Статьи

Для любителів Opera: як встановити розширення?

  1. Як додати розширення в Opera?
  2. Як налаштувати, відключити і змінити розширення?

Привіт дорогі друзі. Так як я є любителем браузера Opera, причому не тільки на комп'ютері, але і на планшеті і на телефоні, то сьогодні напишу як встановити розширення для Opera. Я не вважаю Оперу вище всіх браузерів, просто звик до неї, і мені здається що по швидкості роботи і зручності вона залишає всіх позаду. Хоча Хром теж швидко сайти вантажить. Ну да ладно, тут як то кажуть кожному своє :).

як встановити розширення для Opera

У браузері Opera можна встановлювати розширення, це такі маленькі програми, які дають можливість доповнити браузер новими функціями, іноді дуже корисними. Тому про розширення в Опері потрібно знати обов'язково.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси У мене ж не встановлено багато розширень, я як любитель мінімалізму встановив тільки те що мені дійсно необхідно.

У мене встановлений RDS bar, він показує показники сайтів. Так як я займаюся створенням сайтів, то він мені просто необхідний, один клік по кнопочки і можна побачити все що потрібно. Ще у мене встановлений GMail Checker, теж класне розширення, яке повідомляє про нові листи в пошті від Google. Я люблю користуватися поштою через веб інтерфейс, так GMail Checker зі встановленою періодичністю перевіряє пошту і якщо є нові листи, то подає звуковий сигнал і показує скільки вхідних. Ці два розширення знаходяться вгорі в куточку і зовсім не заважають.

Ну і звичайно ж у мене ще встановлений VKontakte.ru Downloade r, ну а як же без нього. Це дуже гарне розширення, яке дозволяє завантажувати музику і відео з Вконтакте натисканням на одну кнопку. До речі Вконтакте недавно оновив музику і це додаток перестало працювати, я вже розчарувався в ньому, але приблизно через день прийшло повідомлення, що VKontakte.ru Downloader оновився, і кнопка для скачування музики з'явилася знову, за що розробникам велике спасибі, швидко зреагували.

Як додати розширення в Opera?

Тут все дуже просто. У браузері заходимо в "Інструменти", "Розширення" і "Вибрати розширення". У новій вкладці відкриється сайт на якому можна шукати і додавати розширення.

До речі вгорі є рядок пошуку, і якщо Ви на перед знаєте яке розширення Вам потрібно, то можете ній скористатися. Для того щоб додати розширення в браузер, клікніть на нього і Ви потрапите на іншу сторінку. На якій натискаємо на кнопку "Додати в Opera".

Бачимо ось таке вікно, в ньому натискаємо "Встановити".

У правому нижньому куті побачимо ось таке спливаюче повідомлення:

Ось і все, можна перевірити працює і розширення, ми встановили VKontakte.ru Downloader, а це значить, що Вконтакте повинна з'явиться кнопка, для скачування музики, заходимо Вконтакт і дивимося:

Як бачите все працює, ось і установка розширення в Опері закінчена. Таким способом можна встановлювати розширення на будь-який смак, їх там дуже багато. Погода, новини, оформлення, радіо, соц. мережі і ще дуже багато різних розширень.

Як налаштувати, відключити і змінити розширення?

Звичайно ж можливо знадобиться відключити або видалити якийсь розширення, і це можна дуже легко зробити. Заходимо в "Інструменти", "Розширення" і вибираємо "Управління розширеннями ...", або натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + Shift + E. Потрапляємо на ось таку сторінку:

Тут ми бачимо встановлені нами розширення, а навпроти них три кнопки, відключити видалити і налаштувати. Все дуже просто натискаємо що нам потрібно і радіємо :).

Як бачите розширення можуть бути дуже корисними, а процес їх установки дуже простий і займає дуже мало часу. Я поки писав статтю знайшов для себе ще пару цікавих розширень, зараз буду встановлювати :). Удачі друзі!

Як додати розширення в Opera?
Як налаштувати, відключити і змінити розширення?
Як додати розширення в Opera?
Як налаштувати, відключити і змінити розширення?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.