Статьи

Додаток спільнот ВКонтакте

 1. Що це таке
 2. Як це виглядає
 3. Де їх можна підключити
 4. загальні можливості
 5. Квитки на Таймпад
 6. Додаток "Тести"
 7. Додаток "Анкети"
 8. Додаток "Онлайн-запис"
 9. висновки

Вітаю! На зв'язку експерт по білому просуванню, таргетолог Юрій Брилько і сьогодні ми розберемо свіже оновлення "Додатки для спільнот". Детально розглянемо, що це таке, де їх підключати, і які можливості вони нам надають, щоб ще більш ефективно просуватися в соціальній мережі ВКонтакте. Почнемо ж!

Що це таке

Додатки спільноти - новий функціонал ВКонтакте, призначений для груп. Вони являють собою програми, які полегшують взаємодію з вашої ЦА за допомогою стандартних додатків від ВКонтакте (зараз їх є 4), а також дає можливість створювати власні додатки. Офіційно вони вийшли 25 жовтня, про що ви можете прочитати в офіційної новини .

Як це виглядає

Виглядати кнопка додатка буде так (знаходиться під статусом, але вище закріпленого поста): Виглядати кнопка додатка буде так (знаходиться під статусом, але вище закріпленого поста):

Де їх можна підключити

Додатки можна знайти всередині вашої групи в розділі "Управління співтовариством - Додатки": Додатки можна знайти всередині вашої групи в розділі Управління співтовариством - Додатки:  При переході на вкладку Програми ви бачите 4 додатки з каталогу, і можливість створити свої додатки: При переході на вкладку "Програми" ви бачите 4 додатки з каталогу, і можливість створити свої додатки:

Розглянемо спочатку загальні можливості кожної програми, розглянемо на прикладі Анкет.

загальні можливості

Активне застосування буде виглядати так, як показано нижче, і ви можете на цьому екрані впливати на 3 параметра: Активне застосування буде виглядати так, як показано нижче, і ви можете на цьому екрані впливати на 3 параметра:

 1. Назва кнопки - вказуєте, як буде називатися ваша кнопка (слід давати максимально просте і зрозуміле назва кнопки).
 2. Видимість: хто зможе побачити вашу програму. Є такі варіанти: тільки адміністратори, передплатники спільнот, або всі користувачі.
 3. Сніппет (назва кнопки, яке з'являється, якщо ви даєте посилання на додаток): Варіанти сниппета видно нижче на скріншоті: Важливе зауваження: ви можете підключити тільки один додаток. При спробі поставити більше одного - у вас з'явиться таке повідомлення:

Розглянемо більш докладно можливості кожного стандартного додатка.

Квитки на Таймпад

Додаток повністю дублює ваше подія на Таймпаде. Якщо у вас його немає, то необхідно створити, інакше ви скористатися не зможете:

Якщо у вас його немає, то необхідно створити, інакше ви скористатися не зможете:

Вказуєте посилання на подію, і воно буде відображатися так (взяв перше попалися подія на Таймпаде): Вказуєте посилання на подію, і воно буде відображатися так (взяв перше попалися подія на Таймпаде):  При натискання на посилання відкривається більш детальна форма, в яку підставляється ваші Прізвище та Ім'я:  Таким чином, це додаток відмінно підійде вам в тому випадку, якщо ви проводите різні заходи - виставки, концерти, конференції При натискання на посилання відкривається більш детальна форма, в яку підставляється ваші Прізвище та Ім'я: Таким чином, це додаток відмінно підійде вам в тому випадку, якщо ви проводите різні заходи - виставки, концерти, конференції.

Додаток "Тести"

Дає можливість вам створювати всередині спільноти Тести, які можуть бути наступного типу: Дає можливість вам створювати всередині спільноти Тести, які можуть бути наступного типу:  Цей варіант додатка прекрасно підійде, якщо ви проводите навчання різного типу (курси з підготовки до ЗНО, здачі ПДР, навчання англійській мові) Крім того ви можете створювати тести і для тестування знань ваших передплатником по потрібної вам тематики, наприклад - на знання біографії улюблених артистів Цей варіант додатка прекрасно підійде, якщо ви проводите навчання різного типу (курси з підготовки до ЗНО, здачі ПДР, навчання англійській мові) Крім того ви можете створювати тести і для тестування знань ваших передплатником по потрібної вам тематики, наприклад - на знання біографії улюблених артистів .

Додаток "Анкети"

Аналог Google.Forms, який дає можливість створювати анкету для збору первинної інформації про ситуацію вашого потенційного клієнта, приклад простий анкети (брифа на просування): Аналог Google Можливості для створення анкет великі: короткі / розгорнуті відповіді, опитування, оцінювання за шкалою, можливість вибрати дату. Загалом, майже все можна зробити;) Для кого підійде цю програму? Фактично - для всіх, хто пропонує складні послуги: психологія, консалтингові послуги, створення сайтів та інші тематики, де важливий збір первинної інформації.

Додаток "Онлайн-запис"

Являє собою ще одне стороннє додаток, причому працює на флеш: Являє собою ще одне стороннє додаток, причому працює на флеш:

Великий мінус, що реєстрації через ВКонтакте немає, тому доведеться по-старому: через телефон та електронну пошту. По суті, цей додаток дозволяє користувачеві записуватися до вас на будь-які послуги. Наприклад, це відмінно підійде для таких тематик, як барбершопи, манікюр, автосервіс, медичні центри.

висновки

 1. Соціальна мережа Вконтакте постійно розвиває своє рекламні можливості, надаючи нові інструменти для комунікації та взаємодії з користувачами.
 2. Вибір найбільш гідного для вас додатки дозволить підвищити конверсію, вибір же невдалого дасть вам мізерний ефект.
 3. Застосовуйте і тестируйте нові інструменти ВКонтакте, щоб завжди бути на крок попереду конкурентів!

З вами був таргетолог Юрій Брилько , Звертайтеся до мене за просуванням ваших проектів;)

Загалом, майже все можна зробити;) Для кого підійде цю програму?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача