Статьи

Допомога в участі, проведенні та організації електронних торгів на торговельному майданчику B2B-Center

 1. Визначення терміна «Аукціон» і особливості процедури Аукціон - торгова процедура, в якій учасники...
 2. Запрошення до участі
 3. Пошук процедур в розділі «Торговий майданчик»
 4. Перегляд повідомлення і скачування документації
 5. роз'яснення
 6. хід торгів
 7. Дозапрос документів після завершення торгів
 8. підсумки процедури
 9. Призупинення процедури і відмова від проведення

Визначення терміна «Аукціон» і особливості процедури

Аукціон - торгова процедура, в якій учасники подають цінові ставки. Переможцем аукціону визнається учасник, який зробив останню ставку:

 • найнижчу, якщо проводиться аукціон покупця, а учасниками виступають постачальники;
 • найвищу, якщо проводиться аукціон продавця, а учасниками виступають закупівельники.

Ціна лота змінюється в одному напрямку:

 • знижується при проведенні аукціону покупця;
 • підвищується при проведенні аукціону продавця.

При оголошенні процедури вказується крок аукціону. Ставки учасників знижуються або підвищуються кратно вказаною кроці.

Ставки учасників оцінюються за єдиним критерієм - ціною.

Організатор голландського аукціону на пониження, крім початкової ціни лота і кроку аукціону, також вказує граничну ціну лота - значення, нижче якого ціна лота не буде опускатися. В ході торгів через рівні проміжки часу ціна лота знижується на один крок аукціону доти, поки не вступить в дію порогова ціна. Якщо під час торгів подається оферта, то подав її учасник визнається переможцем з діючої протягом цього кроку ціною, а аукціон завершується. Якщо протягом торгів оферта не надходить, аукціон завершується через один крок часу після вступу в дію порогової ціни лота.

У повідомленні голландського аукціону покупця в блоці Додаткова інформація відображається табличная рядок з текстом Голландський аукціон на пониження: Так. У таблиці з ціною лота і кроком аукціону також публікується порогова ціна лота, якщо організатор при оголошенні аукціону включив її відображення.

Вибір торгових процедур в розділі «Торги для мене»

1. Щоб відповідні процедури відображалися в розділі Торги для мене :

2. Форма пошуку в розділі Торги для мене включає:

 • Текстове поле Пошук за ключовими словами;
 • Опцію Показувати тільки закупівлі атомної галузі;
 • Опцію Шукати по-новому;
 • Опцію Показувати тільки закупівлі для суб'єктів МСП;
 • Блок Ціна лоту (з ПДВ) для пошуку за мінімальною або максимальною початковою ціною лота і зазначеної в повідомленні грошовій одиниці;
 • Список, що випадає Пошук по регіону;
 • Список, що випадає Закупівлі для пошуку тільки закупівель, тільки продажів або всіх процедур;
 • Список, що випадає Актуальні для пошуку діючих процедур, що вийшли в архів або всіх процедур разом;
 • Опцію Розширений пошук.

2.1. Розширений пошук дозволяє шукати в розділі Торги для мене процедури із заданим часовим проміжком за датою публікації, зміни або актуальності.

Запрошення до участі

Організатор може розіслати персональні запрошення до участі в процедурі. При проведенні закритою процедури така розсилка обов'язкове, оскільки в такій процедурі можуть брати участь тільки запрошені учасники.

Запрошення надходять в розділ Список повідомлень, що прийшли особистого кабінету і / або на електронну адресу, вказану в розділі Особисті дані користувача , В залежності від налаштувань, встановлених в розділі Підписки і розсилки . Для отримання повідомлень про запрошення необхідно включити відповідні налаштування розсилок згідно з інструкцією Налаштування підписки на системні повідомлення .

Щоб ознайомитися з умовами процедури:

1. Відкрийте в особистому кабінеті розділ Список повідомлень, що прийшли .

2. Знайдіть у списку повідомлення із заголовком Персональне запрошення і відкрийте його. Текст листа містить коротку інформацію про процедуру та посилання Ознайомитися з описом процедури >>.
2
3. Перейдіть по посиланню Ознайомитися з описом процедури >>. З'явиться сторінка.

Пошук процедур в розділі «Торговий майданчик»

Ви можете самостійно проводити пошук торгових процедур в розділі Торговий майданчик :

1. Введіть в пошукову форму критерії пошуку процедури і натисніть кнопку Знайти. У списку подано торгових процедур, які підпадають під критерії запиту.

2. Крім пошуку за ключовими словами, в розділі Торговий майданчик також є можливість пошуку:

 • за категоріями класифікатора продукції та послуг;
 • з використанням рубрикатора;
 • по заданим шаблонам пошуку.

Примітка: детальний опис функцій пошуку в розділі Торговий майданчик представлено в інструкції Пошук торгових процедур .

Перегляд повідомлення і скачування документації

На сторінці детально відображені умови і терміни проведення процедури.

У повідомленні голландського аукціону продавця відображається табличная рядок Голландський аукціон на пониження: Так. Якщо організатор включив відображення порогової ціни лота в повідомленні, вона вказана в таблиці разом з початковою ціною лота.

1. Для ознайомлення з документацією до процедури натисніть кнопку Завантажити документацію. У повідомленні відобразиться табличная рядок Аукціонна документація з посиланнями для скачування файлів.


2
2. Натисніть посилання Отримати всі файли єдиним архівом. Система запропонує до збереження файл Документація до торгової процедуре.zip.

Якщо організатор вносить зміни в повідомлення або складу аукціонної документації після оголошення процедури, ці зміни фіксуються на сторінці Історія змін.

роз'яснення

Ви можете запитати у організатора роз'яснення положень документації до процедури і умов її проведення.

1. Щоб ознайомитися з раніше опублікованими відповідями або направити персональний запит, відкрийте вкладку Роз'яснення.

2. Натисніть кнопку Запросити роз'яснення. Відкриється форма відправки запиту роз'яснення.

3. Заповніть поле Питання і натисніть кнопку.

З'явиться відправлений запит з посиланнями Редагувати і Видалити.
З'явиться відправлений запит з посиланнями Редагувати і Видалити
4. Щоб ознайомитися з відповіддю організатора, натисніть посилання Прочитати відповідь в таблиці відправленого вами запиту на сторінці.

Розгорнеться табличная рядок з текстом відповіді і посиланням для скачування завантаженого організатором документа.

Примітка: інформація на сторінці доступна для перегляду всім користувачам, включаючи неавторизованих. Для скачування файлів, завантажених організатором у відповідь (роз'яснення), необхідно авторизуватися.

хід торгів

Голландський аукціон продавця не передбачає змагання між ставками учасників. Після настання дати початку аукціону Система запускає таймер торгів, на початку яких діє початкова ціна лота. Потім, через заданий проміжок часу, ціна лота знижується на один крок аукціону. Таким чином, через рівні інтервали часу ціна лота знижується до тих пір, поки не вступить в дію порогова ціна лота.

Якщо жоден з учасників не подасть оферту, процедура завершиться автоматично через 1 інтервал часу після вступу в дію порогової ціни лота.

Якщо в ході торгів один з учасників подає оферту, він визнається переможцем і аукціон завершується.

1. Для подачі оферти натисніть кнопку Надіслати оферту >> на сторінці.


Для подачі оферти натисніть кнопку Надіслати оферту >> на сторінці

2. Натисніть посилання Показати підписується документ і ознайомтеся з його змістом. Вставте носій електронного підпису в USB-порт комп'ютера і натисніть кнопку Підписати і підтвердити. З'явиться сторінка з повідомленням Ставка принята! Нова ціна лота - ...! з діяла на момент подачі оферти ціною лота.

Після подачі оферти голландський аукціон продавця отримує статус завершено.

Дозапрос документів після завершення торгів

Після закінчення прийому ставок організатор процедури може вимагати від учасників додаткові або відсутні документи, направивши дозапрос документів. Якщо організатор направив вам такий дозапрос, на сторінці відображається посилання Дозапрос документації.

1. Щоб відправити організатору запитувані документи, відкрийте вкладку Дозапрос документів. З'явиться список дозапросов, спрямованих вам організатором.
1

Примітка: якщо організатор при направленні дозапроса завантажив власні документи, посилання для їх скачування будуть розташовані в стовпці Запит організатора.

2. Натисніть кнопку Завантажити документи. З'явиться форма завантаження документів в дозапрос.
2

3. Завантажте необхідні документи за допомогою посилань Прикріпити файли і натисніть кнопку Підписати і відправити. З'явиться електронний документ для підписання. Примітка: якщо при завантаженні документів натиснути кнопку, документи збережуться невідправленими. В цьому випадку дозапрос залишається відкритим до тих пір, поки ви не відправите документи, або поки не закінчиться термін дії дозапроса. Ця функція дозволяє редагувати пакет завантажених документів до відправки організатору. 4. Вставте носій електронного підпису в USB-порт комп'ютера і натисніть кнопку Підписати і підтвердити. З'явиться сторінка дозапроса з завантаженими документами і повідомленням Документація до дозапросу успішно завантажена в Систему. Дозапрос перейде в статус Закрито, а організатор процедури отримає доступ до завантажених вами документів.підсумки процедури

Після подачі оферти і завершення торгів учасник, який подав пропозицію, отримує в розділ Список повідомлень, що прийшли особистого кабінету повідомлення про завершення і перемоги в аукціоні.

Учасники Системи, які підписалися на розсилку повідомлень про голландському аукціоні, також отримують після завершення торгів повідомлення про завершення процедури і визначенні переможця.

Організатор оформляє і стверджує підсумковий протокол, який містить відомості про проведення та результати процедури. Після затвердження та розсилки учасникам підсумкового протоколу торгова процедура вважається офіційно завершеною.

Призупинення процедури і відмова від проведення

Організатор аукціону продавця має можливість призупинити процедуру. Грошові кошти при цьому залишаються заблокованими, і термін їх блокування продовжується відповідно продовження терміну проведення процедури.

Організатор також може відмовитися від проведення процедури до остаточного підведення підсумків. В такому випадку забезпечувальні засоби розблокуються автоматично.

Повідомлення про призупинення процедури, її продовженні або відмову організатора від її проведення надходять в розділ Список повідомлень, що прийшли вашого особистого кабінету .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача