Статьи

Дипломатичний конфлікт Греції і Росії, Афіни прийняли жорстке рішення

З Греції висилають російських дипломатів. Фото: AFP

Греція вирішила вислати російських дипломатів https://cdn.segodnya.ua/img/article/11536/95_main_new.1506729525.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11536/95_tn.1506729525.jpg 2018-07 -11T09: 52: 19 + 03: 00 Євросоюз Грецька влада звинувачують дипломатів в спробах втручання у внутрішні справи країни, а також в незаконних діях, які підривають національну безпеку

У Греції, яка недавно уклала історичне перемир'я з Македонією , Уряд прийняв рішення вислати двох російських дипломатів і заборонити в'їзд в країну ще двом. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на афінську газету "Катімеріні".

Як зазначається, грецька влада звинувачують дипломатів в спробах втручання у внутрішні справи країни, а також в незаконних діях, які підривають національну безпеку.

Країни Європи, США і Канада одночасне прийняли безпрецедентне рішення вислати російських дипломатів в якості покарання за отруєння екс-розвідника ГРУ Сергія Скрипаля. Західний світ виявив єдність проти російської агресії.

15 березня лідери Заходу зробили спільну заяву щодо отруєння Скрипаля . США, Великобританія, Франція і Німеччина вважають, що відмова Москви відповісти на питання Лондона про отруєння екс-шпигуна ГРУ додатково вказує на її відповідальність.

І ось 29 країн почали втілювати свої "загрози" на адресу Росії в життя, прийнявши рішення щодо висилки дипломатів. У свою чергу і НАТО висилають 7 представників РФ в своїй структурі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.