Статьи

Дівчина запропонувала - давай залишимося друзями, чому вона так вирішила?

  1. Варіант №1. Погодитися. Одразу ж!
  2. Варіант №2. здивуватися
  3. демонстрація затребуваності

Що б'є сильніше: молоток на твою найбільш вразливими або слова дівчини «давай залишимося друзями» Що б'є сильніше: молоток на твою найбільш вразливими або слова дівчини «давай залишимося друзями»? Думаю, ти погодишся з тим, що молоток б'є дуже сильно. Але якщо у тебе запитати, що з цих двох речей б'є сильніше, швидше за все, ти зробиш вибір на користь цих злощасних трьох слів. Ну, або як мінімум, серйозно задумаєшся. 🙂

Адже ці слова ранять в саме серце.

Хочеться думати, що вона дійсно має намір бути одним для тебе. Однак сам себе не обдуриш: внутрішній голос підказує тобі, що вона просто тебе ні в що не ставить і не сприймає тебе, як чоловіка. А це б'є по твоїй самооцінці сильніше молотка і навіть преса на локомотівовагоноремонтний заводі.

Що робити, якщо дівчина каже: «Давай залишимося друзями»?

Тут, можливі 2 варіанти реагування на ці слова.

Варіант №1. Погодитися. Одразу ж!

І не просто погодитися, а зробити це з радістю і посмішкою на обличчі. Скажи їй: «Так, за час спілкування я зрозумів, що ти дуже хороша людина і з тобою є, про що поговорити. Я із задоволенням погоджуся на те, щоб ми були друзями! ».

Неважливо, які події передували її фразі. Неважливо, «приставав» чи ти до неї до справжнього моменту.

Головне - зробити це настільки природно, щоб вона зрозуміла, що ти справді не жартуєш.

Дівчата спочатку розраховують на те, що хлопець почне бігати або засмучуватися від цієї фрази. Тому такий хід виб'є у неї грунт з під ніг. Навіть якщо вона не покаже, що її це засмутило, повір: її це засмутило. Просто на самому початку вона спробує це приховати.

Варіант №2. здивуватися

«А ми з тобою хто? Хіба не друзі? »- така фраза дуже сильно здивує дівчину. Вона-то думала, що ти тільки і мрієш про те, як би затягти її в ліжко. А виявилося, все зовсім по-іншому.

Не бійся говорити цю фразу навіть тоді, коли ти показав явне бажання з нею переспати (багато друзів дівчат можуть приставати до цих самих дівчат, і в цьому немає нічого поганого).

Після того, як ти здивуєшся її фразі «давай залишимося друзями», важливо продовжити вести себе точно так само, як і до того, як вона тобі це сказала.

Продовжуй так само з нею спілкуватися і роби це дуже впевнено. А якщо вона знову скаже: «Я ж сказала, що нам потрібно залишитися друзями», то зроби різке «далі», тому що Охолодити до неї так, щоб ваше спілкування відбувалося тільки при випадкових зустрічах. Тут важливо буде дійсно до неї охолонути і сильно не реагувати на її смс в стилі «як справи?».

Головне правило в використанні цих двох варіантів: бути максимально впевненим. Я знаю, що почувши одного разу цю фразу

Припини бути для неї м'яким і пухнастим!

Твоя проблема в тому, що ти хочеш здаватися для неї найкращим і відповідним для відносин хлопцем. Але не плутай м'якість і флірт. Фліртувати ще потрібно вміти правильно , А ось бути м'яким зовсім ні до чого.

Ти боїшся сказати їй: «Ні» (якщо сумніваєшся - перевір: спробуй на будь-які запропоновані просто сказати «Ні»). Ти боїшся надійти в згоді з власними бажаннями і підлаштовуватися під її інтереси.

Або зробив одну з 7-ми помилок в спокушанні дівчини .

Стань впевнено і жорстко (в міру) відстоювати свої інтереси. Спілкуйся з нею трохи жорсткіше, ніж зараз. Понаблюдай за тим, як поводяться погані хлопці, і постарайся хоча б частково перейняти їх манери в поведінці.

Це дозволить тобі поміняти свій образ, і як наслідок: дівчині ти станеш більш цікавий, ніж до того, як вона сказала: «давай залишимося друзями».

демонстрація затребуваності

Починайте спілкування з іншими дівчатами. Нехай не буде тобі «свою» єдиною і неповторною. Повір: існує багато дівчат, які будуть більш добрими, ніжними і любити тебе по-справжньому.

Але навіть якщо ти все одно хочеш почати зустрічатися саме з цією дівчиною, тобі все одно доведеться почати спілкуватися з іншими.

Зроби кілька фотографій з іншими дівчатами і виклади їх в соціальну мережу (бажано у великій компанії, щоб на цьому фото було не два людини, а відразу кілька - так у «твоєї" не буде явних доказів проти тебе, а буде тільки підозра). Що б не говорили дівчата на чоловічих форумах, це продовжує працювати. 😉

Якщо тобі вдасться потрапити на очі «твоєї» з іншою дівчиною, то це справить враження бомби.

А в поєднанні з легким «далі» це швидко поміняє хід ситуації в твою користь. Залишиться тільки нічого не зіпсувати.

До того ж, запам'ятай: зараз ти знаходишся в емоційній залежності від однієї дівчини. Ця залежність згубила не одну тисячу відносин, оскільки залежність - це слабкість, а слабкі чоловіки жінкам не потрібні. Єдині ліки від такої залежності - зустрічі та спілкування з іншими дівчатами.

Переключивши увагу з об'єкта свого зітхання на кого-небудь іншого, ти підвищиш свої шанси на те, що цей об'єкт зацікавленості зверне на тебе свою увагу. Адже дівчина сказала «Давай залишимося друзями» лише тому, що ти приділяв всю свою увагу тільки їй і поводився занадто невпевнено. Зміни це і тоді все вийде! А стаття « як спокусити дівчину, з якою ти вже знайомий »Допоможе тобі в цьому.

З повагою, Роман вініл !

З повагою,   Роман вініл

Що ще можна почитати на цю тему:

Що робити, якщо дівчина каже: «Давай залишимося друзями»?
Хіба не друзі?
Тут важливо буде дійсно до неї охолонути і сильно не реагувати на її смс в стилі «як справи?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача