Статьи

DesktopCal: календар-планувальник на Робочому столі

Корисність знаходження під рукою зручного календаря-планувальника офісні працівники оцінили ще задовго до появи комп'ютерів. Великі листи, розкреслені на кольорові прямоугольнички днів і тижнів, лежали під склом дуже у багатьох. Зараз, звичайно, все перейшли на Google Calendar і його аналоги, що в сто разів зручніше і прогресивніше. Втім, часто буває, що прийшовши на роботу, людина включає комп'ютер, запускає браузер, а потім спотикається об Facebook або Вконтакте, так що до онлайнового календаря зі списком невідкладних справ добирається вже до обіду. От якби він лежав як раніше, прямо на робочому столі ...

От якби він лежав як раніше, прямо на робочому столі

DesktopCal - це невеликий додаток для операційних систем Windows (XP, Vista, 7), яке виводить на ваш робочий стіл напівпрозору сітку календаря. За замовчуванням календар займає половину екрану і відображає кілька тижнів до і після поточної дати. Однак всі ці параметри можна змінити в настройках.

Найкориснішою функцією цієї програми є можливість додавання завдань. Для цього просто зробіть подвійне клацання по потрібної дати та введіть текст. Якщо виконання завдання пов'язане з запуском якоїсь програми, відвідуванням сайту або, наприклад, прочитанням тексту, то можна розмістити ярлик або файл прямо на потрібної дати.

До налаштувань програми можна дістатися за допомогою контекстного меню значка в системному треї. Тут можна налаштувати розміри календаря, кількість відображуваних тижнів, прозорість, колір і товщину розділових ліній, інші параметри. Крім цього, програма вміє змінювати шпалери через заданий проміжок часу. У кого до цих пір стоїть Windows XP може стати в нагоді.

Програма DesktopCal може стати ще одним кроком в боротьбі з прокрастинація, дозволяючи оцінити майбутні на поточний день або тиждень справи відразу після завантаження комп'ютера. Їй би ще синхронізацію з гугловських сервісами - ціни б не було.

DesktopCal

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.