Статьи

Девальвація гривні прискорилася

Гривня побила чергові рекорди падіння / Фото: Сергій Ус

Девальвація гривні прискорилася https://cdn.segodnya.ua/img/article/5940/58_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5940/58_tn.jpg 2015-02-19T18: 14: 06 +02: 00 Фінанси Міжбанк закрився курсом долара по 27,5 грн

Сьогодні, 19 Лют, торги на міжбанківському валютному ринку України закрилися такими котируваннями:

долар США - 26,95-27,5 грн;

євро - 30,67-31,26 грн;

російський рубль - 0,43-0,44 грн.

В ході сьогоднішній торгів курс долара досягав 27,7 грн:

НБУ сьогодні знизив офіційний курс гривні до рівня 27,357 грн / долар, тобто долар офіційно подорожчав ще на 55,8 копійок і встановив новий рекорд дорожнечі .

З 5 лютого (день скасування індикативного курсу і відпускання офіційного курсу у вільне плавання) офіційно гривня вже девальвувала більш ніж на 10 грн.

Як відзначають експерти аналітичного відділу компанії FIBO Україна , Тиск різних чинників на гривню залишається сильним. Так, в січні темпи економічного зростання продовжили знижуватися. Так, промислове виробництво в січні скоротилося на 21,3%, тоді як зниження цього показника в грудні і листопаді 2014 становить 17,9% і 16,3 відповідно. Також спостерігається різке зниження припливу зовнішніх інвестицій. Крім того, негативний влият на валютний ринок чинить погіршення ситуації в східній Україні.

"Тому без своєчасної фінансової допомоги від зовнішніх кредиторів ризик оголошення дефолту істотно збільшується. Це в свою чергу призведе до більш потужної хвилі девальвації національної валюти. Однак цей сценарій як і раніше залишається запасним, так як МВФ продовжує взаємодіяти з українським урядом з питання" порятунку " економіки ", - відзначають фахівці.

Як повідомлялося, керівництва МВФ сьогодні повідомило, що досягнення миру в Донбасі не є "спеціальним умовою" для виділення Україні кредитів . А з аседаніе Ради директорів Міжнародного валютного фонду ( МВФ ), На якому буде розглянута нова програма кредитування української економіки, терміном на 4 роки і в обсязі $ 17,5 млрд, відбудеться в кінці лютого - початку березня.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.