Статьи

Де купити домени з ТИЦ і як склеїти з основним сайтом?

  1. Як знайти доменне ім'я з ТИЦ
  2. Купівля основних доменів і наповнення сайтів
  3. Корисні поради з інтернету перед покупкою доменів з ТИЦ
  4. Результати експерименту склеенності доменів в Яндексі

Відразу варто зауважити, що в Яндексі чудово стежать за подібними речами. І я не рекомендую шукати місце де купити домени з ТИЦ і склеювати їх. Але заради експерименту, я виконав цей досвід на трьох тестових сайтах.

Як знайти доменне ім'я з ТИЦ

Написавши статтю про склейки доменів, я зрозумів, що лише в ковзає згадав, де шукати ці самі домени. Більше сконцентрувався на принципах створення правильного 301 редиректу і самої технології склеювання. Будемо виправляти цю кричущу помилку.

Я знайшов для себе 2 варіант, де можна пошукати домени з ТИЦ.

Перший варіант: біржа Talderi - біржа купівлі та продажу сайтів, з контентом і без. У тому числі там є можливість купити домен з ТІЦ. Ціни на самій біржі виставляють продавці доменів, іноді (часто) ціни досить завищені, а перевірка домену або сайту показує зовсім позитивний результат. Купуйте обережніше.

Варіант другий: b2seo.net - біржа, яка спеціалізується тільки на доменах з ТИЦ і не більше. Там можна не тільки вибрати собі гарне доменне ім'я, але і перевірити ТИЦ на міцність. У цьому варіанті, ви можете вибрати домен і купити його за собівартістю, в незалежності від показника ТИЦ. Так я купив 2 домена, один з яких мав показник ТІЦ 120.

І так, у другому варіанті я і придбав пару доменів для своїх експериментів і приступив до підготовки. Перед тим, як проводити склеювання доменів, потрібно було оновити знання, рекомендації та правила переносу і склейки у різних пошукових систем.

Так як мене більше турбує показник ТІЦ, я повністю вник в принцип склеювання саме в Яндексі, про що вже писав тут .

З'ясувавши всі питання, я приступив безпосередньо до справи.

Купівля основних доменів і наповнення сайтів

Я придбав два нормальних домену, створив 2 нормальних сайту і купив для них шаблони, сайти зробив на WordPress . Створив контент і провів базову оптимізацію WordPress і текстів на сайті.

Я вирішив, що, якщо все пройде успішно, сайти я залишу, тому і зважився на деякі вкладення, як для більш адекватної оцінки експерименту, так і для подальшого використання сайтів.

Це зайняло близько 2-х тижнів. За цей час я створив все, як рекомендує Яндекс для склеювання доменів в правильному порядку.

Все було готово, сайт був проіндексований, настройки виконані. Залишалося тільки чекати.

Корисні поради з інтернету перед покупкою доменів з ТИЦ

Перевіряємо домен на склейку перед покупкою - необхідна процедура для уникнення неприємних несподіванок, які можуть статися, якщо купити домен, який вже склеєний. Перевірити домен можна в google (це найпростіший метод), введіть info: site.com.

Після склеювання доменів я перевірив свій куплений домен з ТІЦ: info: ізраіль.su

На результатах видно склейка домену з основними доменним ім'ям. Так само можна перевіряти ті домени з ТИЦ, які вам подобаються. Будьте уважні.

Шахраї, які продають основне дзеркало - у варіанті вище видно, на який домен йде клей і ось уявіть, що продається домен той, який казан в пошуковій видачі, а не навпаки. Проверить ТИЦ такого домену складніше, ніж у варіанті навпаки.

Наприклад можна провести перевірку в Яндексі: https://yaca.yandex.ru/yca/cy/ch/isoft.su/ тільки замість мого другого домену isoft.su підставити свій чи той, який ви вибрали. Якщо за результатами відображається інший домен, значить домен склеєний.

Є й інші методи і спеціальні програми, але я вважаю ці варіанти найбільш ефективними.

Результати експерименту склеенності доменів в Яндексі

І так, пройшло близько 4х місяців, перш ніж Яндекс провів склейку доменів. З 2х доменів успішно склеївся один, перенісши всі показники - isoft.su, але ось ТИЦ ні перенесений.

ТИЦ обнулили в обох доменах, різниця в тому, що Яндекс відповів, що не встиг обробити заявку повністю і що обробить її заново. Але на домені з ТИЦ 120, який я купив 4 місяці тому, тепер показник - «0».

висновок

Склеювання ТИЦ це лотерея, якщо ви купуєте домени з ТИЦ і намагаєтеся склеїти його з основним доменом - будьте готові разачарован.

Через час я провів таку ж операцію з ТИЦ і доменами і отримав позитивний результат - перетікання ТИЦ і потрапляння в Яндекс Каталог.

результат

Через 4 місяці Яндекс обнови ТИЦ і я отримав приріст до обраних доменів, які склеював. Один навіть за рахунок склеювання потрапив в каталог Яндекса.

підсумок:

  • ТІЦ60 перевів ТІЦ50 в основний домен (одна тематика сайтів)
  • ТІЦ60 перевів ТІЦ30 в основний домен (різна тематика сайтів)
  • ТІЦ120 перевів ТИЦ 80 в основний домен (різна тематика сайтів, але близька за змістом)

Експеременту закінчено - чи варта гра свічок? Думаю не дуже. Забавно, що мій сайт xseo.top отримав ТИЦ без всяких склеювань куплених посилань, більше ніж ті домени, які я склеював.

Думаю сенс є, якщо використовувати показник ТІЦ для заробітку на біржах, але такого завдання у мене не було. Для просування сайтів склейка доменів може стати рішенням, але я б рекомендував нарощувати ТІЦ природними способами.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.