потрібно - просто додайте підписку створену іншими людьми і користуйтеся.

Отже, ви перезавантажили браузер, щоб зміг активувати тільки встановлений плагін Adblock Plus. Відразу після перезапуску повинна відкритися сторінка цього плагіна з пропозицією додати фільтри, за якими в подальшому буде блокуватися вся реклама.

Яку підписку з фільтрами вибрати? При першому запуску Adblock Plus запропонує вам вибір з кількох підписок. Повний список дуже великий. Незважаючи на це ви не повинні додавати всі доступні підписки - кожна підписка містить фільтри, які в деяких випадках будуть блокувати те, що не є рекламою. На жаль, це неможливо запобігти. Швидше за все ви ніколи не зіштовхнетеся з цією проблемою, але ймовірність цього істотно підвищиться, якщо ви додасте занадто багато підписок.
Як правило, ви не повинні використовувати підписки, які дублюють один одного. Наприклад, використання EasyList (орієнтованого на англомовні сайти) і якогось доповнення до EasyList для вашого регіону (наприклад, RuAdList для російськомовних сайтів) проблем не викликає. Однак, Fanboy's List (інший список з упором на англомовні сайти) в комбінації з EasyList використовувати не варто.

Отже, виберіть у спадному меню пункт EasyList + RuAdList. Якщо спочатку ви вибрали підписку тільки на EasyList,
Отже, виберіть у спадному меню пункт EasyList + RuAdList

то ви завжди можете додати нужие вам підписки, наприклад, з сайту adblockplus.org

Ви завжди можете змінити підписки, якими користуєтеся, відкривши установки Adblock Plus (натисніть Ctrl + Shift + E). Ви можете видалити будь-яку підписку зі списку або додати нову, вибравши в меню Фільтри / Додати підписку. Після того, як зробили всі необхідні зміни, натисніть ОК.

Або зробіть так:

1. Скачайте потрібний вам архів і розпакуйте його. Всередині буде txt -файлік.

2. У Mozilla Firefox натисніть Інструменти - Установки Adblock Plus

3. У який з'явився віконці налаштувань плагіна виберіть Фільтри - Імпорт фільтрів і вкажіть розпакований txt-файл. На пропозиції додати або замінити фільтри погоджуйтеся.

4. Після того, як зробили всі необхідні зміни, натисніть ОК.

Всі! Ви встановили потрібні вам фільтри / підписки і таким чином заблокували значну частину рекламного контента.

Тепер залишилося тільки навчитися користуватися плагіном Adblock Plus.

Як користуватися Adblock для блокування реклами на сайтах

Фільтри добре допомагають боротися з різного роду рекламою, але ж рекламщики теж не байдикують. Вони постійно створюють все нові і нові картинки, банери і решту дурниці. Як же з цим боротися? «Чорний список» можна оновлювати і самостійно - шляхом додавання небажаних матеріалів в фільтр аддона.

Як заблокувати б аннери, небажані картинки, інші зображення і фрейми:

1. Для початку потрібно знайти небажаний банер, який ми надалі не хочемо бачити.

2. Далі потрібно на нього натиснути правою кнопкою миші і в випадаючому списку вибрати пункт «Adblock Plus: Заблокувати зображення» (або, в залежності від типу контенту, «заблокувати фрейм»)., А потім в віконці натиснути ОК.

Тепер цей банер на сайті ви точно більше не побачите.

3. Таким же способом можна заблокувати і інші рекламні банери на сайті.

Примітка: Перед тим як натиснути ОК уважно подивіться на вказаний в рядку фільтра шлях, можливо, є шанс відразу обрізати всі банери з цього сайту. Наприклад, ми бачимо http: //www.сайт.ru/ads/reklamka.jpg. Слово ads швидше за все означає подпуть до всіх банерів, тобто всі вони прогружаются звідти. В цьому випадку достатньо змінити ім'я файлик (у нашому випадку reklamka.jpg) на зірочку і заберуться разом всі банери з цього сайту, тобто отриманий фільтр буде http: //www.сайт.ru/ads/* після чого власне тиснемо в ОК.

Як заблокувати flash-банери або анімацію

1. Знаходимо дратівливий нас flash-банер або анімацію, яку ми більше не хочемо бачити на цьому сайті.

2. Далі потрібно знайти навколо справа в верхньому кутку об'єкта кнопку «Блокувати» і натиснути неї.


або ось, тут краще видно:

3. Потім можна відразу ж натиснути Додати фільтр.

4. Потім тиснемо ОК. Після цього перезавантажуємо сторінку і банера, наче й не було.

5. Таким же безжальним чином блокуємо всі залишилися flash-банери.

Примітка: Потрібно бути уважним при створенні фільтра блокування. Частенько плагін пропонує Вам заблокувати відразу все, а не одну картинку, тобто є шанс заборонити не тільки шкідливий банер, але і картинки на сайті взагалі, що, як Ви розумієте, небажано. А тому, коли створюєте фільтр за правилом, перемикайте кружечок на кінцевий шлях:

Само собою робити це варто, якщо Вам це необхідно, тобто Ви хочете заблокувати разом і все: 0)

Що робити, якщо Adblock Plus не блокує рекламу?

Припустимо, при включеному Adblock'ере на сайті все одно показуються рекламні блоки. Наприклад, блок контексту від сайту Gde.ru. Треба самому створити правило, слідуючи якому Adblock Plus заблокує зайвий код.
Створюємо фільтр наступним чином. Правою кнопкою миші потрібно натиснути на значок ABP і зі списку вибрати пункт «Відкрити список елементів».

Далі зі списку елементоввручную або через рядок пошуку слід вибрати потрібний, два рази клікнути по ньому мишею і натиснути OK або "Enter" для того, щоб заблокувати його. Можна, звичайно, зробити те ж саме через меню "Ззаблокіровать елемент / зображення ...": 0)

У вікні вибираємо з якої масці треба фільтрувати сторінки. В даному випадку, відсікається лише скрипт (перша кружечок).

Таким чином можна блокувати будь-які зображення і навіть деякі елементи сторінки.

Якщо ж вам захотілося повернути все назад, то чинимо так. Якщо у вас включена панель доповнень, то на ній повинен був з'явиться значок доповнення Adblock Plus, за допомогою якого можна викликати меню управління цим доповненням. Якщо панель не включена, то її можна включити так Вид - панель інструментів - Панель доповнень.

1. На панелі натискаємо по значку і вибираємо налаштування фільтрів.

2. На вкладці Власні фільтри вибираємо Правила блокування - дії - заховати / показати

Ось він - наш фільтр, тепер достатньо зняти галочку, оновити сторінку і банер знову стане видно.

Таким чином, щоб розблокувати будь-яке зображення, потрібно правою кнопкою миші натиснути на значок ABP і зі списку вибрати пункт «Налаштування фільтрів ...». Після цього відкриється цілий список різних фільтрів, в якому можна легко коригувати необхідний вам фільтр або ж повністю видалити його.

Щоб не шукати довго очима в цьому величезному списку фільтрів, натисніть "Правка - Знайти фільтр" і введіть адресу сайту на якому ви хочете поправити \ видалити фільтр.

Як зняти блокування реклами на сайті

Про те, що плагін вже блокує всю контекстну рекламу і деякі банери на відкритому сайті свідчить значок червоного кольору на панелі доповнень.

Якщо ви не хочете, щоб на потрібних вам сайтах блокувалася будь-яка реклама можна тимчасово відключити роботу цього плагіна. Як же це можна зробити? Дуже просто. Потрібно просто правою кнопкою миші клікнути на значок Adblock Plus і вибрати там пункт «Відключити на: http: // адреса сайту /».

Примітка: Кнопка ABP може мати інше положення на панелях браузера.Напрімер, іконка в правому верхньому куті, яка змінює колір з червоного (блокувальник включений) на зелений (adblock вимкнений) на Панелі інструментів.

Напрімер, іконка в правому верхньому куті, яка змінює колір з червоного (блокувальник включений) на зелений (adblock вимкнений) на Панелі інструментів

Видалення Adblock Plus

Adblock Plus видаляється як і будь-яке інше розширення. Потрібно відкрити інстументов - Доповнення, знайти Adblock Plus в списку і натиснути на клавішу "Видалити".

Зверніть увагу, що встановлення не видаляються разом з розширенням. Якщо ви повторно Adblock Plus пізніше, налаштування програми будуть знову дійсні. Якщо ви хочете чисту установку Adblock Plus, вам потрібно видалити папку «adblockplus» в профілі користувача ( як знайти профіль ).
Також вам потрібно зайти в about: config і скинути всі параметри починаються з "extensions.adblockplus" (для скидання правий клік по параметру і виберіть Скинути в контекстному меню).

За матеріалами adblockplus.org, moyizametki.ru, sonikelf.ru


Тепер що стосується більш хитрою реклами, на зразок відео на Ліру, яке з'являлося у свій час внизу будь-якої лірушной сторінки. ставимо подпорочку звідси - доповнення Element Hiding Helper, яке розширює можливості Adblock Plus, спрощуючи створення правил для приховування елементів.

Потрібно просто вибрати елемент, який треба приховати, і вказати, за якими атрибутам цей елемент потрібно в майбутньому дізнаватися. Правило для приховування елемента буде автоматично створено і додано до списку фільтрів Adblock Plus.
Тиснемо праву клавішу на рекламі, вибираємо пункт "досліджувати елемент". Внизу з'являється панелька з декількох закладок. У лівій частині панелі вибираємо закладку div # GIFtr, а в правій частині панелі закладку "ABP: Сховати". Вискакує віконце, де треба натиснути радіокнопку "www.liveinternet.ru".

Вуаля! Все невинно чисто і по-чернечому охайно.

Для браузера Google Chrome також існує аналогічне доповнення - Adblock Plus - володіє практично ідентичним функціоналом. Завантажити аддон можна як з порталу Google, так і з сайту розробників.
В інтернет-браузері Opera присутні стандартні засоби блокування реклами. Щоб змусити цей браузер не показувати певний контент на обраному сайті, досить буде клікнути на текстовому полі правою кнопкою миші і вибрати пункт «Блокувати вміст».

Потім необхідно буде клікнути на об'єкті, який потрібно заблокувати. При цьому браузер автоматично відзначить блок.

Після всіх маніпуляцій слід натиснути «Готово», щоб додати весь заблокований контент в фільтр Opera.

У відеоінструкції показано, як встановити додаток, що блокує рекламні банери в різних браузерах (Adblock Plus - для Firefox і Google Chrome , Opera Adblock - для Opera ).

Ну, ось ніби і все. Тепер у вас є необхідний мінімум знань для того, щоб заблокувати в вашому браузері обридлу рекламу за допомогою чудового плагіна Adblock Plus і перетворити серфінг в Глобальній мережі на справжнє задоволення!

Підіб'ємо підсумок - плагін AdBlock Plus (особливо для браузера Mozilla Firefox) по праву вважається дним з найбільш «злісних» ворогів рекламодавців і веб-розробників на сьогоднішній день

Цікаве по темі:

Сервіс перевірки плагінів для браузерів

Mozilla Firefox: огляд популярних доповнень

Кілька корисних розширень для Mozilla Firefox

Доповнення Adblock Plus для Mozilla Firefox: блокуємо рекламу. Обговорення на LiveInternet

Сьогодні сайти в інтернеті рясніють різноманітною рекламою, банерами і спливаючими вікнами. Часом це моторошно уповільнює завантаження сторінки, що не може не дратувати, особливо тих, у кого повільний інтернет. У цій замітці я розповім, як за допомогою одного доповнення для браузера Mozilla Firefox можна блокувати рекламу (банери всіх видів і кольорів, небажані картинки і flash-анімації, спливаючі віконця та інша шушера) на сторінках web-сайтів. А називається це додаток Adblock Plus

Навіщо нам блокувати рекламу? Потім, що без усього перерахованого вище сайти вантажаться швидше, трафік економиться куди краще, а серфінг по інтернету стає значно комфортніше і безпечніше. Та й очі реклама не муляє. Ну що, до справи ..

Трохи про доповнення Adblock Plus

Adblock Plus дасть вам повернути собі контроль над інтернетом і бачити його таким, як хочеться вам. Для розширення існує понад сорок списків фільтрів для десятків мов, які автоматично налаштують його для різних цілей, від блокування реклами до блокування всіх відомих небезпечних доменів. Adblock Plus також дозволить вам додавати власні фільтри за допомогою різних корисних інструментів, включаючи контекстне меню для блокування картинок, ярлик для блокування Flash-роликів і Java-аплетів і список елементів для видалення невидимих ​​елементів (наприклад, скриптів або стилів).
Починаючи з Adblock Plus 2.0 з'явилася можливість дозволити в налаштуваннях фільтрів деяку ненав'язливу рекламу. Таким чином можна підтримати сторінки, які не нав'язують рекламу відвідувачам. Ми сподіваємося, що в результаті більше сторінок стане використовувати ненав'язливу рекламу.

Тепер про процес установки і налаштування цього чудового плагіна:

Установка Adblock Plus

1. Встановіть чарівний плагін Adblock Plus. Щоб установітьрасшіреніе, переходимо на його странічку- сюди .

Тиснемо на кнопочку "Додати в FireFox"

У вікні тиснемо "Встановити зараз"

(І про всяк випадок скріни з англ. Версією: 0)

Погодьтеся встановити програмне забезпечення, якщо буде потрібно, натиснувши кнопочку "Дозволити"

Після завершення установки натисніть в кнопочку "Перезапустити FireFox" або перезапустіть браузер вручну.

Вибір підписки з фільтрами

Adblock Plus «сам по собі» нічого робити не буде. Він «бачить» все, що намагається завантажити веб-сторінка, але не знає, які спроби повинні бути заблоковані. І це саме те, навіщо потрібні фільтри - вони вкажуть Adblock Plus, що має бути заблоковано. Зазвичай фільтри створювати самостійно не потрібно - просто додайте підписку створену іншими людьми і користуйтеся.

Отже, ви перезавантажили браузер, щоб зміг активувати тільки встановлений плагін Adblock Plus. Відразу після перезапуску повинна відкритися сторінка цього плагіна з пропозицією додати фільтри, за якими в подальшому буде блокуватися вся реклама.

Яку підписку з фільтрами вибрати? При першому запуску Adblock Plus запропонує вам вибір з кількох підписок. Повний список дуже великий. Незважаючи на це ви не повинні додавати всі доступні підписки - кожна підписка містить фільтри, які в деяких випадках будуть блокувати те, що не є рекламою. На жаль, це неможливо запобігти. Швидше за все ви ніколи не зіштовхнетеся з цією проблемою, але ймовірність цього істотно підвищиться, якщо ви додасте занадто багато підписок.
Як правило, ви не повинні використовувати підписки, які дублюють один одного. Наприклад, використання EasyList (орієнтованого на англомовні сайти) і якогось доповнення до EasyList для вашого регіону (наприклад, RuAdList для російськомовних сайтів) проблем не викликає. Однак, Fanboy's List (інший список з упором на англомовні сайти) в комбінації з EasyList використовувати не варто.

Отже, виберіть у спадному меню пункт EasyList + RuAdList. Якщо спочатку ви вибрали підписку тільки на EasyList,
Отже, виберіть у спадному меню пункт EasyList + RuAdList

то ви завжди можете додати нужие вам підписки, наприклад, з сайту adblockplus.org

Ви завжди можете змінити підписки, якими користуєтеся, відкривши установки Adblock Plus (натисніть Ctrl + Shift + E). Ви можете видалити будь-яку підписку зі списку або додати нову, вибравши в меню Фільтри / Додати підписку. Після того, як зробили всі необхідні зміни, натисніть ОК.

Або зробіть так:

1. Скачайте потрібний вам архів і розпакуйте його. Всередині буде txt -файлік.

2. У Mozilla Firefox натисніть Інструменти - Установки Adblock Plus

3. У який з'явився віконці налаштувань плагіна виберіть Фільтри - Імпорт фільтрів і вкажіть розпакований txt-файл. На пропозиції додати або замінити фільтри погоджуйтеся.

4. Після того, як зробили всі необхідні зміни, натисніть ОК.

Всі! Ви встановили потрібні вам фільтри / підписки і таким чином заблокували значну частину рекламного контента.

Тепер залишилося тільки навчитися користуватися плагіном Adblock Plus.

Як користуватися Adblock для блокування реклами на сайтах

Фільтри добре допомагають боротися з різного роду рекламою, але ж рекламщики теж не байдикують. Вони постійно створюють все нові і нові картинки, банери і решту дурниці. Як же з цим боротися? «Чорний список» можна оновлювати і самостійно - шляхом додавання небажаних матеріалів в фільтр аддона.

Як заблокувати б аннери, небажані картинки, інші зображення і фрейми:

1. Для початку потрібно знайти небажаний банер, який ми надалі не хочемо бачити.

2. Далі потрібно на нього натиснути правою кнопкою миші і в випадаючому списку вибрати пункт «Adblock Plus: Заблокувати зображення» (або, в залежності від типу контенту, «заблокувати фрейм»)., А потім в віконці натиснути ОК.

Тепер цей банер на сайті ви точно більше не побачите.

3. Таким же способом можна заблокувати і інші рекламні банери на сайті.

Примітка: Перед тим як натиснути ОК уважно подивіться на вказаний в рядку фільтра шлях, можливо, є шанс відразу обрізати всі банери з цього сайту. Наприклад, ми бачимо http: //www.сайт.ru/ads/reklamka.jpg. Слово ads швидше за все означає подпуть до всіх банерів, тобто всі вони прогружаются звідти. В цьому випадку достатньо змінити ім'я файлик (у нашому випадку reklamka.jpg) на зірочку і заберуться разом всі банери з цього сайту, тобто отриманий фільтр буде http: //www.сайт.ru/ads/* після чого власне тиснемо в ОК.

Як заблокувати flash-банери або анімацію

1. Знаходимо дратівливий нас flash-банер або анімацію, яку ми більше не хочемо бачити на цьому сайті.

2. Далі потрібно знайти навколо справа в верхньому кутку об'єкта кнопку «Блокувати» і натиснути неї.


або ось, тут краще видно:

3. Потім можна відразу ж натиснути Додати фільтр.

4. Потім тиснемо ОК. Після цього перезавантажуємо сторінку і банера, наче й не було.

5. Таким же безжальним чином блокуємо всі залишилися flash-банери.

Примітка: Потрібно бути уважним при створенні фільтра блокування. Частенько плагін пропонує Вам заблокувати відразу все, а не одну картинку, тобто є шанс заборонити не тільки шкідливий банер, але і картинки на сайті взагалі, що, як Ви розумієте, небажано. А тому, коли створюєте фільтр за правилом, перемикайте кружечок на кінцевий шлях:

Само собою робити це варто, якщо Вам це необхідно, тобто Ви хочете заблокувати разом і все: 0)

Що робити, якщо Adblock Plus не блокує рекламу?

Припустимо, при включеному Adblock'ере на сайті все одно показуються рекламні блоки. Наприклад, блок контексту від сайту Gde.ru. Треба самому створити правило, слідуючи якому Adblock Plus заблокує зайвий код.
Створюємо фільтр наступним чином. Правою кнопкою миші потрібно натиснути на значок ABP і зі списку вибрати пункт «Відкрити список елементів».

Далі зі списку елементоввручную або через рядок пошуку слід вибрати потрібний, два рази клікнути по ньому мишею і натиснути OK або "Enter" для того, щоб заблокувати його. Можна, звичайно, зробити те ж саме через меню "Ззаблокіровать елемент / зображення ...": 0)

У вікні вибираємо з якої масці треба фільтрувати сторінки. В даному випадку, відсікається лише скрипт (перша кружечок).

Таким чином можна блокувати будь-які зображення і навіть деякі елементи сторінки.

Якщо ж вам захотілося повернути все назад, то чинимо так. Якщо у вас включена панель доповнень, то на ній повинен був з'явиться значок доповнення Adblock Plus, за допомогою якого можна викликати меню управління цим доповненням. Якщо панель не включена, то її можна включити так Вид - панель інструментів - Панель доповнень.

1. На панелі натискаємо по значку і вибираємо налаштування фільтрів.

2. На вкладці Власні фільтри вибираємо Правила блокування - дії - заховати / показати

Ось він - наш фільтр, тепер достатньо зняти галочку, оновити сторінку і банер знову стане видно.

Таким чином, щоб розблокувати будь-яке зображення, потрібно правою кнопкою миші натиснути на значок ABP і зі списку вибрати пункт «Налаштування фільтрів ...». Після цього відкриється цілий список різних фільтрів, в якому можна легко коригувати необхідний вам фільтр або ж повністю видалити його.

Щоб не шукати довго очима в цьому величезному списку фільтрів, натисніть "Правка - Знайти фільтр" і введіть адресу сайту на якому ви хочете поправити \ видалити фільтр.

Як зняти блокування реклами на сайті

Про те, що плагін вже блокує всю контекстну рекламу і деякі банери на відкритому сайті свідчить значок червоного кольору на панелі доповнень.

Якщо ви не хочете, щоб на потрібних вам сайтах блокувалася будь-яка реклама можна тимчасово відключити роботу цього плагіна. Як же це можна зробити? Дуже просто. Потрібно просто правою кнопкою миші клікнути на значок Adblock Plus і вибрати там пункт «Відключити на: http: // адреса сайту /».

Примітка: Кнопка ABP може мати інше положення на панелях браузера.Напрімер, іконка в правому верхньому куті, яка змінює колір з червоного (блокувальник включений) на зелений (adblock вимкнений) на Панелі інструментів.

Напрімер, іконка в правому верхньому куті, яка змінює колір з червоного (блокувальник включений) на зелений (adblock вимкнений) на Панелі інструментів

Видалення Adblock Plus

Adblock Plus видаляється як і будь-яке інше розширення. Потрібно відкрити інстументов - Доповнення, знайти Adblock Plus в списку і натиснути на клавішу "Видалити".

Зверніть увагу, що встановлення не видаляються разом з розширенням. Якщо ви повторно Adblock Plus пізніше, налаштування програми будуть знову дійсні. Якщо ви хочете чисту установку Adblock Plus, вам потрібно видалити папку «adblockplus» в профілі користувача ( як знайти профіль ).
Також вам потрібно зайти в about: config і скинути всі параметри починаються з "extensions.adblockplus" (для скидання правий клік по параметру і виберіть Скинути в контекстному меню).

За матеріалами adblockplus.org, moyizametki.ru, sonikelf.ru


Тепер що стосується більш хитрою реклами, на зразок відео на Ліру, яке з'являлося у свій час внизу будь-якої лірушной сторінки. ставимо подпорочку звідси - доповнення Element Hiding Helper, яке розширює можливості Adblock Plus, спрощуючи створення правил для приховування елементів.

Потрібно просто вибрати елемент, який треба приховати, і вказати, за якими атрибутам цей елемент потрібно в майбутньому дізнаватися. Правило для приховування елемента буде автоматично створено і додано до списку фільтрів Adblock Plus.
Тиснемо праву клавішу на рекламі, вибираємо пункт "досліджувати елемент". Внизу з'являється панелька з декількох закладок. У лівій частині панелі вибираємо закладку div # GIFtr, а в правій частині панелі закладку "ABP: Сховати". Вискакує віконце, де треба натиснути радіокнопку "www.liveinternet.ru".

Вуаля! Все невинно чисто і по-чернечому охайно.

Для браузера Google Chrome також існує аналогічне доповнення - Adblock Plus - володіє практично ідентичним функціоналом. Завантажити аддон можна як з порталу Google, так і з сайту розробників.
В інтернет-браузері Opera присутні стандартні засоби блокування реклами. Щоб змусити цей браузер не показувати певний контент на обраному сайті, досить буде клікнути на текстовому полі правою кнопкою миші і вибрати пункт «Блокувати вміст».

Потім необхідно буде клікнути на об'єкті, який потрібно заблокувати. При цьому браузер автоматично відзначить блок.

Після всіх маніпуляцій слід натиснути «Готово», щоб додати весь заблокований контент в фільтр Opera.

У відеоінструкції показано, як встановити додаток, що блокує рекламні банери в різних браузерах (Adblock Plus - для Firefox і Google Chrome , Opera Adblock - для Opera ).

Ну, ось ніби і все. Тепер у вас є необхідний мінімум знань для того, щоб заблокувати в вашому браузері обридлу рекламу за допомогою чудового плагіна Adblock Plus і перетворити серфінг в Глобальній мережі на справжнє задоволення!

Підіб'ємо підсумок - плагін AdBlock Plus (особливо для браузера Mozilla Firefox) по праву вважається дним з найбільш «злісних» ворогів рекламодавців і веб-розробників на сьогоднішній день

Цікаве по темі:

Сервіс перевірки плагінів для браузерів

Mozilla Firefox: огляд популярних доповнень

Кілька корисних розширень для Mozilla Firefox

Яку підписку з фільтрами вибрати?
Як же з цим боротися?
Як же це можна зробити?
Яку підписку з фільтрами вибрати?
Як же з цим боротися?
Як же це можна зробити?
Яку підписку з фільтрами вибрати?
Як же з цим боротися?
Як же це можна зробити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача