Статьи

Дефіцит iPhone X в Росії

Як купити новий гаджет від Apple? На офіційному Apple store вже не знайти жодного апарату. І це при тому, що трубка коштує 80 тисяч рублів і ціни продовжують рости Як купити новий гаджет від Apple

Фото: Валерій Шарифулин / ТАСС

Як тільки новий гаджет від Apple став доступний для замовлення, його моментально розібрали. На офіційному Apple store за три хвилини не залишилося жодного вільного апарату. При тому що мінімальна вартість смартфона становить 80 тисяч рублів. Як можна тепер придбати iPhone X?

Новий iPhone здатний довести фанатів марки буквально до істерики. Всі пам'ятають кілометрові черги у Apple store по всьому світу в день, коли новий яблучний гаджет тільки надходить у продаж. У випадку з iPhone 8 такого ажіотажу не було й близько.
Справа в тому, що на традиційній презентації новинок від Apple 12 вересня, крім порядкового iPhone 8, був представлений ювілейний, iPhone X в честь десятиліття бренду Apple на ринку смартфонів.

27 жовтня в десять годині десять хвилин iPhone X став доступний для замовлення в російському Apple store. Через три хвилини всі доступні смартфони були розібрані. При тому що офіційний старт продажів намічений на 3 листопада. Замовити «десятку» онлайн неможливо на сайтах «М. Відео», «Зв'язкового», МТС. Преміум реселлер re: Store запустив автовідповідач для бажаючих придбати iPhone X:

«Ми завершили прийом попередніх замовлень на iPhone X, оскільки зібрали то кількість попередніх замовлень, яке визначили для оформлення до початку продажів. Інша кількість iPhone X надійде у вільний продаж в роздрібні магазини 3 листопада ».

Попит на «десятку» дійсно вище, зокрема, в «зв'язковим» стверджують, що iPhone X за перші три години замовлення було куплено стільки ж, скільки «вісімки» за три дні. Однак справа не тільки в попиті, каже шеф-редактор інформаційного порталу iPhones.ru Микк Сід.

Сама Apple визнає, що поставки 3D-камери і екранів для нової моделі обмежені, ніж та обумовлені малі тиражі. Цікаво, що постачальником екранів для Apple є компанія Samsung. Існує реальний шанс того, що в цьому році купити iPhone X вже не вийде, але, можливо, вам пощастить 3 листопада, коли смартфон офіційно надійде в продаж, вважає блогер Wylsacom Валентин Пєтухов.

Business FM обдзвонила всі великі магазини з продажу електроніки. Майже всюди всі доступні моделі для попереднього замовлення були розібрані. Виняток склав лише інтернет-магазин «Білайн»:

- Так, ви на сайті можете зараз залишити заявку на попереднє замовлення iPhone X. Предзаказ падає до нас в систему. Ми його бачимо, ми з вами зв'язуємося. Все, бронюємо для вас точно.
- По-хорошому, 3-го числа я зможу його отримати?
- Так, 3-4-го.

Мабуть, це не той випадок, коли варто чекати новорічних розпродажів. Якщо зараз iPhone X на 64 гігабайти коштує близько 80 тисяч, а на 256 гігабайт - 92 тисячі, то є ймовірність, що ближче до січня новітній гаджет від Apple можна купити у сірих дилерів і значно дорожче.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Як купити новий гаджет від Apple?
Як можна тепер придбати iPhone X?
По-хорошому, 3-го числа я зможу його отримати?
Ru в ваші джерела новин?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача