Статьи

Для любителів Opera: як встановити розширення?

  1. Як додати розширення в Opera?
  2. Як налаштувати, відключити і змінити розширення?

Привіт дорогі друзі. Так як я є любителем браузера Opera, причому не тільки на комп'ютері, але і на планшеті і на телефоні, то сьогодні напишу як встановити розширення для Opera. Я не вважаю Оперу вище всіх браузерів, просто звик до неї, і мені здається що по швидкості роботи і зручності вона залишає всіх позаду. Хоча Хром теж швидко сайти вантажить. Ну да ладно, тут як то кажуть кожному своє :).

як встановити розширення для Opera

У браузері Opera можна встановлювати розширення, це такі маленькі програми, які дають можливість доповнити браузер новими функціями, іноді дуже корисними. Тому про розширення в Опері потрібно знати обов'язково.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси У мене ж не встановлено багато розширень, я як любитель мінімалізму встановив тільки те що мені дійсно необхідно.

У мене встановлений RDS bar, він показує показники сайтів. Так як я займаюся створенням сайтів, то він мені просто необхідний, один клік по кнопочки і можна побачити все що потрібно. Ще у мене встановлений GMail Checker, теж класне розширення, яке повідомляє про нові листи в пошті від Google. Я люблю користуватися поштою через веб інтерфейс, так GMail Checker зі встановленою періодичністю перевіряє пошту і якщо є нові листи, то подає звуковий сигнал і показує скільки вхідних. Ці два розширення знаходяться вгорі в куточку і зовсім не заважають.

Ну і звичайно ж у мене ще встановлений VKontakte.ru Downloade r, ну а як же без нього. Це дуже гарне розширення, яке дозволяє завантажувати музику і відео з Вконтакте натисканням на одну кнопку. До речі Вконтакте недавно оновив музику і це додаток перестало працювати, я вже розчарувався в ньому, але приблизно через день прийшло повідомлення, що VKontakte.ru Downloader оновився, і кнопка для скачування музики з'явилася знову, за що розробникам велике спасибі, швидко зреагували.

Як додати розширення в Opera?

Тут все дуже просто. У браузері заходимо в "Інструменти", "Розширення" і "Вибрати розширення". У новій вкладці відкриється сайт на якому можна шукати і додавати розширення.

До речі вгорі є рядок пошуку, і якщо Ви на перед знаєте яке розширення Вам потрібно, то можете ній скористатися. Для того щоб додати розширення в браузер, клікніть на нього і Ви потрапите на іншу сторінку. На якій натискаємо на кнопку "Додати в Opera".

Бачимо ось таке вікно, в ньому натискаємо "Встановити".

У правому нижньому куті побачимо ось таке спливаюче повідомлення:

Ось і все, можна перевірити працює і розширення, ми встановили VKontakte.ru Downloader, а це значить, що Вконтакте повинна з'явиться кнопка, для скачування музики, заходимо Вконтакт і дивимося:

Як бачите все працює, ось і установка розширення в Опері закінчена. Таким способом можна встановлювати розширення на будь-який смак, їх там дуже багато. Погода, новини, оформлення, радіо, соц. мережі і ще дуже багато різних розширень.

Як налаштувати, відключити і змінити розширення?

Звичайно ж можливо знадобиться відключити або видалити якийсь розширення, і це можна дуже легко зробити. Заходимо в "Інструменти", "Розширення" і вибираємо "Управління розширеннями ...", або натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + Shift + E. Потрапляємо на ось таку сторінку:

Тут ми бачимо встановлені нами розширення, а навпроти них три кнопки, відключити видалити і налаштувати. Все дуже просто натискаємо що нам потрібно і радіємо :).

Як бачите розширення можуть бути дуже корисними, а процес їх установки дуже простий і займає дуже мало часу. Я поки писав статтю знайшов для себе ще пару цікавих розширень, зараз буду встановлювати :). Удачі друзі!

Як додати розширення в Opera?
Як налаштувати, відключити і змінити розширення?
Як додати розширення в Opera?
Як налаштувати, відключити і змінити розширення?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача