Статьи

DesktopCal: календар-планувальник на Робочому столі

Корисність знаходження під рукою зручного календаря-планувальника офісні працівники оцінили ще задовго до появи комп'ютерів. Великі листи, розкреслені на кольорові прямоугольнички днів і тижнів, лежали під склом дуже у багатьох. Зараз, звичайно, все перейшли на Google Calendar і його аналоги, що в сто разів зручніше і прогресивніше. Втім, часто буває, що прийшовши на роботу, людина включає комп'ютер, запускає браузер, а потім спотикається об Facebook або Вконтакте, так що до онлайнового календаря зі списком невідкладних справ добирається вже до обіду. От якби він лежав як раніше, прямо на робочому столі ...

От якби він лежав як раніше, прямо на робочому столі

DesktopCal - це невеликий додаток для операційних систем Windows (XP, Vista, 7), яке виводить на ваш робочий стіл напівпрозору сітку календаря. За замовчуванням календар займає половину екрану і відображає кілька тижнів до і після поточної дати. Однак всі ці параметри можна змінити в настройках.

Найкориснішою функцією цієї програми є можливість додавання завдань. Для цього просто зробіть подвійне клацання по потрібної дати та введіть текст. Якщо виконання завдання пов'язане з запуском якоїсь програми, відвідуванням сайту або, наприклад, прочитанням тексту, то можна розмістити ярлик або файл прямо на потрібної дати.

До налаштувань програми можна дістатися за допомогою контекстного меню значка в системному треї. Тут можна налаштувати розміри календаря, кількість відображуваних тижнів, прозорість, колір і товщину розділових ліній, інші параметри. Крім цього, програма вміє змінювати шпалери через заданий проміжок часу. У кого до цих пір стоїть Windows XP може стати в нагоді.

Програма DesktopCal може стати ще одним кроком в боротьбі з прокрастинація, дозволяючи оцінити майбутні на поточний день або тиждень справи відразу після завантаження комп'ютера. Їй би ще синхронізацію з гугловських сервісами - ціни б не було.

DesktopCal

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача