Статьи

Де знайти хорошого адвоката?

У нашому сучасному суспільстві все частіше постає питання: Де знайти адвокат а? Де знайти хорошого адвоката? Де знайти професійного адвоката? Де знайти досвідченого адвоката? та інше.

На жаль питанням де знайти адвоката людина найчастіше задається в момент, коли вже потрапив в біду і у нього катастрофічно мало часу. Особливо актуальним є питання по кримінальних справах, коли час буквально вирішує все.

У цій статті я коротко викладу основні тези на випадок, якщо Вам доведеться вирішувати це питання «Де». Як, де, якого знайти адвоката? І що категорично не варто робити.

Відносини клієнта і адвоката в першу чергу довірчі відносини. Якщо, наприклад, при покупці більшості товарів і послуг Ви можете відразу ж визначити, який товар Вам необхідний, то з юридичними послугами адвоката все інакше.

Вибираєте одяг в магазині, Вам не подобатися якість, колір, фасон, ціна і Ви просто відмовляєтеся від її придбання. Чи не задоволені ремонтом Вашого автомобіля, Ви тут же пред'являєте претензію в автосервіс і Вам все виправляють, або принаймні повинні це зробити.

З послугами адвоката все інакше. Ви не можете ніколи бути впевнені не те що на сто, але навіть на дев'яносто відсотків, що адвокат обов'язково вирішити Вашу проблему.

При цьому складно буде довести, що вплинуло на незадовільне розв'язання Вашої проблеми: некомпетентність адвоката або нерозв'язність самої ситуації. І найголовніше - БІЛЬШІСТЬ ПОМИЛОК АДВОКАТА в майбутньому вже НЕ МОЖНА ВИПРАВИТИ. Наприклад, в моїй практиці часто зустрічаються випадки пропуску строку оскарження, несвоєчасні юридично значимі дії або бездіяльності з вини адвоката. І закон в цьому випадку суворий. Несумлінність адвоката не буде підставою для Вашого виправдання.

Де ж знайти адвоката, якому Ви можете довіритися.

В першу чергу, це пошук серед знайомих, які безпосередньо зверталися раніше до адвокатів.

Ніякої реклами не варто довіряти більше, ніж людям яких безпосередньо знаєш. Репутація адвоката - це одна з найголовніших стимулів в його роботі. Успішний і хороший адвокат буде ЗАВЖДИ дорожити своєю РЕПУТАЦІЄЮ. Гарантією сумлінності адвоката є репутація адвоката. Хороший адвокат ніколи не очорнить своє ім'я. Є дуже мудра приказка: людина половину життя працює на ім'я, а потім половину життя ім'я працює на нього. Це приказка як не для кого актуальна для адвоката.

Отже де знайти хорошого адвоката, професійного адвоката, досвідченого адвоката - в першу чергу пошукайте серед знайомих.

Не виходить знайти адвоката через знайомих. Доводиться звернутися до реклами.

Обов'язково докладно поспілкуйтеся з адвокатом і може не c одним.

Не соромтеся перед остаточним вибором ретельно розпитати адвоката про Вашу проблему, дізнатися про стаж, навичках, спеціалізації адвоката і інших його характеризують даних.

Добросовісний адвокат ніколи не відмовить Вам в докладної юридичної консультації з Вашої проблеми, докладно розповість про свою юридичну стажі, аналогічних справах з позитивними результатами та інше.

Дані про існування такого адвоката завжди можна перевірити на офіційному сайті Федеральної реєстраційної служби або Адвокатської палати відповідного суб'єкта РФ.

Професійний адвокат ніколи не пообіцяє Вам гарантований успіх у справі, оскільки специфіка надання юридичної допомоги така, що не можна цього гарантувати. Тому і «гонорар успіху» адвокат не може з Вас вимагати, за винятком Вашої доброї волі.

Ніколи не шукайте адвокатів за порадою слідчого, супротивної сторони і навіть адвокатів пов'язаних з суддями. Припущення, що такий адвокат зможе «домовитися» з «потрібними» людьми майже ніколи себе не виправдовує. А ризик того, що «засланий» адвокат захищатиме чужі інтереси ДУЖЕ великий, що частіше і трапляється на практиці.

Таким чином питання: Де знайти адвоката? Де знайти хорошого адвоката? Де знайти професійного адвоката? Де знайти досвідченого адвоката? є в буквальним сенсі першими і мабуть ключовими питаннями юридичної допомоги. І від того, наскільки правильно людина його вирішить, буде залежати результат його проблеми.

На жаль, не можна викласти всю специфіку питання: де знайти хорошого, досвідченого, професійного, сумлінного адвоката в одній статті. У ній викладені тези, які необхідно знати в першу чергу. Все інше залежить від специфіки справи і Вас. Удачі вам.

Адвокат Олексій Ємельянов.

10 вересня 2011

Юридична допомога по будь-яким
питань нерухомості Дізнатися більше про послуги і ціни

Читати інші статті

Запишіться на консультацію прямо зараз! Рішення будь-яких питань, пов'язаних з житлом та іншою нерухомістю.

require_once TEMPLATEPATH. '/ likes.php'; ?>Де знайти хорошого адвоката?
Де знайти професійного адвоката?
Де знайти досвідченого адвоката?
Як, де, якого знайти адвоката?
Таким чином питання: Де знайти адвоката?
Де знайти хорошого адвоката?
Де знайти професійного адвоката?
Де знайти досвідченого адвоката?
Php'; ?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача