Статьи

Для чого кейси в CS: GO і інших іграх

Гравці, захоплені грою Counter Strike: Global offensive, або азартні геймери, які віддають перевагу випробовувати удачу на рулетках CS GO, вже давно знають для чого і навіщо існують кейси з речами Гравці, захоплені грою Counter Strike: Global offensive, або азартні геймери, які віддають перевагу випробовувати удачу на рулетках CS GO, вже давно знають для чого і навіщо існують кейси з речами. Успіх продажів косметичних предметів і аксесуарів для гри Team Fortress 2 надав достатньо вагомий вплив на розробників з компанії Valve. І при створенні нової частини CS враховувалася вся історія ігор і все переваги користувачів, щодо внутрішньоігрових предметів. Безліч кейсів, ключів, скінів для зброї. Тепер під час змагального матчу гравці можуть похвалитися один перед одним не тільки кількістю вбивств і допомоги, але і колекційними стволами, вартість яких нерідко перевищує вартість самої Counter-Strike: GO.

  • Кейси можна виграти в рулетку CS GO, а при належному рівні везіння і зовсім поставивши копійчану дрібницю.

  • В кінці матчу з невеликою ймовірністю вам випаде кейс або ж скін на зброю. Зазвичай це предмети "армійського якості" і нижче, зрідка падають скіни рідкості "заборонений", але це поодинокі випадки.

  • Можна просто купити або замовити відкриття кейсів на торговому майданчику Steam, але це вкрай невигідно через стягування комісії.

  • По закінченню місій і завершення операцій учасникам випадають дорогі нові кейси, вони цінуються як при обміні, так і на торговому майданчику або в вигляді ставки в рулетці CS GO.

Ніхто не відміняв чесний бартер між користувачами. Трейдинг був актуальний ще з часів впровадження системи косметичних речей в гру Dota 2. Тут уже все залежить від ваших особистих якостей. Гравці з розвиненими комунікативними навичками мають можливість виміняти свій ширпотреб і кейси за три центи на скіни подорожче, а самі досвідчені трейдери часто укладають угоди, вигода з яких перевищує вартість самих предметів обміну.

Швидкий і легкий спосіб отримати скіни - це придбання і подальше їх відкриття на спеціальних торгових платформах Швидкий і легкий спосіб отримати скіни - це придбання і подальше їх відкриття на спеціальних торгових платформах. Тут все залежить виключно від вашого везіння і удачі. Іноді користувачі зривають "джекпот" в рулетці Csgobanana.ru практично після першої мінімальної ставки. Ножі, дорогоцінні скіни на AWP, а так же рукавички найчастіше потрапляють в руки гравців саме звідси.

Для більшості CS'еров скіни на зброю - це просто спосіб підвищити собі настрій під час гри. Не секрет, що дорогі і красиві моделі стовбурів в руках гравця підвищують його впевненість в собі. Особливо актуально це на високих ранги. Ви не зустрінете гравця з рангом Global Elite, в інвентарі якого повністю б були відсутні гарні скіни на його улюблена зброя. Навіть при перегляді змагальних матчів професійних команд користувачі захоплюються унікальністю використовуваних гравцями скінів.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.