Статьи

Для чого кейси в CS: GO і інших іграх

Гравці, захоплені грою Counter Strike: Global offensive, або азартні геймери, які віддають перевагу випробовувати удачу на рулетках CS GO, вже давно знають для чого і навіщо існують кейси з речами Гравці, захоплені грою Counter Strike: Global offensive, або азартні геймери, які віддають перевагу випробовувати удачу на рулетках CS GO, вже давно знають для чого і навіщо існують кейси з речами. Успіх продажів косметичних предметів і аксесуарів для гри Team Fortress 2 надав достатньо вагомий вплив на розробників з компанії Valve. І при створенні нової частини CS враховувалася вся історія ігор і все переваги користувачів, щодо внутрішньоігрових предметів. Безліч кейсів, ключів, скінів для зброї. Тепер під час змагального матчу гравці можуть похвалитися один перед одним не тільки кількістю вбивств і допомоги, але і колекційними стволами, вартість яких нерідко перевищує вартість самої Counter-Strike: GO.

  • Кейси можна виграти в рулетку CS GO, а при належному рівні везіння і зовсім поставивши копійчану дрібницю.

  • В кінці матчу з невеликою ймовірністю вам випаде кейс або ж скін на зброю. Зазвичай це предмети "армійського якості" і нижче, зрідка падають скіни рідкості "заборонений", але це поодинокі випадки.

  • Можна просто купити або замовити відкриття кейсів на торговому майданчику Steam, але це вкрай невигідно через стягування комісії.

  • По закінченню місій і завершення операцій учасникам випадають дорогі нові кейси, вони цінуються як при обміні, так і на торговому майданчику або в вигляді ставки в рулетці CS GO.

Ніхто не відміняв чесний бартер між користувачами. Трейдинг був актуальний ще з часів впровадження системи косметичних речей в гру Dota 2. Тут уже все залежить від ваших особистих якостей. Гравці з розвиненими комунікативними навичками мають можливість виміняти свій ширпотреб і кейси за три центи на скіни подорожче, а самі досвідчені трейдери часто укладають угоди, вигода з яких перевищує вартість самих предметів обміну.

Швидкий і легкий спосіб отримати скіни - це придбання і подальше їх відкриття на спеціальних торгових платформах Швидкий і легкий спосіб отримати скіни - це придбання і подальше їх відкриття на спеціальних торгових платформах. Тут все залежить виключно від вашого везіння і удачі. Іноді користувачі зривають "джекпот" в рулетці Csgobanana.ru практично після першої мінімальної ставки. Ножі, дорогоцінні скіни на AWP, а так же рукавички найчастіше потрапляють в руки гравців саме звідси.

Для більшості CS'еров скіни на зброю - це просто спосіб підвищити собі настрій під час гри. Не секрет, що дорогі і красиві моделі стовбурів в руках гравця підвищують його впевненість в собі. Особливо актуально це на високих ранги. Ви не зустрінете гравця з рангом Global Elite, в інвентарі якого повністю б були відсутні гарні скіни на його улюблена зброя. Навіть при перегляді змагальних матчів професійних команд користувачі захоплюються унікальністю використовуваних гравцями скінів.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача