Статьи

Держдума може скасувати транспортний податок

DL24 | Wikimedia

Група депутатів на чолі з лідером партії «Справедлива Росія» Сергієм Мироновим внесла в Держдуму законопроект про скасування транспортного податку. документ представлений на офіційному сайті Держдуми.

Депутати вважають, що податок на транспорт потрібно включити у вартість паливного акцизу: тоді власник машини буде платити, тільки коли користується автомобілем - отже, купує бензин. Такий підхід буде більш справедливим, вважають парламентарії.

Раніше можливість скасування транспортного податку позитивно оцінювало Міністерство транспорту і навіть президент Володимир Путін. Однак далі розмов справа так і не пішла.

«Ідея включити транспортний податок в ціну бензину здорова, - сказав« Інвест-Форсайту »експерт з податків, керівник порталу« Спрощенка »Микола Епіхін. - Таким чином, люди будуть його платити пропорційно тому, скільки наїздив. Більше проїхав - більше заплатив. Машина стояла - не заплатив ні рубля. Зараз же податок стягується незалежно від того, їде машина або стоїть. Але в цьому і вигода державі: податок платять усі, без винятків. Тому якщо включати його в ціну бензину, то держава недоотримає гроші з тих, хто їх віддає зараз ».

На думку фахівця, ініціатива Миронова на 100% непрохідна.

«Зрозуміло, що Дума такий закон не прийме. Однак внесення закону змушує задуматися про оподаткування взагалі. Адже подумайте, з бензину сплачується ПДВ, акциз. Також автовласник платить ОСАГО, транспортний податок. А вантажівки платять також «Платон». Крім того, в Росії введені платні дороги ».

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.