Статьи

Депутатську недоторканність Рада повинна скасувати весною 2019 року

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Депутати можуть позбутися імунітету навесні 2019 року. Фото: архів

Коли депутатів позбавлять недоторканності: у Порошенка озвучили терміни https://cdn.segodnya.ua/img/article/11519/18_main_new.1530689952.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11519/18_tn.1530689952. jpg 2018-07-04T10: 39: 09 + 03: 00 Політика Спочатку депутати повинні будуть восени попередньо підтримати законопроекти, а закінчити - на новій сесії

Верховна Рада має ухвалити закони про позбавлення депутатської недоторканності навесні 2019 року. Про це розповіла телеканалу "Прямий" народний депутат, представник президента в парламенті Ірина Луценко.

За її словами, комітет Ради ще не приступив до аналізу рішення Конституційного суду по депутатському і президентського законопроектів.

"Але, ймовірно, восени депутати 226 голосами попередньо схвалять цю пропозицію внести зміни до Конституції. Я думаю, що ми будемо голосувати, особисто наша фракція, і за депутатський закон, і за президентський закон - щоб не" зістрибнув ", і щоб потім не говорили: ось за те не проголосували, а за то проголосували. Наша позиція - голосувати ", - сказала Луценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Політик пояснила, що, згідно з процедурою, після схвалення Радою змін до Конституції, за законопроекти будуть голосувати наследующей сесії - навесні 2019 року.

"Ми будемо голосувати за зняття депутатської недоторканності. Тоді залишиться півроку до виборів Верховної Ради. Я думаю, що все знайдуть ці голоси", - підкреслила вона.

Нагадаємо, в Раду подано два законопроекти - президентський і депутатський. 7 червня стало відомо, що Конституційний суд дав офіційний висновок щодо скасування депутатської недоторканності - був схвалений депутатський законопроект.

20 червня КС схвалив скасування депутатської недоторканності щодо президентського законопроекту . Тепер і президентський, і депутатський законопроекти про скасування недоторканності нардепів можуть бути розглянуті парламентом.

Нагадаємо, що в жовтні 2017 року Рада запустила процес зняття недоторканності , Підтримавши обидва документи. Пропонується виключити зі статті 80 Конституції положення, яким народним депутатам гарантується депутатська недоторканність. Також глава держави хоче прибрати пункт, який не дозволяв залучати до кримінальної відповідальності, затримувати чи заарештовувати нардепів без згоди Верховної Ради.

Відзначимо, що після того, як КС відправить документи назад в Раду, депутати можуть його підтримати попередньо - для цього достатньо 226 голосів, а для остаточного прийняття рішення потрібно буде конституційна більшість - 300 голосів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача