Статьи

Де купити домени з ТИЦ і як склеїти з основним сайтом?

  1. Як знайти доменне ім'я з ТИЦ
  2. Купівля основних доменів і наповнення сайтів
  3. Корисні поради з інтернету перед покупкою доменів з ТИЦ
  4. Результати експерименту склеенності доменів в Яндексі

Відразу варто зауважити, що в Яндексі чудово стежать за подібними речами. І я не рекомендую шукати місце де купити домени з ТИЦ і склеювати їх. Але заради експерименту, я виконав цей досвід на трьох тестових сайтах.

Як знайти доменне ім'я з ТИЦ

Написавши статтю про склейки доменів, я зрозумів, що лише в ковзає згадав, де шукати ці самі домени. Більше сконцентрувався на принципах створення правильного 301 редиректу і самої технології склеювання. Будемо виправляти цю кричущу помилку.

Я знайшов для себе 2 варіант, де можна пошукати домени з ТИЦ.

Перший варіант: біржа Talderi - біржа купівлі та продажу сайтів, з контентом і без. У тому числі там є можливість купити домен з ТІЦ. Ціни на самій біржі виставляють продавці доменів, іноді (часто) ціни досить завищені, а перевірка домену або сайту показує зовсім позитивний результат. Купуйте обережніше.

Варіант другий: b2seo.net - біржа, яка спеціалізується тільки на доменах з ТИЦ і не більше. Там можна не тільки вибрати собі гарне доменне ім'я, але і перевірити ТИЦ на міцність. У цьому варіанті, ви можете вибрати домен і купити його за собівартістю, в незалежності від показника ТИЦ. Так я купив 2 домена, один з яких мав показник ТІЦ 120.

І так, у другому варіанті я і придбав пару доменів для своїх експериментів і приступив до підготовки. Перед тим, як проводити склеювання доменів, потрібно було оновити знання, рекомендації та правила переносу і склейки у різних пошукових систем.

Так як мене більше турбує показник ТІЦ, я повністю вник в принцип склеювання саме в Яндексі, про що вже писав тут .

З'ясувавши всі питання, я приступив безпосередньо до справи.

Купівля основних доменів і наповнення сайтів

Я придбав два нормальних домену, створив 2 нормальних сайту і купив для них шаблони, сайти зробив на WordPress . Створив контент і провів базову оптимізацію WordPress і текстів на сайті.

Я вирішив, що, якщо все пройде успішно, сайти я залишу, тому і зважився на деякі вкладення, як для більш адекватної оцінки експерименту, так і для подальшого використання сайтів.

Це зайняло близько 2-х тижнів. За цей час я створив все, як рекомендує Яндекс для склеювання доменів в правильному порядку.

Все було готово, сайт був проіндексований, настройки виконані. Залишалося тільки чекати.

Корисні поради з інтернету перед покупкою доменів з ТИЦ

Перевіряємо домен на склейку перед покупкою - необхідна процедура для уникнення неприємних несподіванок, які можуть статися, якщо купити домен, який вже склеєний. Перевірити домен можна в google (це найпростіший метод), введіть info: site.com.

Після склеювання доменів я перевірив свій куплений домен з ТІЦ: info: ізраіль.su

На результатах видно склейка домену з основними доменним ім'ям. Так само можна перевіряти ті домени з ТИЦ, які вам подобаються. Будьте уважні.

Шахраї, які продають основне дзеркало - у варіанті вище видно, на який домен йде клей і ось уявіть, що продається домен той, який казан в пошуковій видачі, а не навпаки. Проверить ТИЦ такого домену складніше, ніж у варіанті навпаки.

Наприклад можна провести перевірку в Яндексі: https://yaca.yandex.ru/yca/cy/ch/isoft.su/ тільки замість мого другого домену isoft.su підставити свій чи той, який ви вибрали. Якщо за результатами відображається інший домен, значить домен склеєний.

Є й інші методи і спеціальні програми, але я вважаю ці варіанти найбільш ефективними.

Результати експерименту склеенності доменів в Яндексі

І так, пройшло близько 4х місяців, перш ніж Яндекс провів склейку доменів. З 2х доменів успішно склеївся один, перенісши всі показники - isoft.su, але ось ТИЦ ні перенесений.

ТИЦ обнулили в обох доменах, різниця в тому, що Яндекс відповів, що не встиг обробити заявку повністю і що обробить її заново. Але на домені з ТИЦ 120, який я купив 4 місяці тому, тепер показник - «0».

висновок

Склеювання ТИЦ це лотерея, якщо ви купуєте домени з ТИЦ і намагаєтеся склеїти його з основним доменом - будьте готові разачарован.

Через час я провів таку ж операцію з ТИЦ і доменами і отримав позитивний результат - перетікання ТИЦ і потрапляння в Яндекс Каталог.

результат

Через 4 місяці Яндекс обнови ТИЦ і я отримав приріст до обраних доменів, які склеював. Один навіть за рахунок склеювання потрапив в каталог Яндекса.

підсумок:

  • ТІЦ60 перевів ТІЦ50 в основний домен (одна тематика сайтів)
  • ТІЦ60 перевів ТІЦ30 в основний домен (різна тематика сайтів)
  • ТІЦ120 перевів ТИЦ 80 в основний домен (різна тематика сайтів, але близька за змістом)

Експеременту закінчено - чи варта гра свічок? Думаю не дуже. Забавно, що мій сайт xseo.top отримав ТИЦ без всяких склеювань куплених посилань, більше ніж ті домени, які я склеював.

Думаю сенс є, якщо використовувати показник ТІЦ для заробітку на біржах, але такого завдання у мене не було. Для просування сайтів склейка доменів може стати рішенням, але я б рекомендував нарощувати ТІЦ природними способами.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача