Статьи

Деякі особливості покупки в інтернет-магазинах Японії

Інтернет-покупки сьогодні стали звичайною справою. Величезна кількість магазинів в Японії (інтернет-сайтів) пропонують свої товари або послуги купити через інтернет. За даними wiki ринок інтернет-магазинів в Японії займає 70 відсотків від усіх видів роздрібних магазинів в країні. Такий великий ринок є вкрай привабливим з точки зору шахраїв. Здавалося б - інтернет, технології, он-лайн платежі, багаторівнева авторизація, ssl-протоколи повинні вже давно поставити хрест на шахрайстві в інтернеті. Але немає, шахраї досі існують. У нашій практиці (покупка і доставка товарів з Японії) зустрічалося декілька випадків явного шахрайства. Спробуємо розібратись, за якими ознаками можна визначити чи є інтернет-магазин сайтом-шахраєм.

перше - SSL-сертифікат . SSL-шифрування допомагає захистити паролі користувачів сайту при передачі їх по локальних мережах і часто є обов'язковою умовою для підключення інтернет-магазину до платіжних систем / прийому банківських карт. Незважаючи на відносну дешевизну сертифіката, його наявність на сайті означає - власники сайту вклали в нього гроші і розраховують на довгу роботу сайту. Шахраї так робити не будуть. Перевірити наявність на сайті SSL-шифрування досить просто. Для цього потрібно спробувати зайти на сайт за посиланням, яка буде починатися з http s: // імясайта. Тобто підставити букву s після букв http. Якщо ssl-шифрування на сайті включено - посилання відкриється. Якщо немає, браузер повідомить про помилку. Нижче приклад на браузері Chrome :

Друге - порядні інтернет-магазини в обов'язковому порядку розміщують на сайтах поштові адреси офісу або телефони. Ця інформація може знаходиться як на головній сторінці сайту, так і в розділі お 問 い 合 わ せ (задати питання). На сайтах шахраїв поштову адресу відсутня, або може бути використаний адресу іншої фірми (діючої). У таких випадках шахраї доповнюють поштові реквізити своєю інформацією для можливості зв'язку (додають адреса пошти, або телефон). Це можна побачити по різному шрифту в тексті поштової адреси:

Третє - структура сайту, доменне ім'я, хостинг, тексти посилань на сторінки, наявність слідів html коду в текстах сайту. Недбало, наскоряк зроблений сайт - ще одна ознака сайту шахраїв. Мета такого сайту - якомога швидше отримати гроші і міняти хост, ім'я, і ​​тд. Це накладає свій відбиток на роботу розробника сайту - у нього немає часу робити гарну структуру, правильно називати категорії сайту, його розділи. Зазвичай посилання головної сторінки цього сайту виглядає таким чином -

http: //www.імясайта.домен/index.php? main_page = index Замість звичайного = http: //www.імясайта.домен

Звичайно, можуть бути винятки. Але якщо головна сторінка виглядає як зазвичай - http: //www.імясайта.домен, тоді потрібно подивитися інші розділи сайту - (категорії товарів, каталог, посилання на сам товар на сайті) якщо посилання на ці розділи будуть дуже довгими і будуть містити масу слідів html-коду - ще одна ознака сайту-шахрая. Розміщення сайту на НЕ японських доменних іменах (японські - .jp co.jp повний список доменів верхнього рівня ) Так само має викликати сумніви.

Важливий момент, на який варто звернути увагу досвідченому любителю інтернет-шопінгу - сайти-шахраї не пропонують до продажу товари, ціна яких мала або незначна - 100 ієн, 500 ієн 1000 ієн. Таких товарів на сайтах шахраїв ви не знайдете. Зазвичай мінімальна ціна становить близько 8 000 ієн або 10 000 ієн. Для потенційного клієнта такого магазину це означає - "перевірка роботи" (купити дуже дешевий товар, і дождатся його приходу на склад) магазину буде коштувати досить дорого.

І останнє, але не менш важливе - ціна товару і його опис. Сайти-шахраї ЗАВЖДИ пропонують товари за цінами нижче, ніж ціни на ринку (відпускні ціни виробників, великих торгових мереж, будь-яких інших продавців). Адже низька ціна - єдине чим сайт-шахрай може залучити покупця. В даний час в в світі інтернет-торгівлі існує досить сильна конкуренція, великі торгові мережі заманюють клієнтів системами накопичувальних знижок (поінтние карти, кредитні карти, додаткові поінтние системи) виробники товарів запускають серйозні рекламні програми для просування своїх товарів на ринках, а шахраї не мають засобів для вкладень в такого роду програми і діють найбільш простим і доступним методом - виставляють неіснуючі товари за найнижчими цінами. Опис товарів, які пропонують сайти-шахраї, часто бідно і так само може містити сліди html-коду. Велика частина описів розкрадається автоматичними способами з сайтів великих торгових мереж і викладається для перегляду клієнтом без перевірки, що тягне за собою помилки в текстах, вставки коду.

Ось кілька прикладів скрін-шотів з сайтів-шахраїв, і адреси сторінок цих сайтів (можуть вже не працювати).

http://www.visipol.bid/index.php?main_page=index

http://www.agrosmi.ren/

http://www.bluely.win/

http://www.tvmr.club/

http://www.imunetnaigai.top/

http://www.interiorparts.top/

http://www.beveragejp.top/

http://www.deadiaf.site/index.php?main_page=index

http://www.carsjapan.win/
Ця стаття ні в якому разі не може бути 100 відсотковою гарантією захисту від інтернет-шахраїв у Японії. Але клієнти нашого сайту завжди можуть звернутися з питанням через службу повідомлень і отримати докладну консультацію.

Php?
Php?
Php?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача