Статьи

Держдума може скасувати транспортний податок

DL24 | Wikimedia

Група депутатів на чолі з лідером партії «Справедлива Росія» Сергієм Мироновим внесла в Держдуму законопроект про скасування транспортного податку. документ представлений на офіційному сайті Держдуми.

Депутати вважають, що податок на транспорт потрібно включити у вартість паливного акцизу: тоді власник машини буде платити, тільки коли користується автомобілем - отже, купує бензин. Такий підхід буде більш справедливим, вважають парламентарії.

Раніше можливість скасування транспортного податку позитивно оцінювало Міністерство транспорту і навіть президент Володимир Путін. Однак далі розмов справа так і не пішла.

«Ідея включити транспортний податок в ціну бензину здорова, - сказав« Інвест-Форсайту »експерт з податків, керівник порталу« Спрощенка »Микола Епіхін. - Таким чином, люди будуть його платити пропорційно тому, скільки наїздив. Більше проїхав - більше заплатив. Машина стояла - не заплатив ні рубля. Зараз же податок стягується незалежно від того, їде машина або стоїть. Але в цьому і вигода державі: податок платять усі, без винятків. Тому якщо включати його в ціну бензину, то держава недоотримає гроші з тих, хто їх віддає зараз ».

На думку фахівця, ініціатива Миронова на 100% непрохідна.

«Зрозуміло, що Дума такий закон не прийме. Однак внесення закону змушує задуматися про оподаткування взагалі. Адже подумайте, з бензину сплачується ПДВ, акциз. Також автовласник платить ОСАГО, транспортний податок. А вантажівки платять також «Платон». Крім того, в Росії введені платні дороги ».

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача