Статьи

Девальвація гривні прискорилася

Гривня побила чергові рекорди падіння / Фото: Сергій Ус

Девальвація гривні прискорилася https://cdn.segodnya.ua/img/article/5940/58_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5940/58_tn.jpg 2015-02-19T18: 14: 06 +02: 00 Фінанси Міжбанк закрився курсом долара по 27,5 грн

Сьогодні, 19 Лют, торги на міжбанківському валютному ринку України закрилися такими котируваннями:

долар США - 26,95-27,5 грн;

євро - 30,67-31,26 грн;

російський рубль - 0,43-0,44 грн.

В ході сьогоднішній торгів курс долара досягав 27,7 грн:

НБУ сьогодні знизив офіційний курс гривні до рівня 27,357 грн / долар, тобто долар офіційно подорожчав ще на 55,8 копійок і встановив новий рекорд дорожнечі .

З 5 лютого (день скасування індикативного курсу і відпускання офіційного курсу у вільне плавання) офіційно гривня вже девальвувала більш ніж на 10 грн.

Як відзначають експерти аналітичного відділу компанії FIBO Україна , Тиск різних чинників на гривню залишається сильним. Так, в січні темпи економічного зростання продовжили знижуватися. Так, промислове виробництво в січні скоротилося на 21,3%, тоді як зниження цього показника в грудні і листопаді 2014 становить 17,9% і 16,3 відповідно. Також спостерігається різке зниження припливу зовнішніх інвестицій. Крім того, негативний влият на валютний ринок чинить погіршення ситуації в східній Україні.

"Тому без своєчасної фінансової допомоги від зовнішніх кредиторів ризик оголошення дефолту істотно збільшується. Це в свою чергу призведе до більш потужної хвилі девальвації національної валюти. Однак цей сценарій як і раніше залишається запасним, так як МВФ продовжує взаємодіяти з українським урядом з питання" порятунку " економіки ", - відзначають фахівці.

Як повідомлялося, керівництва МВФ сьогодні повідомило, що досягнення миру в Донбасі не є "спеціальним умовою" для виділення Україні кредитів . А з аседаніе Ради директорів Міжнародного валютного фонду ( МВФ ), На якому буде розглянута нова програма кредитування української економіки, терміном на 4 роки і в обсязі $ 17,5 млрд, відбудеться в кінці лютого - початку березня.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача